Muškaření

welbin - Profil | Čt 30.5.2013 10:37:37

jehla >> Došlo - díky

    Výr - Profil | Čt 30.5.2013 10:32:44

    Mates PB >> pred takou puškou sa za strom neskováš....a ani za stenu....ani do tanku :-)

      Drozďák - Profil | Čt 30.5.2013 10:30:44

      mimikry >> na to bych si i vsadil.

        mimikry - Profil | Čt 30.5.2013 10:22:35

        Mates PB >> no tak dobrý no, zelená je tráva, sekání je hra :-)

          Mates PB - Profil | Čt 30.5.2013 10:10:06

          mimikry >> Tak jsem nakonec nesekal, ale večer jsem utrh dvě jedenácky a dvě zelený.

            mimikry - Profil | Čt 30.5.2013 10:06:15

            asi pojedu na Ohři,teď tam nikdo nebude

              mdx - Profil | Čt 30.5.2013 7:33:44

              Mates PB >> Prej jedna z nejsilnějších pušek vůbec :-)))

                Mates PB - Profil | Čt 30.5.2013 7:27:13

                Jsem zvědavej, jestli někdy zkusí prostřelit tank....

                http://www.stream.cz/nicenipovoleno/816009-niceni-p​ovoleno-ruska-legenda-vs-strom

                  Mates PB - Profil | Čt 30.5.2013 7:19:55

                  Royale with Cheese 3 >> Už zpátky u původního majitele, stačil půl rok aby se mu začalo stejskat. Nicméně návrat není vyloučen :-)))

                    Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 30.5.2013 0:17:19

                    Mates PB >> paráda. Mohl bys v tom vozit araraunu při cestě na nákup, aby nebyl doma sám.

                      jehla - Profil | St 29.5.2013 19:08:39

                      M_D >> jo, ty chceš tu dětskou? Zítra to zkusím konzultovat, dodavatel už odešel spát na noční..:-))

                        M_D - Profil | St 29.5.2013 19:01:08

                        jehla >> špulky only dřevo, a pouze do max. 1,5 metru průměr, odvoz mám.

                          M_D - Profil | St 29.5.2013 18:59:20

                          welbin >> sakra, myslel jsem něco jinýho, M4 je označení i pro něco jiného, ale to necháme na jindy...pro sichr.

                            jehla - Profil | St 29.5.2013 18:49:52

                            M_D >> máš na tu špulku odvoz? Kovová by byla hned, dřevěná prej není problém do tejdne, dvou...vezlo by se to ze Slanýho...kdyžtak zavolej...je to docela macek...ale nebude fungl nová, to ne...ale ve velmi slušným stavu...to bude Round Table, Artuši? :-)))

                              welbin - Profil | St 29.5.2013 17:17:31

                              M_D >> pozdě M4 mne nenapadla,spíše zkomolený myší hřbitov,vždy jen proběhnu okolo
                              M 1-8 je o velikosti kamne:-)))

                                welbin - Profil | St 29.5.2013 16:52:35

                                M_D >> :-)) u ekologů,ale fakt ta americká,původní a funkční kamna mám
                                Litina spodek,litina vršek,horní přikládání-celkem malá dvířka,smalt válec s hvězdicovýmm šamotem uvnitř - barva zelená,mám ještě dvojky - malé,-bílé.

                                  M_D - Profil | St 29.5.2013 15:35:22

                                  Baron 007 MC >> nee

                                    Baron 007 MC - Profil | St 29.5.2013 15:31:06

                                    M_D >> M4 Sherman? :-)

                                      M_D - Profil | St 29.5.2013 15:26:20

                                      Baron 007 MC >> to taky neřeším

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile