Přívlač a dravci

Njareye13 - Profil | St 29.2.2012 13:23:58

S&F - pescador >> ono vetsinou to jsou bezplatne linky, takze neni na cem usetrit :D ale super dik za info. Jinak radsi usetrim na tomhle: verze od Rapaly je dvakrat drazsi ;) a to jeste navic tento ma trochu lepsi vlastnosti Co se akce tyce

    NS&F - pescador - Profil | St 29.2.2012 13:10:05

    jareye13 >> Invander se vyrábí se od roku 1997 kdy firma Dorado vstoupila oficiálně na trh. Velikosti Invanderu 11 a 14 cm pak až od roku 2005. Ušetříš za telefon :-))

      Njareye13 - Profil | St 29.2.2012 12:59:41

      kopr69 >> to nevim, ale muzu zatelefonovat vyrobci. Tento je asi Jen o chlup mensi, ale jinak asi zhruba to same. velmi lehky. vyrabi to fa Storm a tohle je model Thin fin

        Nkopr69 - Profil | St 29.2.2012 12:43:32

        Nevite jak dlouho se tento Invader vyrabi a nebo jakeho mel predchudce?

          Njareye13 - Profil | St 29.2.2012 12:23:46

          kopr69 >> ..

            Njareye13 - Profil | St 29.2.2012 12:22:55

            kopr69 >> myslis tento ?

              Nrybomil - Profil | St 29.2.2012 12:00:42

              Lukas89 >> do Yadu bych nešel, bo tuším má tu trnovou spojku a tý se tudíž bojím, viděl jsem co s takovým udělal sumík baj voko 115...ale dle vkusu každého soudruha.

              V každým případě to vidím u klacku 2,7m na 7 oček, ten kormouš thunderstick spin ikdyž je gramáží odpovídající, bude při zdolávání trpět.
              Projeď si diskuse o podobných laciných klacíkách, takových co chtěli ušetřit už tu za ty roky diskutovalo dost.
              V některý tý diskusi jsem dával videjko, jak trpí takový prut při zdolávání tresky 60-70cm, což potom na heverování 6tifouse 1m+

                NS&F - pescador - Profil | St 29.2.2012 11:55:50

                Lacike7 >> Taktéž si to myslím,že se jedná o model invander.Ostatně o historii a woblerech Dorado je vše tady - www.doradotriada.pl/index.php?site=company&

                  NLacike7 - Profil | St 29.2.2012 10:45:54

                  kopr69 >> Dorado Invader?

                    NButchi - Profil | St 29.2.2012 10:36:13

                    Pedro1 >>
                    Tyhle woby znám.

                    Akorát toho šílence jsem někde prodrbal.

                      Nkopr69 - Profil | St 29.2.2012 10:23:26

                      Wobler byl hodne podobny typu Slider akorat mel velkou lopatu.Byl velmi lehky-balsa a hodne placaty-do 5mm.

                        NPedro1 - Profil | St 29.2.2012 10:16:32

                        kopr69 >> Myslíš toho vlevo nahoře?

                          NPásovec - Profil | St 29.2.2012 9:03:08

                          kopr69 >> http://www.woblerdorado.cz/.....tady si to projd a urcite vyberes ten nejvic podobny....at se dari

                            Nkopr69 - Profil | Út 28.2.2012 23:26:01

                            Zdravim kolegove.Rad bych se zeptal nekoho z pametniku wobleru od Dorada jaky nazev mel wobler ktery se uz asi nevyrabi protoze jsem ho nikde nenasel? Wobler byl asi 8-10cm dlouhy,4-5cm vysoky a asi 5mm silny.Mel velkou lopatku do hloubky a dost silne vibrace.Mel jsem dva kousky asi pred 15ti lety a o oba jsem prisel.
                            Kdyby jste si nekdo vzpomel na typ wobleru,dejte prosim vedet.Predem dekuji.

                              NP!F - Profil | Út 28.2.2012 21:55:46

                              Lukas89 >> 80g. Urcite, 60ka je zubacovy prutik aj ked s metrovkami problem mat ziadny nebude )

                                NLukas89 - Profil | Út 28.2.2012 21:36:43

                                Jetel >> Mám pár míst, kde jsem si jistý, že jsou, žádní obři, ale jsou tam.. ;-) Dyž sem se do toho teď zakoukal, tak mě docela oslovil Carboflex NG, ale nejsem si jistý gramáží, jesli 60 nebo 80g, jenže cena je už na 2700,-.. Uvidim co ten yad a pak budu hledat dyžtak dál..

                                  NJetel - Profil | Út 28.2.2012 20:53:06

                                  Lukas89 >> Tak to jo. Ja jen,ze na sumce je potreba celkem dost casu))) jinak na charismu vytahnes i parnik za gule mam to vyzkousene na tunakovi!!!)))

                                    NP!F - Profil | Út 28.2.2012 19:52:56

                                    Lukas89 >> Yad nemusi byt zly, kamos na to sumce taha a chvali ho. Ten cormoran ma divoke sedlo, mal som podobny uchyt na dvoch paliciach, na jednej sa to stale povolovalo, na druhej sa to uplne rozpadlo ( tak som to olepil izolackou a uz to drzi xD ) Na sumce by som to asi neriskoval.

                                    Odporucany sportex BS je gut na vsetko mozne ( tvrdi sa ze je, podla mna stoji cely za houno, jeden mam, pokial chces po reklamacii ti ho kludne predam za slusnu cenu, bol 2x na rybach ) ale na sumce urcite nie, nie je to silovy blank. Je sice lahucky, rychly ale kvoli tomu ma tenke steny blanku a ohnut sa do nejakej paraboly - co na sumce celkom treba, fakt nevie.

                                      NLukas89 - Profil | Út 28.2.2012 19:33:37

                                      Pedro1 >> Uvidim.. Známý řikal, že bude přebírat pruty a má tam nějaký od yadu na těžkou vláčku, akorát ho ještě nenašel, má rybařinu roztahanou na několika místech a času pomálu, tak třeba vezmu ten od něj, má ho sice nějaký rok, ale téměř nechytaný a dycky si kupuje kvalitní věci, takže počkám s čim přijde, ale ten co sem posílal mě nějak oslovil, proto sem se ptal.. Kdybych na to měl, tak neřešim a jdu do sportexu hned..

                                        NMaga - Profil | Út 28.2.2012 19:25:50

                                        čus rybářští bratři :-)) prosim vás vím že se ještě nesmí na přívlač chytat :/ :-) ale jaký máte zkušenosti s woblerama RAPALA JOINTED a RAPALA CLACKIN MINNOW :-) ???? děkuji mockrát :-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda