Přívlač a dravci

m@rek - Profil | Po 2.4.2012 18:41:37

Domino222 >> Tiez si robis zalusk na ten v kocke?

    Bambus... T.maniak - Profil | Po 2.4.2012 13:11:27

    P!F >> jasnee .-)

      P!F - Profil | Po 2.4.2012 0:44:40

      Bambus... T.maniak >> nestresuj, dnes bolo hnusne, nikto tam ani nesiel. Ale reportaz z buduceho vikendu ti poslem specialne pre teba do SZ aby si mohol byt nastvany :D

        nahodil - Profil | Ne 1.4.2012 22:48:45

        souvisí snad doubleklička s dnešním datumem??:-)

          Delwin - Profil | Ne 1.4.2012 22:28:56

          parada,neco takoveho jsem jeste nevidel.

            visage - Profil | So 31.3.2012 22:13:42

            Bambus... T.maniak >> :PPP

              Bambus... T.maniak - Profil | So 31.3.2012 22:10:43

              visage >> štveš mě :-D
              tiše závidím... at berou

                visage - Profil | So 31.3.2012 22:03:46

                konečne zajtra nastava den D , lov na privlač a lov na rybku na reviroch Dunaj č.1 a Dunaj č.2

                  u.x.a. - Profil | So 31.3.2012 21:00:23

                  Aďo >> ten je pro zamilované vláčkaře,kyž jdeš s přítelkyní na ryby a chce si taky zatočit.

                    Rybkin - Profil | So 31.3.2012 20:53:31

                    Aďo >> Jen jdi,když tě jedna ruka začne bolet začneš točit druhou:-)

                      Aďo - Profil | So 31.3.2012 20:49:46

                      Chcem si kupit svoj prvy navijak od shimana. Pani od shimana ma vsak zaskocili svojou univerzalnostou. Navijak nema sice try brzdy ako twin pover c14, zato ma dve klucky. Co myslite mam ist do toho?

                        erdzi - Profil | So 31.3.2012 16:31:12

                        Kosák >> Zdravím no to je veľká škoda,že si to tu nedal skorej.Presne v tomto istom termíne idem.Taktiež som chcel vyťažit auto.Ja idem cez Finsku agentúru. Tak možno sa stretneme na trajekte :D Taktiež Finstom akurát jazero vedla. Pre výmenu info moja mail erdzi@azet.sk

                          Rytíř - Profil | So 31.3.2012 12:35:15

                          Worm >> tím se to celé vysvětluje:-)

                            SwingrUl - Profil | So 31.3.2012 1:13:02

                            kluci, nemáte rychle odkaz na návod na vyproštění nástrahy věncem z větví?

                            kámoš je v Austráliii a nikdy nechytal a teď musí :-)

                              brach - Profil | Pá 30.3.2012 22:56:20

                              Worm x Rytíř....

                                Worm - Profil | Pá 30.3.2012 22:04:54

                                Rytíř >> Kecale?????...ale proč ne,můj děda se jmenoval Kacálek,to je skoro totéž :o)

                                  Rytíř - Profil | Pá 30.3.2012 22:03:29

                                  Worm >> dobrá,kecale...

                                    Worm - Profil | Pá 30.3.2012 22:01:18

                                    Rytíř >> Kdepak....svatá pravda :o)

                                      Rytíř - Profil | Pá 30.3.2012 21:59:44

                                      Worm >> zase kecáš:-)

                                        Worm - Profil | Pá 30.3.2012 21:59:16

                                        Rytíř >> TO byla lest...do kulata je to právě z piva :o)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda