Přívlač a dravci

NPedro1 - Profil | Út 28.2.2012 19:20:17

Lukas89 >> Zas tak velkej cenovej rozdíl to není a ten Sportex je dobrej prut.
Tady jo o něm diškuze.http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=632206
Jinak většina těch co ho mají si ho chválí.Zkus MRKmena KóĎA,ten ho nějakej pátek má a je s ním dost spokojenej.

    NLukas89 - Profil | Út 28.2.2012 18:25:52

    Jetel >> Protože jakmile začne dravcová sezona, tak se věnuji jak mi čas dovolí sumcařině, která mě prostě chytla a proto těžkou vláčku, abych mohl zkoušet vousatý i na vláčku, třeba navečer po práci chvilku.. Nižší gramáže nějaký mám, ale moc je na vláčku nevyužiju..

      NJetel - Profil | Út 28.2.2012 18:04:25

      Lukas89 >> A proc zrovna tezkou vlacku,kdyz jen okrajove vlacis?

        NLukas89 - Profil | Út 28.2.2012 17:52:11

        Jetel >> Mě se líbí, od sportexu se mi líbí více kousků, jenže na to nemám financ.. Potřeboval bych nějakýho sponzora.. Navíc vláčce se věnuji opravdu jen okrajově, tak zrovna tam peníze směrovat nechci..

          NJetel - Profil | Út 28.2.2012 17:50:29

          Lukas89 >> Tady na mrku mu nekteri rikaji zluta prisera)))

            NLukas89 - Profil | Út 28.2.2012 17:48:01

            Jetel >> Myslíš ten Sportex BS? Tomu věřim...

              NJetel - Profil | Út 28.2.2012 17:45:38

              Lukas89 >> Podle me je to dobra rakoska a moc pekne to znej lita)

                NLukas89 - Profil | Út 28.2.2012 17:27:36

                Jetel >> Ahoj, po Sportexu sem koukal, jenže je to bohužel krapet mimo moji cenovou relaci..

                  NJetel - Profil | Út 28.2.2012 17:19:47

                  Lukas89 >> Na tezkou vlacku bych spis doporucil Sportex Black stream 3m

                    NLukas89 - Profil | Út 28.2.2012 15:46:58

                    Ahoj, nemáte někdo tento prut? http://www.usumce.cz/cormoran-prut-thunderstick-str​ong-spin-2-70m-80g-/-vyprodej.html Chtěl bych ho na těžkou vláčku, navi nejspíš zauber 4000.. Budu rád za každou připomínku.. ;-) Díky

                      NPepanD - Profil | Po 27.2.2012 21:21:43

                      Rytíř >> Tak co rytíři od šišatého stolu. Nezamrzla ti bouda?

                        Nj.sladkay - Profil | Po 27.2.2012 20:31:44

                        pre zaujimavost. moze mi niekto vysvetlit, preco na vsetky tazke vlacaky viazu 2 stopkove ocka, ked na jerkove kludne davaju jednostopkove. palica predsa dostava vacsi napor pri tazkych nastrahach ako pri zdolavani a plynulom obybe.

                          NRytíř - Profil | Po 27.2.2012 17:21:06

                          S&F - pescador >> nemlž:-))Šak víš...

                            NS&F - pescador - Profil | Po 27.2.2012 17:20:12

                            Rytíř >> Tak pozor .... :-)) já bydlím za Moravou .... :-))

                              NRytíř - Profil | Po 27.2.2012 17:18:28

                              S&F - pescador >> jako ty:-))

                                NS&F - pescador - Profil | Po 27.2.2012 17:17:44

                                Rytíř >> Jako ,že všichni bydlí za Vltavou ? .... ale na kterém břehu ?

                                  NRytíř - Profil | Po 27.2.2012 17:15:48

                                  Pedro1 >> ale za vodou:-))

                                    Nkura11 - Profil | Po 27.2.2012 16:42:26

                                    ten express je pre zaciatocnika vyborna volba, dobry papek za malo kacek...

                                      NPedro1 - Profil | Po 27.2.2012 16:39:37

                                      Rytíř >> To víš,zpomalený pražácí:-)

                                        Nbaitruner2 - Profil | Po 27.2.2012 16:04:57

                                        Paulus >> Mno já ti nevím,ale nevypadalo to tenkrát tak.....
                                        Ale jako chlápek na pokec uplně v pohodě.Znám horší..

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda