Plkárna

Fishky - Profil | Čt 20.6.2013 10:57:43

MB >> má číslo na Scanixe

    MB - Profil | Čt 20.6.2013 10:55:50

    Pedro1 >> kua kde to zjistíš?

      Fishky - Profil | Čt 20.6.2013 10:52:19

      Shu-lin >> u mě to vychází 8 fotek za rok, u exe 209 - což je trošku jiný level ;-)

        Shu-lin - Profil | Čt 20.6.2013 10:51:54

        Pedro1 >> Exe dá pár vycházek a Scanix bude mít co dohánět.:-)

          Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 10:48:07

          Shu-lin >> Tak není,vede Scanix.Ten jich má 1400:-)))

            MB - Profil | Čt 20.6.2013 10:47:59

            Shu-lin >> kolik kolik kolik.....

              Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 10:47:31

              Shu-lin >> :-)))

              1254 fotek bude asi rekord MRKu:-)

                Shu-lin - Profil | Čt 20.6.2013 10:45:45

                Fishky >> chtěl jsem ti napsat že jsi taky egohonič se svejma 58 fotkam v ML, ale pak jsem se kouknul kolik jich má Executor a sklaplo mi.:-))

                  Fishky - Profil | Čt 20.6.2013 10:30:17

                  Pedro1 >> ale tak to je vykutálený, trapný ale egononičsko vymakaný :)) Za toho velkýho sumce, co mu onehdá zdrhnul jsem ho chudáčka i litoval, škoda že mu nezlámal i prut :)))

                    MB - Profil | Čt 20.6.2013 10:30:17

                    dal jsem 3x nelíbí a jednou líbí......

                    jak poznám zda jsem v ignoru?

                      MB - Profil | Čt 20.6.2013 10:28:57

                      Pedro1 >> fakt?

                      jdu to zkusit.......

                        Pedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 10:25:25

                        Fishky >> Ono by mu tam to nelíbí prdlo dost lidí.To by ale nesměli být všichni oponenti v ignoru.Jak lajkneš dvakrát nelíbí,jdeš tam taky.

                          LosPafkos - Profil | Čt 20.6.2013 10:20:57

                          Fishky >> klasika,nic co by mě zde překvapilo.

                            Fishky - Profil | Čt 20.6.2013 10:17:11

                            LosPafkos >> je to "naše" vina, kdyby byl každý upřímný a prdnul mu tam "nelíbí", tak by to puboš zítra neudělal. Ale všem se to líbí, resp. brutální většině, takže zítra bude repeté :)

                              LosPafkos - Profil | Čt 20.6.2013 10:11:53

                              eXecutor >> tvé Florocarbonové hrubé lanka jsou k pláči. Hodíš někdy k dobru číslo,kolik toho chcíplo sešité po tvém egohonění ve vodě,myslím,že ne.

                                Mates PB - Profil | Čt 20.6.2013 10:11:00

                                Já myslím, že je úplně jedno kdo kolik dá do ML fotek. Alespoň je co lajkovat.

                                  MB - Profil | Čt 20.6.2013 10:07:40

                                  Mates PB >> ahoj ty tu

                                  jsem v klidu a v teple ....kurwa to je vedro :c))))

                                    Fishky - Profil | Čt 20.6.2013 10:06:02

                                    MB >> můžeš být rád, že exe není kaprař, to bys teprve chrochtal blahem. IQ na kapraření má :)))

                                      Mates PB - Profil | Čt 20.6.2013 10:05:48

                                      MB >> Hlavně nebuď hysterickej. :-)))

                                        MB - Profil | Čt 20.6.2013 10:01:08

                                        Martin M. >> a co když to měl ze dvou dnů......ha?

                                        je to trapné co předvedl exe.....jak už tu bylo psáno...někdo bude 14 dní na rybách a pak tam narve mrťě fotek ....fakt je to potřeba hnát až tak daleko? .....myslím že stačí vybrat ty 4 nej ...a klidně zítra další no ňi?

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M