Tloušti na jaře.

Dnes bylo krásně, tak jsem vzal psíka, foťák a hned k vodě. Krásná podívaná...

Domino.S - Profil, 20.3.2014

Uživatel je autorem nebo spoluautorem tohoto videa.

Diskuse k tomuto rybářskému videu

2 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nspeed641 - Profil | Út 25.3.2014 20:48:31

Krásný to pohled,podobné,jako u nás na řece-ouklejky a tlouštáci... :-)

    NBruno 4 - Profil | Út 25.3.2014 20:16:52

    Krása