Přívlač a dravci

Rytíř - Profil | Po 27.2.2012 16:04:32

Pedro1 >> to máš od kolegy Řezníka:-)

    baitruner2 - Profil | Po 27.2.2012 16:02:36

    Rytíř >> U mě dobrý.

      Pedro1 - Profil | Po 27.2.2012 16:00:57

      Rytíř >> Zase druhej.Už si zvykám:-)

        Rytíř - Profil | Po 27.2.2012 15:56:24

        Pedro1 >> nevopič se joo:-))

          Pedro1 - Profil | Po 27.2.2012 15:54:47

          Paulus >> Není stavitel jako stavitel:-)

            Rytíř - Profil | Po 27.2.2012 15:49:21

            baitruner2 >> neni Pražák jako Pražák:-))

              Paulus - Profil | Po 27.2.2012 14:03:15

              baitruner2 >> To bude nějaká blbost, stavitelé nemaj co do huby ................ o)))

                Butchi - Profil | Po 27.2.2012 13:51:45

                baitruner2 >>
                Přesně tak.

                Na rybách je telefon pouze pro případ nouze.
                Proto jsem všem zakázal mi volat, když razím. Mám toho dost přes den v práci :-D

                  baitruner2 - Profil | Po 27.2.2012 13:50:03

                  Butchi >> Jo přesně tak jak píšeš....-))
                  Já bych na ten telefon fakt neměl nervy a vyhodil bych ho při lovu.Už i doma,když mě nasere ho házim ven z okna k sousedovi do tůjí.....

                    Butchi - Profil | Po 27.2.2012 13:45:27

                    baitruner2 >>
                    O to milejší překvapení, ne: :-)

                    Dokážu si to představit, jeden známý to má stejně, i když ryby teda chytat umí.
                    Takže jsi mu dopřál pořádný relax, za který se odvděčil odpovídajícím způsobem.

                    Nejlepší je, jak ten telefon pak půl hodiny v kuse vibruje, když ho pak zapne.

                      baitruner2 - Profil | Po 27.2.2012 13:33:28

                      Butchi >> Jo asi jo.Jen mě to překvapilo od něj.
                      Nečekal jsem to.
                      Nejlepší bylo to ráno,když dorazil a s nadšením si dal kávu a zapálil doutník.....A pak se jelo chytat(málem mě z něj trefil šlak).Ale jak jsem pak z jeho vyprávění pochopil tak na ostatní věci zkrz práci neměl čas a byl rád,že vypnul telefony a vychutnával si to opravdu se vším všudy až do večera.

                        Butchi - Profil | Po 27.2.2012 13:26:41

                        baitruner2 >>
                        :-)))
                        Pán byl rozdavačný.

                        Asi chtěl vyjádřit vděk za chytačku, kterou by sám nezvládl ani přes ten cajk..

                          baitruner2 - Profil | Po 27.2.2012 13:18:52

                          Butchi >> Zažil jsem takového začátečníka u mě na boutu.Přijel manželky strýc za mnou a jestli bych nevzal někdy na ryby jeho kamaráda.Řikam,mě je to buřt ať klidně ráno na 8h dorazí.
                          Tak dorazil.Měl výbavu jakokráva, oblečení atd...ale skoro nahodit ani neuměl.Po společném lovu a konzertu pruhů co si chytnul tak s poděkováním odjel a za 3 dny mi přišel balíček asi z 8 rapalama s poděkováním za pěkný lov.(privezla ho PPL).
                          To jsem FAKT nepochopil.Tenkrát jsem čuměl jak péro z gauče na to.
                          EDIT:Byl to nějáký stavitel z Prahé....

                            Butchi - Profil | Po 27.2.2012 10:07:28

                            bowman >>
                            Daiwa je prý teďka IN.

                            I kdyby nebyla, mně se jejich věci velice líbí :-)

                              bowman - Profil | Po 27.2.2012 9:39:06

                              Butchi >> Dobrej vkus :-)

                                P!F - Profil | Po 27.2.2012 2:14:58

                                Hugo Fisher >> nie je lepsie kupit si 100 silonu 0.35, jedno ocelove lanko a 1 x ORO?

                                  moskyt - Profil | Ne 26.2.2012 23:20:17

                                  Hugo Fisher >> taky bych poradil, kdybych věděl, zadavatel dotazu ti udělil líbí,aza snahu ti ho udělím i já

                                    Bosanac - Profil | Ne 26.2.2012 22:01:10

                                    Pedro1 >> Tento obzvlast .

                                      Hugo Fisher - Profil | Ne 26.2.2012 21:59:03

                                      Pedro1 >> chci auru pres 200%.

                                      Az bude, budu opet tichej.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda