Májovka

Jeden z prvních pokusů vyrobit tělíčko z polycelonu...

Typ: Suché mušky
Velikost háčku: 12
Druh/typ háčku: hanák 130BL

Materiál:

  • Hruď: olivové cdc ve smyčce, hlavičkka olivový zajíc
  • Tělíčko: polycelon foam plátek
  • Zadeček: štěty - jelen
  • Křídla: sestříhnutá koroptev
  • Barva nitě: skořicová

 

Miksik - Profil, 19.1.2010
Průměrná známka: 1,33

Diskuse k mušce

35 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 24.3.2010 16:01:12

MatesPB >> zajímavej ártikl http://www.fliegenfischer-forum.de/blau1.html
28 E / den, 3 povolenky denně.

    NMatesPB - Profil | St 20.1.2010 14:33:15

    Modrák >> :-)))

      NNext Apache - Profil | St 20.1.2010 12:24:56

      Pstruzi na ni berou jako na po točníka. V létě večer.
      Marcovka (březnovka) májovka, vsjóóó ravnóóó.
      Je to fikce.

        NModrák - Profil | St 20.1.2010 12:16:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ale nad pracovní stůl je fakt dobrá. :o))

          NMiksik - Profil | St 20.1.2010 12:16:21

          Modrák >> pěkná :) někteří známí vážou hodně podobné. jenom nožičky maj parašut....

            NModrák - Profil | St 20.1.2010 12:08:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Moucha vhodná pro uspojení vazačského ega. Ale vazačskému egohoničství jsem se před nějakou dobou přestal věnovat. :o) Edit: #10 H 130 BL

              NMatesPB - Profil | St 20.1.2010 12:06:19

              Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> Vím, to jsou ty první pokusy, před diškuzí, já jsem si to zapamatoval.

                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 20.1.2010 11:55:18

                MatesPB >> vyvazování tělíčka u májovky je na hovno. Už jsme to kdysi rozebírali. Ryby mi to dokonce při chytání na májovky fakovaly a nejen mě. Soustředil bych se krom velikosti na postavení křídel (CDC), barvu tělíčka ( na pomalém toku roli hraje) a rozhodně nedělal nožičky dlouhý jako kráva ( z hlediska proporcí naprosto mimo válec).

                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 20.1.2010 11:51:42

                  jehla >> bingo!

                    NMiksik - Profil | St 20.1.2010 10:58:26

                    ZN >> ok

                      NZN - Profil | St 20.1.2010 10:57:33

                      Mikšík- jen jednou >> Miksik >>
                      neřeším vůbec nic, což už jsem ti jednou psal. Jen si myslím to co Modrák a jehla. A to jsou fakt šíbři. Ty píšeš blbosti.

                        NMiksik - Profil | St 20.1.2010 10:57:19

                        MatesPB >> pěkné :) ono jde hlavně o siluetu...moc krásná práce

                          NMatesPB - Profil | St 20.1.2010 10:55:51

                          Mikšík- jen jednou >> Miksik >> 18 Hanák, tělíčko z volavky, akorát teda mám jenom fotku, když jsem blbnul při focení, ale něco na ní vidět je.

                          ZN: Já na ryby nechodím, já jen zkouším vázat :-))

                            NMiksik - Profil | St 20.1.2010 10:53:54

                            ZN >> No..přímo na tuto sem nikdy nechytal. Na ty háčky už jsem chytal. Na mušky tohoto typu jsem taky chytal....nevím co řešíš

                              NZN - Profil | St 20.1.2010 10:51:31

                              Mikšík- jen jednou >> Miksik >>
                              Bavíš se o mouše, na kterou jsi nikdy nechytal, s Matesem, který na ni taky nikdy nechytal a pokud ti napíše někdo, kdo s tím má skutečné zkušenosti, tak ho přesvědčuješ o opaku. To samé těch háčcích. Divná debata.