Plkárna

ŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 5:15:38

Poušťák >> Co jiného by tě také mohlo zajímat 🤭

    1Mara - Profil | St 3.6.2026 22:24:21

    Poušťák >> Tuhle tipuji tak okolo roku 1940-50,60. :-)

    A jedna ještě starší :-))

      1Mara - Profil | St 3.6.2026 22:01:00

      Poušťák >> těch lodí tam, nezkutčný :-)

        čolkař,zloch - Profil | St 3.6.2026 21:50:27

        jaka >> jj, také jsem koukal jako puk, pobavilo 😀

          Řízek 5,125 - Profil | St 3.6.2026 21:41:39

          A zajímavé je, že nejbližší jez/zdymadlo v době fotky byl v Roudnici nad Labem, a to ještě ve fázi rozestavěnosti...

            jaka - Profil | St 3.6.2026 21:36:29

            Tak jsem právě viděl novou reklamu na elektrolux kde v horské skandinávské bystřině chytí do ruky candáta. Už jsem viděl dost, ale toto předčilo všechny reklamy s tématem rybaření 😂

              Poušťák - Profil | St 3.6.2026 20:37:35

              1Mara >> jj je to největší vnitrozemský přístav na Labi,podél bylo desítky hospod a nevěstinců

                Káceč - Profil | St 3.6.2026 19:50:27

                u x a >> duplicitní otázka.

                  drvoštěp - Profil | St 3.6.2026 19:46:59

                  MB-BM >> Flexaretem😄

                    MB-BM - Profil | St 3.6.2026 18:19:43

                    drvoštěp >> a fotil jsi to nokii nebo samsungem?

                      drvoštěp - Profil | St 3.6.2026 17:34:02

                      1Mara >> 30.5 1907 v 10,45h.😄😄

                        1Mara - Profil | St 3.6.2026 16:56:07

                        Martin M. >> Moc díky :-))

                          Martin M. - Profil | St 3.6.2026 16:16:54

                          1Mara >> cca rok 1908, aspon tahle stejna pohlednice na sobe ma znamky z te doby
                          https://aukro.cz/usti-n-l-pristav-7050258664

                            otoš - Profil | St 3.6.2026 15:12:25

                            1Mara - 3.6.2026 14:31:24 To je Dyje nebo Normandie??
                            :-)

                              1Mara - Profil | St 3.6.2026 14:31:24

                              Poušťák >> jen nevím rok :-)

                                u x a - Profil | St 3.6.2026 7:27:08

                                Káceč >> co to bylo?

                                  Káceč - Profil | Út 2.6.2026 22:21:30

                                  Já bych jí teda zrušil, pro jistotu......https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=779441

                                    Jettys - Profil | Út 2.6.2026 21:19:21

                                    Poušťák >> ten s tím i spí😁

                                      ŠUKI - Profil | Út 2.6.2026 20:56:51

                                      Poušťák >> Rozhoď sítě a sežeň…🙏

                                        Poušťák - Profil | Út 2.6.2026 20:53:43

                                        ŠUKI >> s tím si hraje drvoštěp ve vaně i na rybách

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M