Plkárna

vahaj - Profil | Ne 5.8.2012 19:58:08

Martin M. >> Ta síťka okolo ryb je tedy co?

    Martin M. - Profil | Ne 5.8.2012 19:55:50

    Sven >> ja zadny vezirek nevidim.

      Sven - Profil | Ne 5.8.2012 19:54:49

      vahaj >> :-))) Jojo.... kdo se diví, je mu divno, kdo si hoví ........
      Sám sobě se divím, že se na to nevykašlu.

        vahaj - Profil | Ne 5.8.2012 19:50:21

        Sven >> Vítej v realitě:-)))

          Pvl - Profil | Ne 5.8.2012 19:48:13

          Martin M. >> I tak může přesvědčit :o§)

            Sven - Profil | Ne 5.8.2012 19:47:52

            Martin M. >> Spím či bdím ?
            Děcko, které se nepříliš šťastným způsobem pochlubilo svou první udolanou štičkou, visí měsíc v síni hanby a pytlák s plným vezírkem ponechaných piskořů, kteří jsou v Červeném seznamu ohrožených druhů živočichů ve VIP Můj lov ??

            BP RŘ - ..." Ryba uložená do vezirku je považována za ponechanou"..

              Martin M. - Profil | Ne 5.8.2012 19:46:55

              Pvl >> aby to nedopadlo takhle!!!
              http://www.youtube.com/watch?v=TX275IoNh0Y

                LosPafkos - Profil | Ne 5.8.2012 19:45:30

                Pvl >> se chystá svrhnutí nadvlády MM , znárodnění a dosazení Netipy do sekretariátu :--)))

                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.8.2012 19:45:12

                  Pvl >> je to tak

                    Pvl - Profil | Ne 5.8.2012 19:42:35

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jsem přesvědčen ,že po srazu MRKu budou veškeré pochybnosti ty tam A ty budeš jediný kdo bude mít důvěru .

                      Butchi - Profil | Ne 5.8.2012 19:35:52

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >>
                      Já nevím, seš důvěryhodnej?
                      O sazení kaprů do lesa a na louku vím, je to ověřené, ale cyklostezka?

                        medvěd - Profil | Ne 5.8.2012 19:34:48

                        Sven >> tak se Lenin opičil po Komenským

                          LosPafkos - Profil | Ne 5.8.2012 19:34:08

                          RAZOR 2 >> hele na to pozor,taky to může být důsledek evoluce a ryba prostě táhne na souš. Já bych raději každého kapře zmasil,ať se to svazu nevymkne ze svazorukou :--))

                            Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.8.2012 19:32:20

                            Butchi >> mně se jako nevěří nebo jak?

                              Butchi - Profil | Ne 5.8.2012 19:30:11

                              RAZOR 2 >>
                              Věřil bych mildasovi - když se podíváš do Můj lov, on se těm kaprům jako hodně věnuje..

                                Sven - Profil | Ne 5.8.2012 19:29:58

                                Anýzový dědek >> zase si nedával ve škole pozor Bertíku......
                                "Učit se, učit se, učit se" nehlásal tavarišč Lenin ale Jan Amos Komenský v "Informatoriu školy mateřské" ....

                                  mildas - Quinn - Profil | Ne 5.8.2012 19:27:37

                                  RAZOR 2 >> Podle me nejakej muskar nebo nekdo muskarem zfanatizovanej.

                                  Ale i Netipa muze mit pravdu. Jak chces nalakat nove cleny svazu, kdyz do te vody nikdo nevidi ? Lidu se ty ryby musi nejak ukazat.

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.8.2012 19:20:45

                                    RAZOR 2 >> toho tam nasadil svaz. Je to novinka. Od letoška saděj i na cyklostezky

                                      RAZOR 2 - Profil | Ne 5.8.2012 17:55:14

                                      dnes u hráze Hněvkovice,v dolní zatáčce nově budované cykloztezky pohozen kapr na kraji lesa-lidi jsou hovada.
                                      [Přesunuto z diskuse: Můj lov]

                                        vahaj - Profil | Ne 5.8.2012 9:08:42

                                        Kolis >> Tak to děláš velkou chybu, Bohumile:-)))

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M