Sumcařina

BuBu99 - Profil | Ne 14.4.2013 19:19:26

Malda512 -Paulus 14.4.2013 18:41:44 >> vrah je stejně zahradník ,tak nevím co řešíte...:-)

    Paulus - Profil | Ne 14.4.2013 18:54:17

    Malda512 >> To nic nemění na faktu že ti přeju, aby ses měl hezky. Pa.

      Malda512 - Profil | Ne 14.4.2013 18:41:44

      Paulus >> Hele hlídám malého a mám ho u pc nemám čas tady vypisovat romány a nebo to kontrolovat. myslím, že jsi duševně nevyrovnaná osoba která se mění jak počasí. jednou vše Ok a pak ti přeskočí v makovici a začneš zase prudit. Nechám tě svému osudu at se utrápíš sám .

        dawe4 - Profil | Ne 14.4.2013 18:18:46

        druhá fotka téhož, opět z FB ... španělský strakáč

          Paulus - Profil | Ne 14.4.2013 18:16:51

          Malda512 >> Hele pocem - to fakt nemá smysl. Rozklikl jsem to tu náhodně a vidím tvůj článek, co tu původně nebyl.
          Pokud chceš s někým debatovat, nauč se používat edit - čili brzdi, vydechni, připaž a napiš to celý souvisle do jednoho postu a poté to odešli.

          Tím že dopíšeš (v rámci časového limitu) další bláboly a ostatní reagují na prvotní obsah, celá debata degraduje na štěkání na pavlači. Tím se dostáváme zpět k tomu ždibci sociální inteligence a proto se na mě nezlob, ale s tebou to nemá smysl. Je mi líto.
          Měj se hezky. P.

            c.13 - Profil | Ne 14.4.2013 18:11:10

            Hrdobec >> Nervovou soustavu má ryba normál,ale nemá šedou kůru mozkovou, takže bolest necítí (aspoň ne tak jako my), ale to není důvod chovat se k ní neeticky.

              Paulus - Profil | Ne 14.4.2013 16:24:45

              Malda512 >> To mění situaci, tomu fandím a ten šmejd by měl placku odevzdat.

                Malda512 - Profil | Ne 14.4.2013 16:14:25

                Paulus >> Odpověd zní, že jak jsem odesílal na pčr zprávu tak jsem jím popsal co konkrétně se tam stalo. a to, že tam došlo k umýslenému týraní toho sumce .. uvazovaní ryby ktere je zakazané, a k tomu, že u toho asistovala Rs která nezasáhla. Což je její poviností. Je klika, že RS je natočená na videu. Takže nemůže tvrdit, že se té zhovadilosti neučastnila. je mi jasný, že to video by smetla každá instituce okamžitě ze stolu a neřešili by to. Ale je tam těch přečinů mnohem víc a nejzásadnější je učást Rs .

                  FRANK71 - Profil | Ne 14.4.2013 15:37:22

                  Paulus >> to máš pravdu.

                    Paulus - Profil | Ne 14.4.2013 15:35:15

                    FRANK71 >> Jasně - výsledek si ovšem můžeme dovodit, že jo.

                      FRANK71 - Profil | Ne 14.4.2013 15:30:21

                      Paulus >> ryba, samozřejmě používá též ochranu,(viz.prodej vánočních kaprů),kdy musí prodejce splnit podmínky na ochranu zvířat. Video jsem neviděl nemůžu soudit v tomto případě.Pokud PČR uvedl, že chce znát výsledek musí odpovedět i kdy by to byla píč.

                        Paulus - Profil | Ne 14.4.2013 15:13:33

                        Malda512 >> Stačí jeden post a nějak souvisle. Neopověděl jsi mi na dotaz - beru to tak, že odpověď nemáš, čili jsi se vytasil s přítomností RS na tom videu až teď. Pokud jsi podal Tr.o. na toho chuja s plackou, pak je to na místě, v pořádku.
                        Stanovisko pošli, to je jasná věc.

                          Malda512 - Profil | Ne 14.4.2013 15:10:07

                          Paulus >> Paulus nemám jedidej důvod se s tebou hádat a navzájem se urážet. věřmi, že tohle nebyl můj cíl. A proto bych tohle ukončil tak jak to je a dál bych to neřešil. Výsledek necháme na pčr a já jak buduu mít nějaké stanovisko tak jej sem pošlu

                            Malda512 - Profil | Ne 14.4.2013 15:08:34

                            Paulus >> Viděl jsi vůbec to video ?

                              Malda512 - Profil | Ne 14.4.2013 15:07:40

                              Paulus >> Paulus - ® Ne 14.4.2013 0:00:48
                              Líbí: 4 Nelíbí: 0Malda512 >> Pocem malto. Zákon chápe pod pojmem "zvíře" savce. Pokud na PČR kams to poslal nesedí ouplnej debil (jako zadavatel), zasmějou se tomu.
                              Začal bych Biologií, 4.tř. prvního stupně ZŠ a pomalu, postupně, až dojdeš k vyšším savcům. Fakt nespěchej, času je dost a těch písmenek je hodně, já vím ...

                              Nijak to nedegraduje hnus toho videa a pitomců co to vyvedli, ale podávat kvůli tomu Tr.o. ?
                              Proč jsi se nezeptal včera ::: ??? Hned sisi udělal vlastní názor

                                Paulus - Profil | Ne 14.4.2013 15:05:17

                                Malda512 >> A proč jsi tohle neřekl včera ? Nebo jsem něco přehlédl ?

                                  Malda512 - Profil | Ne 14.4.2013 15:04:07

                                  Paulus >> Myslím, že to nechápeš asi ty - Nejde jen o týraní. jde oto, že u té akce byl člen RS a ten nezasáhl ani v případě manipulovani s rybou a ani v momentu jak jej přivázali na špagát. Pokud je mi známo tak RS pokud zjistí přestupek MUSÍ jednat. a to se nestalo. takže došlo k nedbalosti. V tom případě RS by měla přijít o placku ...
                                  a pokud se tím zabývat nebudou tak se nedá nic dělat. ale je to furt lepší než jen nadávat a nic neudělat ..nemyslíš ??,

                                    Paulus - Profil | Ne 14.4.2013 15:00:14

                                    Malda512 >> Ne, nemá to cenu. Tvým oznámení se PČR vůbec zabejvat nebude, ještě se ti vysmějou.
                                    Když (čistě hypoteticky) spláchneš doma svoje rybičky z akvárka s prominutím do hajzlu, a někdo tě u toho uvidí, všichni si řeknou že jsi sice fujky fujky, ale co už. Pokud necháš hlady chcípnout svýho křečka, bude to to samý.
                                    Pokud svýho psa, pak je to problém a řešil by ho zákon.

                                    Pochopit ten rozdíl ovšem vyžaduje ždibec sociální inteligence, a proto to nemá cenu.

                                      Malda512 - Profil | Ne 14.4.2013 14:59:39

                                      Myklínku sz

                                        Malda512 - Profil | Ne 14.4.2013 14:51:59

                                        Tady se angažujte . tahle debata byla založená pro některé z vás
                                        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=655190
                                        člověk se snaží něco udělat a dočká se jen posměchu a zesměšnovaní. tak napište vy hrdinové co tady jen melete co jste udělali vy navíc?, kromě vaších chytrých keců zde na Mrku , Je to v cele republice stejný. všichni mají hubu plnou keců ale jen pod okny. Každej chce víc peněz ale všichni jen čekají až to někdo udělaá za ně. Vidím, že tito jedinci jsou i zde na Mrku . Nikdo po mě ani po vás nechtěl aby jste nebo abych já tohle řešil někde na pčr. ale když už to někdo zkusí tak se od omezenců kteří umí jen bušit do klávesnice dočka posměchu. každej je hrozně chytrej a znalej ale hromada z nich jsou jen slaboši co mají velké ramena u monitoru. kašlu na vás ubožáci jedni. Nikdo nic po Vás nechtěl ale ty vaše kecy si strčte do prd..e

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile