- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
G.Loomis, Fenwick, St.Croix
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NPredy - Profil | Út 23.2.2021 18:30:55
NOrion24 - Profil | Út 23.2.2021 12:08:36
Ak ti gramaz a dlzka sedia
NPredy - Profil | Po 22.2.2021 19:24:00
Nvok123 - Profil | St 9.12.2020 19:58:04
Nu x a - Profil | St 9.12.2020 19:34:44
NEsox - Profil | St 9.12.2020 6:43:56
NP!F - Profil | St 9.12.2020 6:18:24
Npira - Profil | Út 8.12.2020 22:39:47
Nu x a - Profil | Út 8.12.2020 17:45:12
NWillow - Profil | Út 8.12.2020 17:42:15
Catanu nebo CTS nebo Shimano GL.???
NWillow - Profil | Út 8.12.2020 17:38:27
Přešel jsem jako muškař na CTS a ta 7ma je fajnová a ještě Custom.😉
Nu x a - Profil | Út 8.12.2020 17:28:45
NWillow - Profil | Út 8.12.2020 17:25:31
kdyby chtěl něco vědět o GL tak by si musel sehnat katalog Shimano.😩
Smutné....
Nu x a - Profil | Út 8.12.2020 14:59:54
Npira - Profil | Út 8.12.2020 10:37:39
Nmilanpindryc - Profil | St 25.11.2020 20:32:58
NIza - Profil | St 25.11.2020 15:26:20
Ale stejně mám speeda rad 😉
Nmilanpindryc - Profil | St 25.11.2020 15:24:22
Nkubas. - Profil | St 25.11.2020 15:02:57
NOrion24 - Profil | St 25.11.2020 13:24:29
NIza - Profil | St 25.11.2020 13:17:09
NIza - Profil | St 25.11.2020 13:05:26
NOrion24 - Profil | St 25.11.2020 12:53:28
Nwhitehunter - Profil | St 25.11.2020 10:26:10
Nperch2 - Profil | St 25.11.2020 10:11:13
NSHARK1974 - Profil | Čt 5.4.2012 17:30:19
NDomino222 - Profil | Čt 5.4.2012 12:52:26
Nj.sladkay - Profil | St 16.2.2011 12:09:28
ako vies min.70% ludi v europe pouziva pruty klasicke, na slovensku, morave a v cechach je to % este vyzsie. mne osobne pruty s ockami hore nevadia.
in general: produkcia shimanackych privlacakov pre europu je sustredena na med-fast, cize poloparabolicke pruty. vyzsie rady su rychlejsie, ok to im neberem, ved su ohodnotene vyzsou cenou. no stale su to len poloparaboly. cize pruty ktore nahodia, zdolaju rybu, ale neposkytnu ti nic naviac. cize praobycajne univerzaly v ramci rozsahu svojej gramaze /ktora aj tak nesedi/
fenwick je trochu na tom lepsie.
ale ked sa pozres na St.Croix a G.Loomis a dalsi. robia vysokospecificke pruty na kazdu rybolovnu techniku / myslene v ramci privlace/ a to robi medzi prutmi neprekonatelne rozdiely, pretoze, kazdy jeden blank navrhnuty podla zadania. / a to teda fakt shimano nerobi
trebars u s.croix od avid-u hore neurobis chybu.
blank/akcia,citlivost, rychlost, material/ +ocka+dizajn+kvalita spracovania+cena = spokojnost
je to stavany St.Croix SC V 7'6" ML X-Fast 1/8 - 3/8oz. je to pisane o par riadkov nizsie.
Nbado - Profil | St 16.2.2011 1:45:16
Tak cena/vykon
Len na porovnanie:
Fenwick HMX ($80 -84 CAD)
Shimano Clarus ($77 - 88 CAD)
Rovnaka kategoria prutov. Clarus vyhral ocenenie na ICAST v roku 2008 ako Najlepsi prut na sladkovodny rybolov v kategorii novych produktov.
Dalsia kategoria
Fenwick Elite tech ( $149 - 199 CAD )
Shimano Crucial ($ 153 - 175 CAD)
Obidva pruty su kvalitne, osobne sa mi paci viac Crucial.
Fenwick HMG ($ 100 - 110 CAD)
Shimano Compre ( $ 109 - 120 CAD)
V tejto kategorii sa mi paci viac Fenwick HMG
Ako sa na to pozeram tak pomer cena/vykon pri prutoch oboch znaciek v rovnakych kategoriach je velmi podobny.
Mimochodom aky prut mas na tej fotke?
NKolac1 - Profil | Út 15.2.2011 21:38:22
Nj.sladkay - Profil | Út 15.2.2011 21:28:58
no spodny diel tej palici fakt dava neuveritelnu silu, a je aj trosku masivnejsi k tej tenuckej spicke.
no na pstruhy fak prirychly, na moju chut
nemam tu dost kvalitne foto aby som to vyobrazil presne.
behni do brna na BVV a osahaj si to.
ako som povedal. carbon SCIII by mohol byt lepsi
nieje za co.
NKolac1 - Profil | Út 15.2.2011 21:06:22
NKolac1 - Profil | Út 15.2.2011 21:05:15
Nsaxana - Profil | Út 15.2.2011 21:04:08
Nj.sladkay - Profil | Út 15.2.2011 21:01:31
viem ze by sa hodilo skorej do14-15g ale tak uz som to tam tak napisal
ziadna "miekota" to nieje 8-10 g hlava +guma. bez problemu
NKolac1 - Profil | Út 15.2.2011 20:48:50
Nsaxana - Profil | Út 15.2.2011 20:46:13
NKolac1 - Profil | Út 15.2.2011 20:44:12
Nj.sladkay - Profil | Út 15.2.2011 20:39:36
spicka je jemna a neuveritelne citliva, prut je celkovo pekelne rychly. je to zubacova bomba na jigy na stojaku/ samozrejme v rozsahu vrhacky/. je hodne tuha a ma rezervu, takze zubinovu papulu presekne velmi dobre.
voby som na tom skoro netahal. MFR ale zvlad bez mihnutia oka.
ja na tom taham len jigy
na pstruhy ? hmm neviem ci je to dobra volba, ten prut je na pstruhy prilis rychly. mohli by sa vyklepavat.
kludne najdi ten isty blank ale SC III
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NFotky ryb pouze na přívlač107180
NVýroba woblerů31008
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NRare woblery - Rapala14053
NVláčenie z člnu27208
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NDaiwa Certate vs Shimano Twin Power552
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
















