Přívlač a dravci

Nbambusový dědek - Profil | Čt 5.4.2012 13:30:03

Domino222 >> Riverland (jsou myslím v Ružinově) ten prut prodával za 70, ale už je vyprodaný. Čekají zásilku z USA někdy teď.
http://www.rybarskecentrum.sk/privlac/pruty/lahka-p​rivlac/
http://www.rybarskecentrum.sk/privlac/pruty/lahka-p​rivlac/produkt/SINGLE/hmxs60l-2-mf/65/?tx_rtgshop_p​i1%5Bpage%5D=1
Fenwick je autorita v prutech. V Evropě není tak zavedený, ale s tímto prutem chybu určitě neuděláš.

    NDomino222 - Profil | Čt 5.4.2012 11:15:27

    mirmen >> To máš pravdu, ale teraz mám možnosť kúpiť ten prútik vo veľmi dobrej cene, tak potrebujem o ňom vedieť nejaké info.. :)

      Nmirmen - Profil | Čt 5.4.2012 11:12:49

      Domino222 >> no, příští rok by mohl být fenwick na rybářském veletrhu v Brně, není to z Blavy tak daleko

        NDomino222 - Profil | Čt 5.4.2012 11:05:26

        mirmen >> Aha, no to mi moc nepomôže, vidno že značka Fenwick u nás nemá moc veľké zastúpenie..

          Nmirmen - Profil | Čt 5.4.2012 11:03:37

          Domino222 >> já mám jen fenwick ironfeather 110 mh , 330 cm, 16-54 gr , vynikající na "gumky" na hlavičkách 10 -25 gr., rok výroby asi 2005 - 2006

            NDomino222 - Profil | Út 3.4.2012 17:54:13

            Má tu niekto Fenwick HMXS60L-2-MF ??

              NDomino222 - Profil | Út 3.4.2012 16:49:20

              mirmen >> Dík prezrel som to, ale moc som toho nenašiel..

                NDomino222 - Profil | Út 3.4.2012 16:45:33

                m@rek >> aha, ok už sa chápeme, j určite máš v tomto pravdu..

                  Nmirmen - Profil | Út 3.4.2012 2:37:04

                  Domino222 >> něco o fenwicku .. www.mrk.cz/diskuse.php?id=635972

                    Nm@rek - Profil | Po 2.4.2012 21:56:56

                    Domino222 >> Mensinovy zaner = asi ich tu vela nebude. Na mrk-u som nasiel jedneho z BA, posledny prispevok cca. 3 roky stary.

                      Nabcdddd - Profil | Po 2.4.2012 20:21:54

                      m@rek >>
                      skus este raz mu to vysvetlit.... nepochopil. :D

                        NDomino222 - Profil | Po 2.4.2012 19:52:26

                        m@rek >> ?? Moc som ťa nepochopil, ale fajn

                          Nm@rek - Profil | Po 2.4.2012 19:50:18

                          Domino222 >> Tiez 70,- EUR. Je to taka jemnejsia zubacovka. Info tazko, je evidentne mensinovy zaner.

                            NEnšpígl - Profil | Po 2.4.2012 19:28:36

                            Rytíř >> pěkný candát, a jak vidím ten písek, tak asi i pěkné místo :-)

                              NDomino222 - Profil | Po 2.4.2012 19:09:34

                              m@rek >> Koľko tam stojí ten Fenwick? A nevieš kde nájdem nejaké dobré info o ňom?

                                NP!F - Profil | Po 2.4.2012 19:06:08

                                m@rek >> Neni teraz cas, uvidim neskor.

                                  Nm@rek - Profil | Po 2.4.2012 19:04:51

                                  P!F >> Ozaj ten Norstream Ultra je tamtiez, ale za 70,- EUR.

                                    NDomino222 - Profil | Po 2.4.2012 19:02:58

                                    P!F >> Zlé skúsenosti, reklamácia atď.

                                      NP!F - Profil | Po 2.4.2012 18:56:00

                                      Domino222 >> co ta tam pokusalo?

                                        NDomino222 - Profil | Po 2.4.2012 18:44:51

                                        m@rek >> Myslíš Fenwick? Nie, neboj sa, ja do kocky už živote nevkročím..

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda