MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Brookie killer (vlastní vzor)

Typ: Streamery
Velikost háčku: 8
Druh/typ háčku: TMC 300

Materiál:

  • Tělíčko: oranžový floss, na konci tělíčka jeden paví segment
  • Zadeček: zlatá lametka
  • Nožičky: červené segmenty z kohouta
  • Křídla: podkřidýlko oranžová arktická liška, přes to pírko kačera žluté barvy na plocho
  • Štěty: pár segmentů z červ. kohouta
  • Kroužkování: stříbrná lametka
  • Zátěž: nic, zatěžování much je prasárna, blbě se s tím pak hází a působí to poněkud bagristicky:)
  • Barva nitě: oranžová

  • úspěšné období: léto
  • lovené ryby: Streamer určený a mnou vyvinutý speciálně na siveny.

Komentář

Jeden z mojich krasavců...

 

vedro - ®, 8.2.2011
Průměrná známka: 3,42

Diskuse k mušce

N KUBA - ® Pá 5.8.2011 2:27:42
Kapr21 >> kdybys tak náhodou měl pocit, že jsi sám, tou cestou mechovou přijď rovnou k nám... s přezdívkou Kapr21 se ti bude hledat kamarád na muškařinu na "pěkný kus řeky a přírody" poměrně složitě... :-)
N Le Big Mac - ® Ne 13.2.2011 12:35:11
To máme 21+31=52 Výsledkem je dvojice moudrých chlapců, kteří všechno vědí líp než ti druzí a nedají si do toho mluvit. Jen houšť! A nedejte se, chlapci, nejlepší je hlavou proti zdi!
N Kapr21 - ® Ne 13.2.2011 1:22:46
Vedro - Máš pravdu. Kus cesty to k sobě máme. Tak třeba někdy se potkáme na Orlici:-). Na ty dvě trubky, co nás tady poučujou, už prdím...
N vedro - ® Čt 10.2.2011 9:23:34
Kapr21 >> Díky, rád bych s Tebou zašel si zamuškařit, něco třeba i navázat ale máme to k sobě daleko i když možná jednou... Nech ty dva být ať si říkaj co chtěj...
N medvěd - ® St 9.2.2011 21:44:52
Kapr21 >> opravdu naposledy.Anebo raději nic.Řeknu si něco o hrachu a stěně a půjdu dál.Užijte si to kluci
N Kapr21 - ® St 9.2.2011 21:14:50
medvěd >> Ano chápu, že ses vyjádřil k mému příspěvku, ale ten souvisel s originální fotkou VEDRA. A ty jsi zde začal řešit naprostou kravinu, která nehraje vůbec roli, co se týká mušky, kterou zde VEDRO umístil. Podal jsi to tak, že zde na mrku je to jenom atlas mušek a musí zde být jen mušky vyfocené ve svěráčku. Jiné fotky se nepřipouští. A to je pro mě naprostá kravina. Kdyby jste raději ocenili originalitu fotky a neplácali zbytečné řeči o ničem! Momentálně nevím kdo je teď tak trochu v říši nasprostlých slov, že Michale?! Takže ten komentář, si nech od cesty a nepleť se do cizích rozhovorů! VEDRO, fandím Ti a přeju hodně úspěchů a okolo sebe co nejméně zde podobných a zbytečnosti komentujících pánů... Bohužel zde na mrku se setkáváme z chytrákama, jako jsou zde pánové níže. Jinak by bylo fajn, kdybychom se, Verdo, někdy třeba potkali na rybách a mohli společně projít nějaký pěkný kus řeky a přírody a přitom nenarazili na podobné pány..Muškaření zdar!
N Michal - ® St 9.2.2011 20:08:44
vedro >> Ano, to je přesně ono, medvěda vůbec neznáš, ale napíšeš o něm, že když kritizuje, tak podle tebe nic neumí. Zamysli se nad tím.
N vedro - ® St 9.2.2011 20:02:08
Michal >> Nevím jaké chytá ryby a váže mouchy medvěd a je mi to vlastně uplně jedno. Ty zase nevíš jaké mouchy vážu já a jaké chytám ryby. Toho frajera si nech pro sebe!
N medvěd - ® St 9.2.2011 19:30:33
Michal >> klíd,tohle zvládnu sám.Nestojí to za to.Jen se mi líbilo to upozornění,že nejsem v atlasu v knížce ale na internetu.Nic víc
N medvěd - ® St 9.2.2011 19:23:36
vedro >> znovu opakuji,nic jsem nekritizoval.Jen jsem vyjádřil názor na příspěvek Kapra,nic víc.S kvalitou mušky,kterou mimochodem nejsem schopen podle této fotky hodnotit,a ani nemám tyto ambice,to opravdu vůbec nesouvisí
N Michal - ® St 9.2.2011 19:20:52
Kapr21 >> Kritizovat může jenom blbec, chovat se jako ty ovšem může jenom naturální blb. Medvěd vyjádřil svůj názor, nic víc, ve vší slušnosti, zatímco ty ses zachoval jako hovado, nic víc. Zamysli se prosím tě nad sebou, zatím studuješ, v praxi to pak s takovýmto chováním daleko nedotáhneš.
N Michal - ® St 9.2.2011 19:19:16
vedro >> Až budeš chytat ryby a vázat mouchy jako medvěd, tak můžeš mít takovéto hloupé kecy. Zatím se presentuješ jako namyšlenej frajer, nic víc.
N vedro - ® St 9.2.2011 19:11:39
Kapr21 >> Díky za informace o Divoké Orlici a v muškařině Ti přeji hodně úspěchů. Medvědovi si to vysvětlil velice dobře, a moje vize je že kritizuje jenom ten, kdo závidí a sám prd umí.
N medvěd - ® St 9.2.2011 17:32:24
Děkuji za vysvětlení.Jestli jsi četl pozorně tak jsem vůbec nekritizoval mušku ani její fotku.Vyjádřil jsem se pouze k Tvému příspěvku,nic víc.Mimo to zde kritizovat můžu.Svůj postoj můžu vyjádřit třeba známkou,kterou presentaci kolegy ohodnotmí,Ovšem názor můžu vyslovit slušně,bez invektiv .Toho blbce přejdu,za reakci mi nestojí.Virtuální hrdinové jsou tím většími hrdiny čím jsou fyzicky dále od toho,do koho se snaží trefit.

[ Vstoupit do diskuse - 24 reakcí ]

Co je nového - všechna témata
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNaviják Teben LV 600 3+1BB

Za 699
Excelentní navijáky od jednoho z největších a nejlepších výrobců na světě - a za super cenu! Podívejte se a posuďte sami...

akce, rybareniKleště Leatherman

Někdy zkrátka nechcete nosit po kapsách tíhu několika desítek nástrojů, ale potřebujete mít po ruce jen to nejzákladnější nářadí.


Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Kaprňák - rybářské potřeby Petr Havlíček Kaprňák - rybářské potřeby Petr Havlíček

Kutná Hora, Na Spravedlnosti 134