Plkárna

Nondra.soucek - Profil | Čt 20.6.2013 11:33:28

eXecutor >> Florocarbon není lanko ale vlasec. Lanko poznáš tak, že je například z oceli nebo wolframu či titanu a štika ho nepřeřízne o zuby jak malinu.

    NMartin M. - Profil | Čt 20.6.2013 11:31:12

    Pedro1 >> "Mě se líbí,jak se tady "hlídá" ML a v Trofejích jsou fotky na zvracení,míry a váhy vylhaný až na půdu a každou chvíli někdo neví,co chytnul za rybu."

    fotky na zvraceni promazavame, ale urcite bysme mohli pritvrdit, to mas pravdu.
    To ostatni prosim uved priklady, ktere prosly sitem.

      NFishky - Profil | Čt 20.6.2013 11:30:34

      Pedro1 >> Vydrák má červenou? To asi za to, jak byl stále zakouslý tomu muškaři do krku... jak si jen říkal, Pepa či tak nějak.

        NMartin M. - Profil | Čt 20.6.2013 11:29:41

        Pedro1 >> tipujes sice spatne, ale diky za upozorneni, byl to jesen.

          NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 11:28:24

          Fishky >> To nedávám.Poznám jenom kapra a tak velkýho abych ho dal do Trofejí jsem ještě nechytil.Ale jednou to příjde.


          Jinak je škoda že tady má vydrák červenou.Takhle se nedozvíme jestli to je opravdu tloušť,nebo amur.


          Mě se líbí,jak se tady "hlídá" ML a v Trofejích jsou fotky na zvracení,míry a váhy vylhaný až na půdu a každou chvíli někdo neví,co chytnul za rybu.

            NMB - Profil | Čt 20.6.2013 11:28:19

            Mates PB >> što takoje ...saturace?

              NFishky - Profil | Čt 20.6.2013 11:25:58

              Pedro1 >> amura říkáš jo? :-)) ještě že nedáváš do trofejí ryby taky :)))

                NMates PB - Profil | Čt 20.6.2013 11:25:52

                Butchi >> Na to abych byl králem saturace nepotřebuju PS...

                  NMB - Profil | Čt 20.6.2013 11:25:10

                  Pedro1 >> já ho mám......o používání nebyla řeč wolle :)

                    NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 11:24:14

                    MB >> Já ne.Ani nevím jak se to používá.

                      NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 11:23:55

                      Ten perlín v trofejích je parádní.Sice to není perlín,ale to vůbec nevadí.Tipuju tlouště,nebo amura.

                        NMB - Profil | Čt 20.6.2013 11:23:36

                        Butchi >> sím...já mám photoshop.

                          NButchi - Profil | Čt 20.6.2013 11:20:04

                          Všichni akorát závidíte, protože nemáte fištrón na vláčení v březnu, streamerování v dubnu a vypružování na hrubé fluorokarbonové lanka v květnu!

                          Kromě toho vůbec ani nemáte photoshop.

                            Nminatrix - Profil | Čt 20.6.2013 11:09:59

                            Martin M. >> děkuji za vysvětlení...

                              NLosPafkos - Profil | Čt 20.6.2013 11:03:47

                              MB >> umřít blbej není hřích :-)))

                                NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 11:03:07

                                LosPafkos >> A bude to už jenom horší:-)))

                                  NMB - Profil | Čt 20.6.2013 11:02:22

                                  LosPafkos >> Ha už to taky umím :)


                                  dík :)))

                                    NLosPafkos - Profil | Čt 20.6.2013 10:58:38

                                    Pedro1 >> Netipovic pohůnek je fakt marnej :-))

                                      NLosPafkos - Profil | Čt 20.6.2013 10:58:02

                                      MB >> v jeho kartě,trdlo. :-))

                                        NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 10:57:50

                                        MB >> V kartě.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M