Redakce MRK.cz

V této poradně se můžete zeptat na problémy s chodem webu MRK.cz, napsat nám nápady na jeho vylepšení nebo poslat dotazy týkající se jeho používání.

Prosím, neposílejte nám sem rybářské dotazy.

Moderátoři - poradci: Martin M.Roman C..

jirkaas - Profil | St 29.9.2010 16:07:07

Ahoj, mam dotaz jak můžu odstranit svůj úlovek z fotek v trofejních úlovcích?díky.

Martin M. - Profil | St 29.9.2010 16:20:43

Ahoj, sam nemuzes, ale muzes mi napsat SZ s informaci, o jakou fotku se jedna, a ja ji smazu.

fred41 - Profil | St 15.9.2010 19:44:28

cau,chtel jsem vlozit rybarske video ze streamu, a neslo to.nevite proc?? dekuji

Martin M. - Profil | St 15.9.2010 19:49:30

Ahoj, to nevim, jinym uzivatelum se to dari. Zkousej dal.

youdů - Profil | Út 7.9.2010 15:03:56

Na MRKu je zaregistrováno 26922 členů. Zajímá mne zda členové s dvojitým nickem ( přes prázdniny jich nabylo dost ) jsou rybáři nebo jen nudící se mládež. Co s tím moderátoři udělají?
A co tento člen ? pičulízekkaprařskýsoukromákychytající pepa carpsonbigcarpson

Martin M. - Profil | Út 7.9.2010 19:33:50

Na cloveka, ktery se dnes zaregistroval, zajimava otazka ;-)
Ne, duplicitni registrace neresime. Sledujeme to az v okamziku, kdy dotycny udela nejaky preslap. Potom se to resi pripad od pripadu individualne.

Sven - Profil | Pá 3.9.2010 15:47:16

Ahoj Martine.
Chtěl jsem přidat do download centra výsledky závodů ale skočil mi tam nějaký nesmysl. Můžeš s tím prosím něco udělat a opravit to ? Děkuji.
http://hamrnj.webnode.cz/news/vysledky-24-kaprich-h​odin/

Martin M. - Profil | Pá 3.9.2010 15:49:19

Ahoj, podarilo se ti to dobre, na obou odkazech vidim stejny soubor.
http://www.mrk.cz/download.php3

oreno - Profil | Po 30.8.2010 15:03:26

Ahoj Matrine!

Keď prejdem v diskusnej odpovedi kurzorom na alias písaný hnedým písmom zobrazí sa v bubline (len) čas a dátum príspevku na ktorý pisateľ reaguje.
Nebolo by K VECI, keby sa v bubline zobrazoval s časom a dátumom aj celý príspevok?

Význam vidím v tom, že ak už som "stihol" zabudnúť obsah onoho príspevku, alebo ak začnem čítať diskuciu takpovediac "In medias res" nemusím príspevok spätne (niekedy aj pracne) vyhľadávať a postupujem v diskusii pekne - v jednom smere :-)

Martin M. - Profil | Po 30.8.2010 15:25:22

ahoj, ano slo by to. diky :)

fred41 - Profil | Pá 27.8.2010 13:01:34

Dobrý den, možná je to hloupý dotaz, ale zajímalo by mně kdo se jako stý registroval na mrk.cz.

Martin M. - Profil | Pá 27.8.2010 13:04:01

Ahoj, to uz nejde zjistit, prvnich skupina clenu MRKu je setrizena podle abecedy, az nekdy po roce 2000 se zacal ukladat i datum registrace a to uz bylo vice jak 100.

Lukas77 - Profil | Út 10.8.2010 14:12:29

Dobrý den,
začínám s rybařením a chytám zatím na položenou. Vím, že je možné nalézt diskuze ohledně položené ve více sekcích diskuze. Chtěl bych se zaptat, zda neuvažujete o novém topu v diskuzi "Položená" kde by byly příspěvky na toto téma přehlednější jako je tomu u plavané,feedru, kaprařiny apod. Děkuji za odpověď.

Martin M. - Profil | Út 10.8.2010 14:21:21

Ahoj, orientacne kaprarina=polozena, pripadne i feeder=polozena, zalezi, na co byste se chtel zeptat. Nechceme to tady moc zeslozitovat, aby clovek musel projizdet mnoho sekci.

zzacek - Profil | Po 9.8.2010 19:38:23

Ahoj,
nejsem schopny na Apple pocitaci prehrat zadne vase video. Je to zrejme kombinace Flash 10 a Apple, ale nevim jak to rozlousknout.
Neresili jste to uz?

Diky,
Zdenek

Martin M. - Profil | Po 9.8.2010 22:34:11

Ahoj, vim o tom, ale dodavatel prehravace tvrdi, ze to prehrat jde :( Asi to udelame tak, ze na applech budeme pouzivat puvodni prehravac...

Chétit - Profil | St 4.8.2010 10:27:30

Ahoj,
jen dotaz,
nedal by se přidat filtr pro vyfiltrování odpovědí od jednoho nicku z přehledu diskutujících v otázkách? Stává se, že na zajímavou otázku je mnohdy víc než 500 odpovědí od kvanta lidí a mě zajímají jen odpovědi od určitých přispěvovatelů. Takový filtr by pomohl.

Martin M. - Profil | St 4.8.2010 10:28:45

Ahoj, ano to by slo, tusim to uz nekdo i navrhoval a mam to tu poznamenane v ukolech.

tinkky - Profil | Ne 25.7.2010 6:24:12

Ahoj martin, chcel by som sa informovat preco sa mi nedaju vkladat fotky do prispevkov ,urobene mobilnym telefonom Samsung. z fotaka je to bez problemu no z mobilu ich nevie prevziat.

Martin M. - Profil | Ne 25.7.2010 18:46:00

Ahoj, zrejme nejaky nekompatibilni format JPEG souboru. Pouzij prosim nejaky program pro upravu fotek, v nem fotku otevri a uloz. Pak by to melo byt ok.