Plavaná

Nkarel.datel - Profil | Po 8.4.2013 21:17:53

hraji >> Nevím co je DrTO, já jsem pouze získal všech pět bobříků (profesních kvalifikací) pro povolání obráběč kovů. To mě opravňuje založit závody přibližného strojírenství, ale nemám tolik v kasičce.

    Nkarel.datel - Profil | Po 8.4.2013 21:15:49

    Zajda >> Karel bastlí jen, aby se zbavil materiálu, kterého má na model letadlové lodi v měřítku 1:50. Předevčírem jsem dodělal kopelnu, dneska jsem si bouchnul jednu kuchyň, dvě koupelny jsou "na cestě" a třtí se uvidí, jestli se dotyčný uškubne. Chudáka dělníka by zadřeli.

      Nhraji - Profil | Po 8.4.2013 21:14:17

      karel.datel >> ahoj. Můžeme ti říkat doktore? S titulem DrTO?

        Nkarel.datel - Profil | Po 8.4.2013 21:12:40

        Louda >> Karel už školičku vychodil, někomu to trvá tři roky, někdo to zvládne za tři měsíce (brutto), a to jsem nebyl v Plzni na právech :-)

          Nvokounek - Profil | Po 8.4.2013 20:32:48

          martonek >> a začni napr. tu http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=161

            Nhraji - Profil | Po 8.4.2013 20:28:43

            martonek >> jak ti napsal kolega Zajda, internet je plný článků, diskuzí a videí o plavané. Je potřeba vyvinou trochu úsilí. Přece nemůžeš čekat, že ti tu někdo bude opisovat knížku o chytání ryb na plavanou, která má stovky stránek.
            A pokud nemáš trpělivost na čtení na internetu či knížek doma, pak to bude asi slabé i na těch rybách.

              NZajda - Profil | Po 8.4.2013 20:18:34

              martonek >> Psát umíš, tím pádem asi i číst. Internet taky ovládáš...- sedl bych a četl bych. A až pak bych se ptal...

                Nmartonek - Profil | Po 8.4.2013 20:15:24

                Zdravím, budu začínat s plavanou, tak bych chtěl co nejvíce poradit jak na to. Jaký vlasec, jaký splávek na stojatou vodu, jaký háčky atd. Prostě vše co mi napíšete, vše využiju, děkuji :)

                  Nsplávkař - Profil | Po 8.4.2013 19:52:13

                  Násaďáci tam jsou za pár vteřin , pak přilítnou kačeny ale když se objeví kapři 70-80cm tak zase trochu couvnou...

                    Nsplávkař - Profil | Po 8.4.2013 19:29:36

                    Malá ukázka jak reaguje 5 dní po roztátí ledu na to správný krmení.......

                      Nmoje nervy - Profil | Po 8.4.2013 16:26:08

                      hraji >> Už jsem tam volal, buď oprava, nebo náhradní kus pokud bude kdispozici, nebo nový prut. To byla drahá rána :-) Díky za odkaz.

                        Nhraji - Profil | Po 8.4.2013 16:19:04

                        moje nervy >> možná bude rychlejší a levnější jej nechat opravit na www.sportenservis.cz

                          Nmoje nervy - Profil | Po 8.4.2013 16:15:28

                          hraji >> Díky, je to model 2010 - sensas gros poisson 480, 25g tak snad nebude problém sehnat náhradní díl.

                            Nhraji - Profil | Po 8.4.2013 16:10:45

                            moje nervy >> www.rybolov.cz, ale to není servis, je to prodejce a zástupce Sensas v ČR, s ními zkonzultuj svůj problém.

                              Nmoje nervy - Profil | Po 8.4.2013 16:09:30

                              Zdravím chlapi, včera jsem měl drobnou nehodu a zlomil prut, nemůžu nikde najít autorizovaný servis Sensas nevíte kde bych ho našel. Dík

                                NPavouk‌ - Profil | Po 8.4.2013 8:32:16

                                Zajda >> Karlovu práci jsem ještě neviděl, pana Zeleného už několikrát.... ;)

                                  NPetko - Profil | Ne 7.4.2013 23:51:41

                                  Mě tuším jednou opravoval matchku - doteď nevěřím, že to nebyl nový díl :)

                                    Npeters - Profil | Ne 7.4.2013 23:13:19

                                    pan Zelený je opravdu specialista, za mě hlas pro něj, je fakt dobrej.

                                      Nhraji - Profil | Ne 7.4.2013 22:22:24

                                      kykyn1 >> já bych se spolehl na ten Sporten servis, pan Zelený je extratřída.

                                        Nsplávkař - Profil | Ne 7.4.2013 22:09:48

                                        kykyn1 >> Ahoj Petře, ve Vipě měli někteří co vím díly v opravě i po mnoho měsíců,snad i let a myslím, že někdo je tam má dodnes... Já se můžu zaručit za Oldu Dobrovskýho kontak najdeš v opravnách a sbírá to pro něj na prodejně i RK a určitě rád poreferuje.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile