Tišnovská Rychta - rybářská rekreace

Adresa:
Mlýnská 377
Tišnov
web: www.dopenzionu.cz/mesto/p...

Kraj: Jihomoravský

Druh: kemp, ubytovna

Připravili jsme pro Vás příjemné ubytování a širokou nabídku služeb. Naší hlavním cílem je Vaše spokojenost. Jistě oceníte individuální přístup, a budete se tak u nás cítit jako doma.
Penzion je situován v klidné části v centru Tišnova. Všechny pokoje skýtají hostům dostatek klidu pro kvalitní rekreaci a odpočinek.
Pokoje jsou nově a vkusně vybavené, čisté a jistě splňují požadavky i nejnáročnějších hostů. Ubytovací prostory penzionu jsou situovány v prvním nadzemním podlaží budovy. Vstup do ubytovacích prostor je samostatný, prostorným schodištěm s výtahovou plošinou pro vozíčkáře. Před penzionem je k dispozici neplacené parkoviště s rezervací míst pro ubytované hosty.
Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.
Vybaveny jsou pevným i wifi připojením k internetu, LCD televizorem s normálním i satelitním příjmem, psacim stolem, šatní skříní a nábytkem pro ulozění ostatních věcí ubytovaných hostů.

Sezóna: Od 1. ledna do 31. prosince.

Nejbližší město: Brno-město (22 km).

Podrobnější informace o tomto ubytovacím zařízení naleznete v katalogu Dokempu.cz - online průvodci kempy ČR a SR, který je zdrojem výše uveřejněných informací.

Interaktivní mapa

Rybářské revíry v okolí

5,6 km - Loučka 1A - MP
8,2 km - Svratka 5 - MP
2,5 km - Svratka 6 - MP
1,8 km - Svratka 7-8A - MP
4,8 km - Libochůvka 1 - P
1,5 km - Loučka 1 - P
3,4 km - Lubě 1 - P
2,4 km - Svratka 7-8 - P
1,5 km - Besének 1 - P
7,9 km - Bílý potok 1 - P