Plavaná

Zajda - Profil | Ne 7.4.2013 21:44:55

plavan >> AleKarel ji zvládne doma...O té Vipě bych dost pochyboval...

    plavan - Profil | Ne 7.4.2013 21:42:01

    Zajda >> :-)))) ale plavačkovou děličku ve Vipě zvládnou určitě taky.

      Zajda - Profil | Ne 7.4.2013 21:39:11

      šupina team >> Ona je dělička a dělička...Tahle je bez oček...

        šupina team - Profil | Ne 7.4.2013 21:25:57

        kykyn1 >> Újezd nad Lesy rybářství na výpadovce Praha-Kolín.Přeptej se vedoucího p.Vyktory a on Ti určitě vyjde vstříc.Mně opravoval na děličce očka a jsem velice spokojen.Kvalitní práce za malej bakšiš.

          Louda - Profil | Ne 7.4.2013 21:17:48

          Zajda >> ten nemá čas musí chodit do školy :-)

            Zajda - Profil | Ne 7.4.2013 21:12:16

            Pavouk‌ >> A co Karel?

              Pavouk‌ - Profil | Ne 7.4.2013 21:11:16

                kykyn1 - Profil | Ne 7.4.2013 21:01:47

                Ahoj,sháním někoho kdo opravuje zlomené díly na děličku.

                  LORPIO - Profil | Ne 7.4.2013 18:58:47

                  Brčko >> Mee?? Ja vzdycky rad s Tebou jedu:-)

                    hraji - Profil | Ne 7.4.2013 18:42:55

                    van helsing >> jsem rád, že ti to fungovalo.

                      van helsing - Profil | Ne 7.4.2013 17:31:27

                      hraji >> caw caw tak dnes novy pokus na melcine s hnojakama 3kaprici do 40 cm potesili moc a chtelo to 10cm nad dno diky ti za rady

                        Brčko - Profil | Ne 7.4.2013 16:57:36

                        LORPIO >> vole,že ty píšeš vykašli se na blbý keci.Tebe aby tahal na guláše heverem:-)

                          HP - Profil | Ne 7.4.2013 13:58:50

                          šupina team >> Stačí se podívat na tu vodu. No ja když si vemu výčet cen, tak prostě jasně vidím, že to jsou závody, které byli prostě uspořádána na výdělek. Jo pořadatelé nejsou charita, ale všeho moc škodí. U nás i když můžu prodat ještě10 a byli i závody třeba 20 míst navíc, tak to prostě neudělám, protože to je sice jednou vyděláš ale do budoucna se to musí proti pořadateli obrátit. Tak velkou učast tam měl jen protože byli všichni po zimně nadržený. Nejlépe to okomentovali chlapci v kolíně, když jsme to viděli, tak jsme se otočili a jeli raději sem.

                            šupina team - Profil | Ne 7.4.2013 12:49:45

                            pajagogo >> Hodnocení pro Vrbovku ve Tvé zprávě ,,něco jako úchylný" je naprosto přesné a výstižné.Ten člověk (p.Kudry)co to tam pořádá jezdí také po závodech a proto vůbec nechápu,že se chová jak kdyby nikdy na závodech nebyl.Vrbovou Lhotu bych nejel,ani kdyby všechny vody uschly. :-/ Ted tam měl prý v sobotu závody a napíchal okolo vody sedmdesát míst?! Neskutečný!! To seděli rybáři u vody dvouma řadama :-)

                              MartinPr - Profil | Ne 7.4.2013 11:54:00

                              pajagogo >> a bude hůř :-)

                                MartinPr - Profil | Ne 7.4.2013 11:52:26

                                HP >> určitě místo rozhoduje strašně moc, záleží jak to dokáže člověk využít.
                                O závodech na takovým rybníku to platí dvojnásob

                                  hraji - Profil | Ne 7.4.2013 11:13:26

                                  kaprrr >> přečti si odpovědi na své SZ.

                                    pajagogo - Profil | Ne 7.4.2013 11:12:35

                                    MartinPr >> je vidět že sou všichni v okolí nadržený na chytání a závody teprve začínaj takže se tam těch klacků sjelo hodně. teď už toho bude v okolí víc tak se to rozmělní, nicméně na takový louži jako je Vrbovka mi to stejně přijde trochu jako úchylný, když se skoro šermujou děldama přez vodu :-))

                                      HP - Profil | Ne 7.4.2013 11:02:52

                                      MartinPr >> No tak vyhrál Tomáš Kadlec, to není náhoda, aspoň pro mě ne. On prostě umí, ale lidí co dneska jezdí na guláše a umí je hodně, je to spíš o místě a někdy o nějakém detailu jak rybu přelstít. Když vemu to, že se krmilo jen červíky a nachytal kapry, tak spíš prostě trefil místo kde byli a nepokazil to.

                                        MartinPr - Profil | Ne 7.4.2013 10:46:59

                                        HP >> bylo nás tam opravdu hodně, ale ten vítěz prostě našel ryby, jak vidíš na tý fotce ty děldy tak se mu všichni tlačili na flek :-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile