Feeder
Hlavní poradna o feederu.
(Na žádosti o pomoc při výběru prutů a navijáků nebude odpovídáno.)
Moderátoři - poradci: Martin M., plavan, tym.
RomanC - Profil | Ne 6.5.2012 0:31:43
Pelzer The Element Proton Active Pellets TFB 7mm yellow,ale asi som to prehnal s namáčaním,bola z toho jedna masa,bolo by vhodnejšie použiť nejaké tvrdšie a "zlepiť" ich?Aké máte skúsenosti?.
Ešte mám jednu otázku: používate na tomto krmítku nadväzec výlučne na pevno?.
Martin M. - Profil | Ne 6.5.2012 3:09:45
1) nelze pouzit jakekoliv pelety, nektere se po namoceni rozpadaji (spatne) a nektere po namoceni jen zmeknou (dobre). Velikost 7mm je moc.
2) ne
Vili z Role - Profil | St 2.5.2012 22:06:08
plavan - Profil | St 2.5.2012 22:31:46
Azbest - Profil | St 2.5.2012 23:55:41
Martin M. - Profil | Čt 3.5.2012 0:53:00
http://www.youtube.com/watch?v=ty_l-4zn_LM
Luke1 - Profil | St 2.5.2012 21:21:36
Azbest - Profil | St 2.5.2012 21:44:39
Zkus změnit vlasec.
plavan - Profil | St 2.5.2012 21:48:16
EDIT :
Kmenový vlasec o průměru 0,16mm bych si dal na feeder jen tehdy, kdybych měl jemný prut a chtěl s ním chytat v proudné vodě, protože prostě vhodnější prut není k dispozici. Potom je výhoda tenčího vlasce v tom, že se do něj tolik neopírá proudná voda. Ale je to jen pro případ, že nepotřebuješ těžké krmítko. To bys s tak tenkým vlascem ani nenahodil.
Martin M. - Profil | St 2.5.2012 21:48:43
Mimochodem 0.16 kmen bych na feeder nepouzival, ani 0.18.
Štěpsa - Profil | Út 1.5.2012 21:54:51
plavan - Profil | Út 1.5.2012 21:58:59
Šlapeto - Profil | Út 1.5.2012 21:59:41
Luke1 - Profil | Út 1.5.2012 17:21:45
Martin M. - Profil | Út 1.5.2012 19:07:00
Pri lovu mne nenapada duvod, proc by se 2 ruzne vlasce mel jeden tocit a druhy ne.
plavan - Profil | Út 1.5.2012 21:53:10
Foš - Profil | Út 1.5.2012 21:12:16
musím se zeptat na následující problém :
na místě na řece, co chytám, jsou ryby, ale jsou tam na dně polámané větve (viděl jsem to při vypuštěném korytě). Když stahuji sestavu, často se stává, že se za tyto větve na dně pověsím.
Je nějaká finta, jak to aspoň omezit ? Třeba zkrátit návazec, zapíchnout háček do krmítka, nebo něco ???Děkuji.
Martin M. - Profil | Út 1.5.2012 21:29:49
Šlapeto - Profil | Út 1.5.2012 21:47:59
Mrakoš - Profil | Ne 29.4.2012 12:13:41
A druhá otázka, když mi ryby padají z háčku, je nějaká šance to omezit? Měl jsem tam tenký a ostrý gamakatsu č.10 a na něm malou kukuřičku nebo malý kolínko, návazec Stroft GTM č14, polovina zdolávaček skončila vypnutím se.
Šlapeto - Profil | Ne 29.4.2012 16:23:17
Pepé - Vsetín - Profil | Po 30.4.2012 14:46:14
jonny malcom - Profil | St 25.4.2012 20:24:05
RADYNEK - Profil | St 25.4.2012 21:19:26
Azbest - Profil | St 25.4.2012 22:26:49
Nic ve zlým.
Šlapeto - Profil | Ne 29.4.2012 16:20:37
JJanekk - Profil | Ne 22.4.2012 20:08:28
Takže dotaz je, jestli s tím souhlasíte a jestli ne, tak jak to s těmahle dvouma faktorama podle vás je.
Dík. Honza
plavan - Profil | Ne 22.4.2012 23:08:36
Mě se třeba v pátek i včera stalo, že na velký háček ( č. 6 ) jsem neměl skoro žádné záběry, narozdíl od kolegů, kteří měli háčky č.14. Dnes to zase bylo naopak. A když už se ti bude zdát, že jsi tomu porozumněl, tak začneš laborovat s délkou návazce, jestli má být háček z tenkého drátku nebo jestli má být silnější z teflonovým povrchem, začneš laborovat s velikostí a tvarem krmítka, s vlhkostí krmné směsi, s polohou prutu ve vidličce. A o to přeci jde. O to hledání. Těch věcí, které ovlivňují počet záběrů je hodně.
Třeba dojdeš až tak daleko, že ti zamotá hlavu i barva krmítka. Všechno je možné.
Millhouse23 - Profil | Ne 22.4.2012 16:14:04
Martin M. - Profil | Ne 22.4.2012 21:26:30
Azbest - Profil | Ne 22.4.2012 21:55:04
Každopádně se ti taková věc bude líp házet kaprákem.
Kde to žije - feeder
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNFeederařina na řece 64328
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










