- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Black Stream - rada s přivlačovým prutem.
Prosil bych o názory na něj, popř. vlastníky tohoto prutu o zhodnocení jeho kvalit či nekvalit. Díky p.macek
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Ngonokok - Profil | Út 4.9.2012 21:05:17
NP!F - Profil | Ne 20.11.2011 19:23:12
Nmarkos - Profil | Ne 20.11.2011 8:44:05
Nrybomil - Profil | So 19.11.2011 21:32:07
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=14101&kw=pravidla%20diskus%ED%20MRK
Nvundu - Profil | So 19.11.2011 20:56:16
Npepa-č - Profil | So 19.11.2011 20:51:58
NLedňáček (Iceman) - Profil | So 19.11.2011 18:59:49
Kdo tu od teď napíše sprostou nadávku na druhého, tomu automaticky dám červenou!
Nvundu - Profil | So 19.11.2011 18:10:28
celkem se divím že ještě vůbec v této diskuzi může cokoliv komentovat......
Nmarkos - Profil | Pá 18.11.2011 10:51:53
Jinak video pro tebe, carboflex co všechno vydrží: http://www.youtube.com/watch?v=EGdE9eBfSV0
Nusak - Profil | Pá 18.11.2011 10:33:24
Npepa-č - Profil | Pá 18.11.2011 10:33:02
Nmarkos - Profil | Pá 18.11.2011 10:22:18
Nmarkos - Profil | Pá 18.11.2011 10:21:06
NDevon - Profil | Pá 18.11.2011 10:08:11
Vážený pane je vědecky prokázáno že každý člověk se za dobu svého žití mnohdy chová,vyjadřuje nebo jedná doslova jako de-il ,nevím jak to děláte a nebo čím jste obdařen , ale vidím a semnou asi i široká MRKáčská veřejnost že včera byla v tomto řada ZASE právě na Vás.Přiložím li pomyslně k tomuto i pohled na kousky rozlámeného Vámi zveřejněného prutu všem to asi napoví s jakým člověkem to tady ztrácíme čas.Myslím že bude lepší když si na své připomínky budete odpovídat Vy sám ,protže si odpovíte ke své spokojenosti to co jen rád slyšíte PROTOŽE JSTE ZCHOPEN JEN MONOLOGU - dialog totiž zvládá jen inteligentní člověk..Štěstí pro tento portál i zde zůčastněné že takto laděných lidí jako jste Vy je tu minimum a neštěstím snad pro vše živé je potkat Vás v afektu někde u vody..Nezlobím se na Vás vždyť vy jste sám v sobě vlastně něštastný člověk :-))
Nmarkos - Profil | Pá 18.11.2011 10:08:04
Nrybomil - Profil | Pá 18.11.2011 10:06:44
Takovejch co se zaregistrujou a už rozdávaj rozumy už tu bylo. Mě zase ty tvoje kecy už neberou.
Nmarkos - Profil | Pá 18.11.2011 9:57:43
Nmarkos - Profil | Pá 18.11.2011 9:54:44
NSethy - Profil | Pá 18.11.2011 9:52:10
Nmarkos - Profil | Pá 18.11.2011 9:49:12
Nrybomil - Profil | Pá 18.11.2011 9:48:51
Bavil jsem se o Sportíkách s jinými uznávanými rybáři co něco znají a umí, včetně stavěčů, tak vím která bije. Zajímám se o ně cca 12let.
Nmarkos - Profil | Pá 18.11.2011 9:45:57
NKaso-paštikár - Profil | Pá 18.11.2011 9:44:36
NSethy - Profil | Pá 18.11.2011 9:39:29
NSethy - Profil | Pá 18.11.2011 9:38:35
Nmarkos - Profil | Pá 18.11.2011 9:30:36
Npepa-č - Profil | Pá 18.11.2011 9:28:40
Existuje neco srovnatelneho jako je black stream? Co lepsiho v cene pod 2000kc - sehnatelne germ ceny - najdes? Nepis pruty za 8 nebo tak :) neporovnavejme golfa s bmw
Npepa-č - Profil | Pá 18.11.2011 9:23:34
NSethy - Profil | Pá 18.11.2011 9:20:24
Nmarkos - Profil | Pá 18.11.2011 9:18:38
Nmarkos - Profil | Pá 18.11.2011 9:14:24
Frajeři bavme se o prutech ,které vlastníme mame s ním něco odchytano u vody,nějaký slovensko-moravsky říkanky si nechte do hospody.
NPedro1 - Profil | Pá 18.11.2011 9:01:04
NKaso-paštikár - Profil | Pá 18.11.2011 8:57:27
Npepa-č - Profil | Pá 18.11.2011 8:51:07
Saphir je z jinyho materialu htcrosswinding, sportex krizove vinuta klasika nejklasictejsi. Black stream to nema. Je to neco jinyho, chova se to jinak. Pro nekono nejlip, nekdo neprijde na to proc to tak kuci v germanii vymysleli. Saphir neni prerychlenej, nikdo to tak nechtel.
Posedlost milionem ocek prameni z nevedomosti. Na smekac neni dlvod na saphir nebo keva davat vic ocek nez tam davaji. U black streamu ne onapr u tiborona je to neco jinyyho ty blanky jsou jiny.
Ackoli s tema ocka se covek porad divi a co vyhovuje a fungovalo pro me, jinymu nefunguje. Ze jo sethy? :)
Nrybomil - Profil | Pá 18.11.2011 8:28:30
Mám i Kevpajka, ale na některý lovy si půjčuju rád kámošovo Saphira. Vůbec ho nepoužívá, ale ani za cenu kterou ho bral 3 roky z5 nový mi ho prodat nechce.
No tedy podle mě zlomit Sportíka už chce trochu umu :§) nejsou to lámací klacíky. To polandi.......
macekpetr : osobně bych bral 2,7m, prut aby byl do lodi i na břeh není. Na břeh beru zásadně 3m, ale je to o vkusu každého soudruha. Chce si na něj zvyknout, stejně jako na Sportíka, mnoha lidem i nevyhovují, takže Sportexáků je pořád relativně málo.
btw: mě se ten dýzajn Blacka nelíbí ani trochu, to je trága. Bych vsadil, že to vykoumala ta jediná ženská co ve vývoji dělá :-(
NP!F - Profil | Pá 18.11.2011 0:38:13
Ndvorák - Profil | Pá 18.11.2011 0:04:56
Nm@rek - Profil | Čt 17.11.2011 23:53:24
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 23:15:53
Nvundu - Profil | Čt 17.11.2011 22:57:38
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 22:53:16
Nrybomil - Profil | Čt 17.11.2011 22:49:17
Na pocity ti sere bílej tesák.
Nvundu - Profil | Čt 17.11.2011 22:45:09
a nevím jestli by ho přejel,nebo do něj sekal....:-))))))
dle mého.tlačila lopatka očka na blank,ale fakt nevím no a fotku jak "klepe"spojka ti snad posílat nemusím......mmch pruty jsme si dovezli z německa,ja měl 2ks 2,5lb(naprosto v pořádku) a kamarád 2ks 2,75lb,a oba reklamoval,tak mi neříkej že to je jen náhoda.......
a vůbec,to neřeš,tebe přece zajímají jen přívlačové pruty....
Ndvorák - Profil | Čt 17.11.2011 22:37:50
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 22:32:55
Nvundu - Profil | Čt 17.11.2011 22:26:29
vláčák to není,ale snad ti postačí to,že je to Sportex....který opravdu snese snad všechno....
fotky jsem si pujčil ok kamaráda...
Nmarkos - Profil | Čt 17.11.2011 22:19:35
NSethy - Profil | Čt 17.11.2011 22:14:29
Pučil jsem si fotku Jardo :)
Nvundu - Profil | Čt 17.11.2011 22:14:04
a mimo diskuzi,doporučoval bych přečist si zde na MRKu všechny diskuze o sportexech a pak zjistíš,že né všechny jsou stoprocentní,prostě je to výrobek jako každý ,který může mít vady a tudíž nevydží všechno...,prostě má někdo bohužel tu smůlu,že koupí zrovna ten co je méně kvalitní a nemyslím si,že je to (pokaždé) rukama rybáře,když to nevydrží a zlomí se......
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.





















