FollowCarp Ep. 1. : Bled part one [ 4K ]

Na tento trip mám parádne spomienky. Ja viem že je asi ťažké slovami opísať to čo sme na Blede s Vlastom prežili a tak máte aspoň o dôvod viac si pozrieť toto naše video.
Týmto videom by som rád odštartoval aj novú sériu videí s názvom FollowCarp.
Tak a teraz už sa len poholne usaďte a vychutnajte si prvú epizódu serilu FollowCarp.

UltimateCarp - Profil, 10.8.2021

Uživatel je autorem nebo spoluautorem tohoto videa.

Diskuse k tomuto rybářskému videu

Naleš vavřina - Profil | Út 24.8.2021 12:33:47

I když nejsem kaprař, tak jsem si video pustil právě díky jezeru Bled. Po shlédnutí videa se ve mně mísily dva pocity. Jeden byl opravdové užití si videa - pěkně vkusně zpracované, bez nadbytku reklamních záběrů, záběry z dronu byly parádní, zacházení s rybami taky - opravdu nebylo co vytknout, proto 1. Ten druhý pocit jsem do hodnocení videa nezahrnul - nebylo by to spravedlivé vůči autorovi videa, neb se jedná jen o můj vnitřní pocit...
Chápu, že rybaření na Bledu je velmi specifické právě díky extrémně rekreačnímu charakteru lokality, s tímto tam rybář musí jet. Ale dokumentování úlovku na cyklostezce kolem jezera, i za asistence náhodně příchozích už bylo na mne trochu moc. Do toho to "echt rybářské oblečení" a jistá forma "carp campingu", no ač aktivní rybář (tělem, duší i profesí) - tak jsem viděl ukázkovou definici "tichého blázna" ... fakt nic ve zlém, ale ten vjem tam byl.