Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

boriak - Profil | Po 24.9.2012 18:31:31

jestrdej - rio granus
jalce, ostrieže, bolen a podustva, krasny den pri vode

    metal - Profil | Po 24.9.2012 17:46:45

    poslední dobou - jako vždy ...
    Uff ...sme se taky konečně s kamarádama vyprdelili na dejakou vejpravu vyskoušet nějakej novej flík. Na začátku to vypadalo docela nadějně v podobě 70minutové zdoláváčky "čehosi" (zřejmě fous) které ale nakonec u lodi spadlo z háku. No co se dá dělat, snad to nebyl kepř. Záběry ale pak začaly přibejvat a mezi ně se připletla i jedna lepší ryba. Když sem ju podebral a podběrák nešel zvednout, sem zjisti že tady končí veškerá legrace. Čelist mi spadla ještě níže při měření a stále padala i při vážení. Prostě neskutečnej gigant. Rybě do metru mnoho nescházelo a váhově se lehce, ale přece, překulila přez onu na českých svazovkách magickou hranici. Osobák jak hovado. Více než patnáct let sem si přál držet tokovou rybu v náručí a najednou byla nachvilku moje. Nádherný pocit a splnění snu, vlastně kde jinde zažít takto štasné chvíle než u vody. Kapra jsme museli zapít, samozřejmě jedním lokem sme přeci na rybách !! Do konce se mi podařilo nalapat celkem mnoho ryb, sice ne tak obludných rozměrů, ale i tak jsme si to moc užíval a vlastně ještě užívám. Krásná událost, kterou mi už nikdo nikdy neveme !! Mějte se tu všicí sluníčkově.

    Ps- Jen bych chtěl všechny poprosit, aby si bránili a chránili ty svoje více či méně milované revíry a nedávali šanci těm, kteří u vody dělaji jen bordel, neumí se chovat k přírodě, rybám a jsou jen wostudou rybářů jako celku.

      Carp team Exil - Profil | Po 24.9.2012 17:13:42

      22.9. - 24.9.2012 - Svazovka ČR
      Po měsíci jsem se dostal na tři dny k vodě a dařilo se. První velkou rybu jsem bohužel vyvlíkl, ale druhá už skončila v síti mého podběráku, byl to krásný šupináč 11,8kg. Další večer jsem ještě včetně pár menších kaprů chytil lysce 8,9kg. Za ct-exil Jakub Figr.

        airfish - Profil | Po 24.9.2012 15:39:36

        24.9.2012 - pstruhovka
        Dnes bylo perfektní počasí i chytání.

          Hrouzek - Profil | Po 24.9.2012 15:29:27

          včera -
          Rybačka se povedla...

            kimmy - Profil | Po 24.9.2012 14:52:51

            17-21.9. - Voda Jižní Čechy
            Poslední týdení výpravička se celkem povedla poslední den už byla dobrá kosaa.. kaprrr naaaa

              GRUPA - Profil | Po 24.9.2012 14:44:31

              21.09. - 23.09.2012 - Hezkej, ale zanešenej a vymasenej.
              Zřejmě inspirován článkem "tři důvody proč je lepší nic nechytit", jsem si opět vychutnal zero. A to stylem start - cíl. :-( Ale, nevzdávám to! :-)

                stagy - Profil | Po 24.9.2012 14:22:38

                září 2012 - svazová řeka
                krásná ryba! Futrujou jak blázen, bude tuhá zima :-(

                  jirina 77 - Profil | Po 24.9.2012 12:05:53

                  24,9 - Mimopstruhovka J.Č
                  Tak dneska zápis bez fotky. Dostal jsem slušnej záběr a po 3 hodinách tahání krásný zero :-))
                  Bylo fajn ale už začíná pěkně přituhovat :)

                    usak - Profil | Po 24.9.2012 11:35:15

                    23.9.2012 - 471049
                    Potesujici zjisteni, s nastupem podzimu odjeli hrouzci a oukleje do teplych kraju a najely turbo vysavace... :)

                      sinama - Profil | Po 24.9.2012 10:45:40

                      24.9.2012 - svratka 5
                      dnes sem byl zkusit na mrtvou rybku candáty... jizd sem mel snad 8 ale povedli se jen 2 menší... ale bylo krásně u té vody :-)))

                        RadekZa - Profil | Po 24.9.2012 10:16:05

                        Neděle - Místní
                        Na celý den sme vyrazily s kamarádem p3t3 k vodě za učelem chytit jednoho z místním velikánů, mě se to bohužel nepodařilo a kapr mě zajel za kamen a uřezal to, Petr měl štěstí větší a z místa od vázek vytáhl zatím největší rybu chycenou na tomto rybníce :) Já přidávám aspoň 60cm velkého lysečka který mě udělal radost ( od jara sem na tomto revíru lysce nechytl :))
                        způsob: kaprařina
                        teplota vzduchu: 15
                        kmenový vlasec: 0,28
                        návazec: Sufix
                        délka návazce: 20-30cm
                        velikost háčku: Kurv shank č.6
                        hloubka: 1-2m
                        návnada: Pelety,boilie
                        množství návnady: 1-2kg

                          Domino.S - Profil | Po 24.9.2012 8:57:14

                          24.9.2012 - Labe
                          Po dlouhé době jsem se vydal na boleny. Moc jsem nedoufal v úspěch. Ale něco se povedlo... Už nejsou ale tak aktivní a agresivní. Ale tak i tak je to adrenalin. :-D Ve středu se jede na výpravu na Slapy, tak snad jsem přidám nějákého toho candáta. ;-)

                            Oreh - Profil | Po 24.9.2012 8:46:44

                            23.9.2012 - Rieka
                            Minuly vikend mi na rybach vykradli auto. Osobne veci, zrkadlovka, tasku s privlacovou vybavou, pruty... Nechcelo sa mi zit, bol som si isty, ze s rybackou som skoncil. Po tyzdni s torzom rybarskej vybavy asi posledna navsteva pstruhovky v tejto sezone. Potocaky, duhaky ... a nejake mreny mi pripomenuli, ze zivot je napriek vsetkemu krasny :).

                            PS: Ak to cita aj novy majitel mojej rybarskej vybavy, tak nech sa ozve. Kupim od neho kluce a doklady, alebo vymenim za nahradne cievky k navijakom, pripadne sadu objektivov k fotaku.

                              mexik - Profil | Po 24.9.2012 8:14:58

                              nedávno - I kapři táhnou na jih...
                              Po skoro třech měsících jsem se dostal k vodě. Sezona z prd.. klika pokračuje:)

                                Denny - Profil | Po 24.9.2012 4:56:18

                                23.9.2012 - USA - Wisconsin
                                Pozdrav Netipovi :-)
                                Tak na tuhle rybu jsem cekal hodne dlouho,nakonec jsem si svuj malej sen splnil.Urcite nepatri k trofejnim ulovkum,ale podberak na ni nestacil.Par fotek a rychle navraceni rece.

                                  flekos - Profil | Ne 23.9.2012 23:54:24

                                  22.09. - slepe rameno Salzachu-MO sedlak z Kaprunu
                                  Sel jsem na kapra a kapra jsem nevidel, jenom par cejnu jse se mnou podivalo na tu krasu kolem.

                                    JohnMcE - Profil | Ne 23.9.2012 23:11:02

                                    23.9. 2012 - Orlas
                                    Dnešní večerní pruhování a zároveň zahájení celého příštího týdne na Orlasu...
                                    Aktivita až po setmění:-)

                                      MichalN - Profil | Ne 23.9.2012 22:57:16

                                      23.9. - rozlehlý
                                      Boutovačka jak má být.Krásný souboje.

                                        nej.vydra - Profil | Ne 23.9.2012 22:22:11

                                        18.9. 2012 - Svazovka
                                        Posílám jednoho svazáka, kterému se hodně nechtělo před foťák. Dvacet minut mě tahal po vodě, než se rozhodl, že si spolu pokecáme. Byl to pěknej lump, pomáhal si osmnácti kilogramy a délkou devadesát osm čísel. Nechápu, kdo vymyslel rybářský pozdrav "zlomte pruty." Za tuhle výpravu se mi podařilo zlomit obě děličky a nikomu bych to nepřál. Nezbývá než jet domů, zrovna když to jezdí.....

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.