Přívlač a dravci

Nboyscout - Profil | Pá 6.4.2012 9:24:21

bambusový dědek >> tak třeba už existují i biologicky nebo elektromagneticky soustružené převody..... kdo ví :-)

    NKroci - Profil | Čt 5.4.2012 22:20:40

    bambusový dědek >> To ano:-))člověk by se v tom ani nevyznal...Vyhrál jsem ho v soutěži a nějak bych ho nevyužil.Sice vláčím,ale až tak ne.Myslím,že někomu poskytne dobrou službu..:-))

      Nbambusový dědek - Profil | Čt 5.4.2012 21:00:55

      Kroci >> Do toho reklamního popisu se fakt dostávají kraviny: "Mechanicky soustružené převody....". Kto ty blbosti vymýšlí. Či to ku...ví pťekladatelé?
      Včera jsem si zhruba prosrtudoval katalogy Daiwa a Shimano na tento rok a takové nesmysly jsem tam nevidel. Proč ho nabízíš (pokud to není tajné)?

        NBláža - Profil | Čt 5.4.2012 20:29:26

        koubic >> No jsem se vyžblechtnul jinam, a už jsem byl druhej, ale to já v klidu ustojím.... ;o))))

        Jsem tam dorazil, akorát když prodali poslední 3000 a tak jsem utřel, za ty prachy bych to bral....

          Nkoubic - Profil | Čt 5.4.2012 20:26:12

          Bláža >> S&F - pescador >> děkuji chlapci, to byl fofr, ale Blážo....druhej :)

            NBláža - Profil | Čt 5.4.2012 20:23:02

            P!F >> To neva, ale maj asi nakoupeno..... ;o)))

              Nkoubic - Profil | Čt 5.4.2012 20:21:30

              Bláža >> Blážo hoď mi odkaz, prosím. jestli ho máš?

                NP!F - Profil | Čt 5.4.2012 20:20:20

                Bláža >> tak fuego je trochu ina liga ako R'nessa

                  NBláža - Profil | Čt 5.4.2012 19:27:09

                  koubic >> Ještě jsou, ale už jen malý...... ;o)))

                    Nkoubic - Profil | Čt 5.4.2012 19:26:03

                    Bláža >> žes něco neřekl :)

                      NBláža - Profil | Čt 5.4.2012 19:18:56

                      Kroci >> Což o to navi je to pěkný, ale asi má mnoho lidí nazbrojeno. Nedávno byl výprodej Fuega za 119-150 doláčů, a to se dalo pořídit až domů do 4000 Kč.....

                        NKroci - Profil | Čt 5.4.2012 18:46:44

                        Zdarec Chlapi!V bazaru prodávám naviják DAIWA R´NESSA 3000.
                        Je úplně nový.Kdyby měl někdo zájem,mrkněte na bazar.Kroci

                          Nbambusový dědek - Profil | Čt 5.4.2012 17:57:44

                          Domino222 >> Podíval jsem ti do "špajzy". Vždyť ta máš dobré pruty. Tak se netrap.

                            NDomino222 - Profil | Čt 5.4.2012 16:37:11

                            P!F >> Je to dosť zložité, takže by to aj tak neišlo lebo to je z Čiech. Chápeme sa? Ale dík že si chcel pomôcť.

                              NP!F - Profil | Čt 5.4.2012 16:12:09

                              Domino222 >> Tak si to teda budem predstavovat, velmi silno.

                              Som ti chcel ponuknut ze mam kamarata co chodi denne po celom slovensku a moze ti to doniest a ak sa ti nebude pacit tak mu to len posles naspat, ale ked je ten prut v australii tak mas smolu.

                                NDomino222 - Profil | Čt 5.4.2012 15:17:37

                                P!F >> Predstav si že áno

                                  NP!F - Profil | Čt 5.4.2012 15:16:56

                                  Domino222 >> kamarat byva na druhom konci sveta?

                                    NDomino222 - Profil | Čt 5.4.2012 13:38:44

                                    bambusový dědek >> Dík, ale ja ho môžem mať od jedného kamaráta za slušnú cenu. A potrebujem vedieť veci ako hmotnosť, ako sa chová pri zdolávaní, fotky atď. A to som doteraz nenašiel.Neviem či si ho mám kúpiť, mám namysli tento typ HMX 60L 2-10g

                                      Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda