MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

zimující ryby

Zdravím všechny rybáře i nerybáře, jako jsem já a nabízím Vám pohled pod led do mého zahradního jezírka. Včera bylo krásně a měl jsem trochu času, tak jsem natáčel ryby. Bylo 6.2.2011, venkovní teplota asi 9°C a led se pomalu rozpouštěl. Přes noc bylo zase -4°C, takže se zase trochu obnovil. Na natáčení těchto videí používám levné ipkamery Edimax IC 1510 zalepené do těsného akvária ze silného skla. Sledovat se to dá přes počítač a posílám to i na internet. Doma mám běžně puštěné 4 kamery na monitoru najednou a je to někdy lepší, než national geografic.Ryby nechytám, ale strašně rád je pozoruju. A nemusím přitom mrznout u rybníka.Kdo by chtěl vědět nějaké bližší údaje, najděte si na těchto stránkách třeba diskusi "Webkamera pod vodou" a tam to můžeme hromadně probrat tak, aby si to mohli všichni přečíst. Tak lovu zdar a kormoránům ptačí chřipku.
http://jezirko-skrovad.webzdarma.cz/
http://www.youtube.com/user/JardaSlatinany#p/u

Jarda Slatiňany - ®, 7.2.2011
Uživatel je autorem nebo spoluautorem tohoto videa.
Průměrná známka: 1,19

Diskuse k tomuto rybářskému videu

N Honza - suchdolák - ® St 9.2.2011 17:54:45
Jarda Slatiňany >> Naprosto mě to nadchlo! Natočil jsem něco podobného (www.chyt-a-pust.rastafari.cz ) Ale já to udělal tak, že jsem v létě ponořil foťák na mělčinu, kde jsem nakrmil... A po 20min jsem si foťák na provázku vytáhl. Kde jsi koupil vodotěsné webkamery? A kolik stáli peněz? A jaké s nima máš starosti? A jak průzračná je voda v jezírku?
Díky
N hank - ® St 9.2.2011 17:36:53
lobotomie (fanik) >> neboj voni maximalne utecou do chrudimky a tam je sejmou masarky a nebo doplavovu pce a tam jim budu brnkat na nervi ja , oni si to rozmyslej s utekem a vratej se zpatky dom do slatinan :-)
N jurda - ® St 9.2.2011 15:46:40
Jardo je to parádička a lék na nervy :)
N Vash - ® Út 8.2.2011 16:42:04
Jarda Slatiňany >> Nádhera!! To televizi asi moc nezapínáš co??
N lobotomie (fanik) - ® Út 8.2.2011 15:26:48
ten veslonos je brutální... až jich časem uteče dostatek do volných vod, to zas bude kalamita =)
N Fullnek - ® Út 8.2.2011 12:45:17
Jarda Slatiňany >> Moc pěkný akvarko jsi si doma zařídil,už se těším na větší teplo,až se ryby trochu rozpohybují,to bude šrumec,co?
N Best Carp - ® Út 8.2.2011 12:19:14
Jarda Slatiňany >> pěkné to máš
N Jarda Slatiňany - ® Po 7.2.2011 21:05:07
Dík všem za kladné ohlasy. Jsou tu určité dotazy, takže-
Veslonos americký - Polyodon Spathula(plochý zobák)-koupen u http://www.star-fish.eu/kamenny-obchod-star-fish-aq​uacentrum/ jako většina kvalitních jeseterů i pravých Koi. Jeseteři měří od 45cm(jeseter malý albín) do asi 75cm(jester sibiřský). Někde mezi tím jsou rusáci a vyza velká. Jestli to vyjde, tak na jaře přibudou nějací jeseteři velcí-Acipenser sturio(nejspíš hybrid) a ti budou i metroví. Budu to muset kvůli nim trochu odrybnit od plevele, ale to nebude problém. Mám asi 25 vodních želv a ty mají apetit, že si musím dávat pozor na prsty. Na dotaz, jestli přikrmuju v zimě-no jak to jde kvůli ledu a jenom veslonosy a jesetery(co spadne na dno). Kaprovité by to možná zabilo a nesežrané granule by hnily a otravovaly vodu. Díky kamerám mám o všem přehled.
N retrívr - ® Po 7.2.2011 20:26:02
Jarda Slatiňany - >> Dík. Je na co koukat, no a jak jsem již jinde psal, dívám se malejma a to je fajn.
N rover - ® Po 7.2.2011 20:24:29
Jarda Slatiňany - >>
Velmi hezké video, je vidět opravdové zaujetí pro věc :-)
Ten Veslonos je super, loni jsem ho sháněl, ...ale bohužel nesehnal :-(
Jen otázka, přikrmuješ v zimě ? Já ne, začínám až na jaře, jeseteři jsou OK, ...mám ale spíš rybník - velikost 0.4 ha ...

[ Vstoupit do diskuse - 20 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniavid carp road trip bed

Za 4.090
Velmi kvalitně zpracované a elegantní lehátko. Rozměry : - rozložené délka 208 cm x šířka 81 cm a výška 32 cm - složené délka 85 cm x šírka 81 cm a výška 25 cm Rozklikněte pro detaily / promovideo na www.chytiljsem.cz

akce, rybareniGangster Carp Tele 3,9 m 3,5 lb + Druhý Zdarma (-41%)

Pruty Ron Thompson jsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů a jsou schopni odhazovat velice těžké montáže do velkých dálek. Pruty mají rychlou akci a výborný poměr ceny a kvality. Kvalitní sedlo navijáku a tenká příjemná rukojeť.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPPRODUCT.CZ CARPPRODUCT.CZ

Váš specialista nejen na lov kaprů. Zavedený E-shop s dlouholetými zkušenostmi a kamennou prodejnou, na trhu jsme přes 20 let....