Sumcařina

P!F - Profil | St 17.4.2013 11:29:26

BuBu99 >> su to zakerny, zly ludia, to si si uz mohol vsimnut. Navyse mu zavidia ze vyzera ako kubko vagnerovie za mladych cias.

    BuBu99 - Profil | St 17.4.2013 10:57:24

    proč si z toho špunta děláte prdel ,???je mu 9 let

      sabbath - Profil | Út 16.4.2013 23:02:19

      PepíkPepík >> Čauky MRKaři, tak tohle je povolenka na EBRO v r.2010 a byla na 1rok stála 10,38 EUR. Má výprava mě vyšla na 10tisíc i se spateční letenkou 8-))

      //Chyť, vyfoť a pusť//

        Changa ranga - Profil | Út 16.4.2013 22:12:34

        PepíkPepík >>Zkus se podívat sem http://www.fishingtravel.cz/Houseboat-pro-6-osob-s-​kuchynkou/ celkem slušná inspirace a hlavně cena...

          dawe4 - Profil | Út 16.4.2013 21:49:14

          Fanu >> sumci v řekách jsou jen mýtus, a pokud tam žijí tak je nikdo nikdy neviděl

            lada78 - Profil | Út 16.4.2013 21:48:07

            Fanu >> ano,na řece se dá chytit sumec

              Bezďa - Profil | Út 16.4.2013 21:47:45

              Fanu >> sumec na řece je nepolapitelnej

                Chose - Profil | Út 16.4.2013 21:40:50

                Fanu >> Myslím že ne.

                  Fanu - Profil | Út 16.4.2013 21:37:42

                  DObrý den dá se chytit sumec
                  na řekách děkuju moc

                    wrco - Profil | Út 16.4.2013 20:54:45

                    PepíkPepík >> myslim tim tam a spet 1800km +200 az 500km navic kouknes tam a tam hledani fleku do obchodu a td.....a hned je 200km na vic ani nevis jak plus treba nejakej ten prejezd prez grocu a goro kde platis jen za prejeti na druhou stranu 3e, aspon ja nevim jak je to osobakem kolik plati ale ja mam dodavku tak chtej 3ecka,me osobne stoji taloska 15000kuli se vsim v sudy kdyz jedu sam proto je vzdy nejlepsi se podilet z nekym na doprave a na nakladech ono plno rybaru si mysli ze za 1500kc se tam dostanou a se vsim v sudy a budou tahat jen same 2metrove sumce

                      mik UTD - Profil | Út 16.4.2013 19:27:06

                      PepíkPepík >> http://www.fishingholiday.cz/index.php?obsah=cenik

                      Cena byla spočítána se vším všudy. Ropočítali jsem celkovou cenu na 5lidí.


                      2x auto pučení lodi Houseboat PC 32, žrádlo benzín i do lodi dálniční známky prostě vše!!!

                        Bezďa - Profil | Út 16.4.2013 17:13:12

                        PepíkPepík >> To bude za osobu 14 tyček :-)

                          PepíkPepík - Profil | Út 16.4.2013 16:58:30

                          mik UTD >> dohromady? jako i s lodí? to je ňáký divný ne?

                            mik UTD - Profil | Út 16.4.2013 16:06:24

                            PepíkPepík >> Doprava, žrádlo,chlast, 7 dní chytání na lodi od FisHolliday

                            14tis.

                              Mrazik74 - Profil | Út 16.4.2013 8:34:34

                              PepíkPepík >> Čau talošku z Brna do 5tis s gumákem v autě (jezdil jsem do Lombardie (Mantova, Bianco, Oglio, Mincio samozřejmně i PO vše max. do 2000km za obě cesty) s lodí za prdelí cca. za 7 - pokud jsi jel ve 3-4 dalo se to dělat i na výkend - náklady na osobu minimální. za 15 uděláš i Španělsko (samozřejmně záleží na autě, ale ty rozdíly nejsou dramatické). Pak je samozřejmně na tobě jestli chrápeš v bivaku nebo na hotelu!! O ceně povolenky se nebavím to jsou v podstatě drobné - hlavní je se tam vždy dostat :-)

                                Hlubočepy - Profil | Po 15.4.2013 21:04:33

                                hupr >> pěkný-ozvi se až se srovnáš:-)

                                  PepíkPepík - Profil | Po 15.4.2013 20:40:09

                                  wrco >> Zatim se nikam nejede, jen se zjišťuje a sám bych určo nejel, ale na Po to nemusí bejt 1500 km né? to se dá kotnou i někde na jedenácti stovkách kiláků myslim

                                    wrco - Profil | Po 15.4.2013 20:27:39

                                    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 15.4.2013 20:15:42 >> feličitou a na střeše lod jedu stebou

                                      wrco - Profil | Po 15.4.2013 20:25:14

                                      PepíkPepík >> dobry je za 3 pokavat tam jedes sam tak je to garda za tyden nebo 10dni se to da ale vzdy musis pocitat z rezervou kolikrat se prejizdi na jinej flek a nebo hledas mista tak stav km na tachaci neni jen z bodu A do bodu B pak zjistis ze misto 1800km jsi najel o 500km tak tech 15000kuli je fakt dobry

                                        Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile