Přívlač
Hlavní poradna pro přívlač.
Poradci nebudou odpovídat na příliš obecné či nekonkrétní dotazy ve stylu: "Jak chytit štiku na přívlač?"
Pro úplný začátek je lepší začít vhodnou rybářskou literaturou:
Jacek Kolendowicz: Rybářství - lov dravých ryb
Tomáš Rozsypal: Okoun, pruhovaný bandita
Václav Fikar: Přívlač na mimopstruhových vodách
Olivier Portrat: Úspěšné chytání candátů
Fish&Fang: Jak se loví candát
Nakladatelství Fraus, edice Úspěšný rybář: Štika
Marek Szymansky: Ríční Rybolov
A samozřejmě archiv článků na MRK.cz.
Moderátoři - poradci: Flip, Mr.Stick, ivanv 25,59, Nat, Pedro1, SUMÍK, Bambus... T.maniak.
Čendík - Profil | Pá 30.3.2012 11:53:18
Rád bych se zeptal, zda se při výrobě návazců na jerkování příp. sumčí přívlač ze silného fluocarbonu ( např. 0,9 mm ) pro uchycení karabiny nebo obratlíku dá použít nějaký klasický uzel nebo se spojení provede pomocí zamačkávacích trubiček příp. smršťovacích bužírek ?
Předem díky za odpověď
SUMÍK - Profil | Pá 30.3.2012 17:34:22
Scanix - Profil | Pá 30.3.2012 20:59:03
Zámek - Profil | Čt 22.3.2012 13:36:22
Letos chci začít trochu vláčet (vyjdu si jen tak párkrát za sezonu), ale přitom do toho nechci dávat moc peněz
vlačel bych třpitky cca vel. 0 max 2 a gumu tak do 10cm a woblery 5 max 7cm
chytal bych okouny, štičky,atd... nemám políčeno na žadné velké ryby chci si jen tak zachytat pro srandu
vybral jsem tento proutek : http://www.rybarskepotreby-shop.cz/prut-spro-precision-hot-spin-240-cm-5-25-g-extra-bonus-3110.html
a k tomu tento naviják : http://rybar.braunstar.cz/totalni-vyprodej/rybarsky-navijak-daiwa-crossfire-black-2500-4i--brzda-predni
děkuju za reakce a připominky ve vyhledávači jsem o tomto nic moc nenašel
SUMÍK - Profil | Čt 22.3.2012 19:43:16
Pitrs84 - Profil | Út 13.3.2012 17:46:18
Knapík - Profil | St 21.3.2012 15:00:18
Pepa z depa - Profil | Út 13.3.2012 8:26:11
Bambus... T.maniak - Profil | Út 13.3.2012 8:28:34
Pepa z depa - Profil | Út 13.3.2012 8:21:02
Flip - Profil | Út 13.3.2012 8:23:40
*76* - Profil | Po 12.3.2012 14:59:32
Bambus... T.maniak - Profil | Po 12.3.2012 20:50:49
já osobně preferuji jenom přední.. lépe se to ovládá. ale každému vyhovuje něco jiného. vyzkoušej a pak kup co ti bude lépe vyhovovat.
drevak3 - Profil | Ne 4.3.2012 15:59:55
SUMÍK - Profil | Ne 4.3.2012 18:41:31
A na jaký kousek navijáku zrovna narazíš. Moc jsem neporadil, ale nemám konkrétně s tímhle modelem zkušenost.
SUMÍK - Profil | Po 5.3.2012 16:18:18
http://rybolov.eu/QUARTZ-FD-Pro-Spin.14067?filters=Robinson-m193
Měl jsem to i v ruce a nevypadalo to špatně, ale je to tak, že při těchto penězích nemůže člověk čekat zázraky, maximálně může být překvapen.
KrajcinZ - Profil | Ne 4.3.2012 12:54:59
pořídil jsem si prut Shimano Catana AX 10-30g tak bych se chtěl zeptat jestli to byla dobrá volba pro začátek.
A chtěl bych poradit k tomu navijak tak kolem 1500 - 2000 kč.
A taky jsem se chtěl zeptat co za nastrahy je nejlpsi vodit s tímto prutem, gumy,třpitky, woblery..
Děkuji za odpověď
SUMÍK - Profil | Ne 4.3.2012 18:31:48
KrajcinZ - Profil | Ne 4.3.2012 13:16:43
A nebo by mi na zacatek stacil jen navijak :
http://www.nasoutokushop.cz/spro-passion-720-d6133
a nebo
http://www.rybarkrepelka.cz/produkt/1310-navijak-robinson-marshal-1130.html
děkuji
Knapík - Profil | Ne 4.3.2012 15:19:43
TomDar - Profil | So 3.3.2012 11:28:57
děkuji za odpověď.
Bambus... T.maniak - Profil | So 3.3.2012 19:39:47
Na L a Ul vláčku ti chvíli vydrží.. Záleží jen na tobě jestli ho chceš jen na občasnou vláčku (cca 40 vycházek ročně) tak ti chvíli vydrží, Pokud chceš vláčet častěji, přišetři a kup si něco lepšího.
Hodně zdaru.. Bambus
Kde to žije - dravci
22:03Bleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
19:01Fotky ryb pouze na přívlač 107179
8:49Poradna: Sumcařina 2572
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
22:03Bleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...









