Plkárna

čolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 22:30:27

Káceč >> jj,pražská kavárna vymyslí, proč je to dobře 👎

    čolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 22:28:03

    Takovejch tu plave, občas nějaký chytím 🤮

      Káceč - Profil | Pá 5.6.2026 20:58:09

      Pvl >> nestraším, jen vnímám realitu :-)

        Pvl - Profil | Pá 5.6.2026 20:56:39

        Káceč >> Nestraš , přeci by chování u někoho odsuzovali a u někoho ne .? Tomu nevěřím .

          Káceč - Profil | Pá 5.6.2026 20:48:42

          Pvl >> tos neměl Pavlíku, tos fakt neměl. Zdejší příznivci Pražské kavárny se na tebe vrhnou jak vosy. Jedinou útěchou ti může být to, že je to kokot vedle kokota :-)

            čolkař,zloch - Profil | Čt 4.6.2026 12:47:35

            ŠUKI >> jj, znalost vody je základ, jen opravdoví borci zachytají kdekoliv a kdykoliv 👍
            Proto má Vágus partičky místních vlezprdelků a při lovu pomahačů a pak je nejlepší rybář na světě 😡

              ŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 12:23:57

              čolkař,zloch >> Plavačku uměl 👍. ale každá voda má své. Na potok nechodil tak často jako já,takže i Vágus by měl problém chytit tady dvojku sumce s pomocníky i na deset prutů 🤭

                čolkař,zloch - Profil | Čt 4.6.2026 12:16:33

                ŠUKI >> jj, ten hrudník si pamatuju 😉 ale plavačku na závodech v Račicích chytal dobře 👍

                  ŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 12:15:28

                  čolkař,zloch >> Ten už to dávno zavřel….ani mladí neměli o to zájem🤔
                  Na potoku jsem mu to několikrát natřel. A to jsem si sednul nad něho proti proudu!!!
                  Než tam došmatlal, tak byl zpocený i na gulách 😂. Kdysi tady vyhrál auto na nějakých závodech a ta jeho blond manželka s velkýma prsama, to bylo také něco. Přišel dědek do obchodu pro masaky za 20ku a odcházel s nákupem za 1000,- tak ho ovlivnila 😂
                  Znal jsem ho dobře.

                    čolkař,zloch - Profil | Čt 4.6.2026 11:53:21

                    ŠUKI >> kdysi jsem tam vozil rybařinu ke Kotlárovi, Jindra byl sice prcek, ale jak se napil, hned měl ohýnek u prdele... asi jako všichni Chachaři 😀

                      ŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 10:28:14

                      Pindˇa >> Kdysi se to tu probíralo. Jednoho “agresora” Nikolase znám osobně 🤫. Klidný kluk ale alkohol na obou stranách udělal svoje.
                      Hrůza se neměl srát do hádky a byl by klid !!!

                        Pindˇa - Profil | Čt 4.6.2026 10:14:36

                        ŠUKI >> Asi od té doby co tam ten Michal Hrůza dostal po hubě, dřív, než ji stačil otevřít 😆

                          Vash - Profil | Čt 4.6.2026 7:19:26

                          ŠUKI >> Ale chybí tam to křupnutí 😉🤘🤣

                            ŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 7:15:55

                            čolkař,zloch >> Říká se ..na Stodolní… a hérečky jsou tam pořád. Akorát že Stodolní je už mrtvá zóna !!!

                              ŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 7:13:53

                              Vash >> Chrousti odletěli ale ponravy zůstaly, jsou masité a chutnají daleko lépe 😋

                                čolkař,zloch - Profil | Čt 4.6.2026 6:43:45

                                Vash >> když jsem byl naposledy ve Stodolní, tak byly pečený chrousti a kurvy na každým rohu... už je to hodně let, tak chrousti došli😥

                                  Vash - Profil | Čt 4.6.2026 6:38:27

                                  čolkař,zloch >> Došli chrousti 😉🤘🤣

                                    čolkař,zloch - Profil | Čt 4.6.2026 6:36:41

                                    Poušťák >> a oni už Chachaři od téhle tradice upustili?😉

                                      Poušťák - Profil | Čt 4.6.2026 5:50:00

                                      ŠUKI >> to jste ještě v Ostravě vyhrabávali kořínky a žrali chrousty 🤣🤣🤣

                                        Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M