Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

nej.vydra - Profil | St 28.8.2024 19:41:29

23.8.2024 - ÚN ještě více hrachová kaše
Ahoj všem.
Jelikož je stále horké počasí vyrážím na víkend znovu na amura.
Nachodím ročně desítky kilometrů podle řek, písníků, přehrad a proházím desítky prutohodin. Nakonec tu vysněnou, chytnu pod břehem na místě, kam přijedu na víkend na ryby. Pokaždé, když si jedu předkrmit místo, nebo začínám výpravu si nejprve provláčím vodu. Co kdyby tam někde seděla. Tentokrát to bylo jako ze snu. Drobné zalovení pod břehem, rychle vytáhnout vláčák a už tam letěla osmička guma. Na druhý hod něco sebralo nástrahu , ujelo metr a pustilo ji. Vlna se vyvalila zdola a roztáhla se v šírá kola... Následovalo několik dalších hodů a na desátý pokus tam znovu byla. Po parádní čtvrthodinové přetahované, to měla s veškerým rybím komfortem. Vanička, kýbl vody a vážící podložka. Rovných 106 čísel a po čtyřech rychlých fotkách zase odplula lovit rybky. Radost byla obrovská. Abych těch emocí bylo ještě více, za dvě hodiny přišel amur rovných 106 centimetrů. V noci další dvě krásná torpéda a co více si přát. Budu se během týdne opakovat, ale Svatý Petře a vodo díky.
Ať se vám Všem daří. Vydra, kamarád Míra a vlčák Akim.

    jxr - Profil | St 28.8.2024 14:41:56

    28.8.2024 - Svazový P
    Dnes jsem zkoušel včera vázané mouchy a povedlo se... Kapr 4,5 kg okoun 34 cm. Malý pstruhový stoják.

      kralicek - Profil | St 28.8.2024 12:03:25

      28.8.2024 - Swe, jizni Lappland
      Dalsi krasavec se podival na vzduch, tentokrat samecek cca 82 cm s krasnym hakem...
      způsob: přívlač

        Stewik - Profil | Út 27.8.2024 19:50:39

        25.8.2024 - Hornad
        Rána pri rieke :)

          plamen - Profil | Út 27.8.2024 15:39:28

          24.8.2024 - Stojaté
          Třídenní putování po revírech se synem. Cíl ulovit dravce. Cíl splněn, výzva naplněna, rybářské duše pohlazeny 🙂

            jxr - Profil | Út 27.8.2024 15:15:15

            27.8.2024 - Svazový
            Na mouchu na malém potůčku potěšila tahle krasavice.

              Šela123 - Profil | Út 27.8.2024 11:12:29

              23.8.2024 - Jezero
              Náš první společný kapr
              způsob: kaprařina
              teplota vody: 24
              kmenový vlasec: 0,35 mm
              návazec: Ronnie rig
              délka návazce: 30 cm
              velikost háčku: 4
              hloubka: 7 m
              nej. nástraha: Pop up
              návnada: Boilies
              množství návnady: 2 kg den

                .vladimír.nikitin. - Profil | Út 27.8.2024 10:23:56

                26.8.2024 - Svazový
                Pár fotek z posledních vycházek ;-)
                Ze zajímavějších ryb byli 2 větší kapří
                Candát 97 cm při pokusu o sumce,
                A jesík na svazový tůni.

                  kralicek - Profil | Po 26.8.2024 16:10:45

                  26.8.2024 - Swe, kousek pod polarnim kruhem
                  Atlantacka slecna, 80 cm z prirozeneho vyteru. Samozrejme plave dal!

                    Eli - Profil | Po 26.8.2024 7:37:30

                    25.8.2024 - Řeka
                    Víkend s partou u vody. Něco se chytilo, něco pojedlo a hlavně byla sranda 😉

                      Sharry - Profil | Ne 25.8.2024 20:31:38

                      25.8.2024 - OV
                      dneska mi zas daly holky na prdel.. 😉😉🤟 ,snad jim to vydrží.. 😇😇 at se daří ..✊
                      způsob: feeder
                      kmenový vlasec: 0,20
                      návazec: 0,16
                      délka návazce: 15cm
                      velikost háčku: 12
                      hloubka: 1,4
                      nej. nástraha: masové peletky
                      návnada: pelety, drcene boilie, feeder mix
                      množství návnady: 2-3kg

                        nej.vydra - Profil | Ne 25.8.2024 18:29:41

                        20.8.2024 - Za naším potokem.
                        Ahoj všem.
                        Tak jsem vyrazil v úterý na ten úplněk k vodě. Už se nám ty dny bohužel rapidně krátí. Než jsem rozbalil věci, za chvíli bylo po osmé a prakticky tma. Uklidil na břehu, proházel jsem si místo ve vodě trubkou pěti hrstmi koulí masové příchutě, nahodil a pak už se jen kochal. Byla to parádní podívaná, když ta svítící koule vykoukla na lesem. Kaprům při tom nočním světle chutnalo a do půlnoci jsem vytáhl tři krásné ryby. Největší byl tento těžký lysec, jehož proporce jsou parádní. Devadesát osm čísel délky a rovných 23kilo čisté váhy. Svatý Petře a vodo díky. Vím že mně to v dobrém vracíte za ten úklid bince u vody.
                        Ať se Vám všem daří. Vydra a vlčák Akim.

                          zdeko - Profil | Ne 25.8.2024 17:33:46

                          24.8.2024 - tekoucí
                          Letos třetí pokus o sumce dopadl na jedničku. Ve 23,00 hod. přišel záběr, když jsem po chvíli přetahování sumce pod břehem zvedl k hladině a uviděl zlatý tělo, moje radost vyskočila na maximum. Samou radostí ze zlatý ryby jsem zapomněl vyslovit přání. Další skvělá noc u vody.

                            Monstrcarp - Profil | Ne 25.8.2024 17:20:43

                            24.8.2024 - Stojatý
                            Po delší době jsem vyrazil na pár hodin k vodě. Kapři byli při chuťi i v tomto parném dnu.

                              carpman007 - Profil | Ne 25.8.2024 12:56:40

                              24.8.2024 - Soukromáč
                              Druhá výprava na soukromáč v životě, byla to makačka v tom horku, chyceno 34 ryb v podobě jesetra , amura a kapra. Nejvetsi ryby jeseter 120cm a 109cm, amur 99cm( necelych 12kg) a kapr 90cm (necelych 12kg)

                                Tadas M - Profil | Ne 25.8.2024 11:14:51

                                17.8.2024 - Malá řeka
                                Tato parma je jeden z mých nejcennějších úlovků v životě. U nás na malé řece strašně vymizely, nejenom díky lidem a tenkrát i nemoci, ale především díky rybožravým predátorům. Už dlouho jsem sbíral informace kde a kdy se objevují, ale vždy se podle místních chytlo jen pár kusů za celý rok a v malých velikostech. Vyrazil jsem teda na 3 dny i s kameramanem právě do těchto míst. Řekl jsem si, že je budu zkoušet chytat jak na přívlač, tak na feeder. První den jsem se celkem trápil, zkoušel jsem přívlač a jak v ní jsem málo zkušený, tak ne a ne jí chytit. Druhý den jsem se proto rozhodl pro feeder, který je mi mnohem bližší a který chytám skoro celý život. No z chytání parem se stalo spíš chytání kaprů a cejnů v proudu a parmy absolutně nejevily zájem o žádnou mojí nástrahu (rousnice, žížaly, červy, pelety, sýrové peletky). Než se ale setmělo, viděl jsem parmu projet přímo vedle mé montáže a nic... Nastal třetí den a já už ze zoufalosti vymýšlel jak je přesvědčit.. Všiml jsem si za ty dva dny, že na to místo je celkem velký rybářský tlak a ty parmy už budou znát asi všechno. Rozhodl jsem se tedy zjemnit. Vzal jsem si UL prut na přívlač, který běžně používám spíš na pstruhy a na okouny. Na konec jsem dal malou 3cm velikou gumovou rybku. Nahodil jsem proti proudu a gumu jsem jemně nechával splavávat po proudu dolů a vždy kousek popotáhl a pak zase pustil. Hodně často jsem váznul, ale najednou se jedna vázka rozjela a začal souboj! Na ten jemný prut to bylo něco neskutečného a nervy pracovali. Po 5 minutách boje jsem jí konečně dostal z proudu k sobě a skočil jsem do vody a podebral jí :D ten pocit, když už jsem jí měl konečně v podběráku a za sebou 2 dny plné trápení, byl neskutečný.
                                způsob: přívlač
                                kmenový vlasec: 0.16mm
                                nej. nástraha: malá gumová rybka

                                  andy01 - Profil | So 24.8.2024 14:42:52

                                  24.8.2024 - domácí P
                                  Dneska náležitě prověřila vláčák kromě teček i královna proudů...

                                    Rožnovák - Profil | So 24.8.2024 13:53:43

                                    24.8.2024 - pstruhový
                                    jeden do modra zbarvený rak říční z dnešního záchranného transferu

                                      Filla - Profil | So 24.8.2024 9:35:36

                                      24.8.2024 - SM
                                      Pohled do oka Davida Copperfielda. Netuším, jak to dokázal.. navázaná úplná klasika, návazec celou dobu nahoře v karabině 🤔
                                      Tench Special má velkou rezervu. Hezká semi parabola prověřená 5ti záběry, 3 kapři do 12kg venku.

                                        Stewik - Profil | Pá 23.8.2024 20:14:10

                                        20.8.2024 - Hornad
                                        Po pár rybačkách kde sa darili len menšie jalce, prišla konečne ryba, ktorá si to už aj cievku potiahla, udicu ohla a srdce rozbúchala 🙂
                                        Krásna 70cm mrena na smáčika 🙂 Neskôr som zazrel loviacich rybárikov tak pokus o pár foto, pár hodín krčenia sa s foťákom v kriakoch sa vyplatilo a zážitok riadny 🙂

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.