- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
wenda - Profil | So 15.9.2007 11:26:37
tak jsem byl nachytat děckám na zítřejší barevný podzim nějaké rybičky do akvárií a bylo to ve znamení sumečků amerických (13ks) a dvou okounů, většího jsem vzal. Zítra okoun půjde na svobodu a sumečci do rybníčku, chdák ten co je ta bude mít
KEULI - Profil | Pá 14.9.2007 18:49:25
nejakej se na bobek spletl tenhle ma neco pod 60 ale uz me to stve nemuzu se z kaprem dostat pres 64
hatori - Profil | Pá 14.9.2007 12:46:43
Dneska se mi opravdu zadařilo. Za tři hodiny dvě štiky, candát a tři parádní okouni. Největší byl tento krasavec. Všechny dravce jsem pustil, ryby čekají na další rybáře.
Horda - Profil | Čt 13.9.2007 17:53:06
Tak dneska zrana sem prubnul tak hodinu a pul vlačku pod jednim splavem, na 3'' banjo sem vytah za hubu asi 15 cm ploticu a těsně před odchodem na CDéčko parmu 60 cm byl to super souboj a samozřejmě plave dál
Jarin - Profil | Čt 13.9.2007 16:10:23
Trocha neskor ale aspon maly kusok z divociny ...
dovolenka a zaver pstruhovej sezony....a bolo viac takych ale moc som ich nehubil....
Buri - Profil | Čt 13.9.2007 15:37:38
Po školej jsem vyrazil jenom s malym protkem do baťůšku a rybičkama (5cm) chytal jsem na stejném místě kde jsem chytil toho candáta ! Hodil jsem to tam a trochu podráždil dravce ! Hned si to něco vzalo ! Sekal jsem asi za 10vteřin a byla to malá štička okolo 40cm ! Pak za 1hod. se opět splávek potopil, sekal jsem opět hned a byl na tom krásný a vypasený okoun 29cm ! Který byl vrácen vodě ! Potom byl eště jeden záběr ale ten neproměněn !
Ale moc mě potěšil okyš ! Díky ! :o)
Buri - Profil | Čt 13.9.2007 15:30:46
Vyrazil jsem okolo 8hod. na Beřichov s mušákem, chytlo se hodně malej sivenů ale podařil se chyti i jeden moc pěkný siven americký !!!! Plave si dál !
Buri - Profil | Čt 13.9.2007 15:23:58
V Sobotu ráno jsem vyrazil okolo 6hod. na rybky na kačenu s karáskama ! Okolo 10hod. přišel první záběr, nechal jsem to pár vteřin ať jsi jede ale pak to hnedka neznámá ryba nechala ! Nahodil jsem na stejné místo a za 5min. opět kachna (6g) byla pod vodou ! Zasekl jsem hned a začal krásný boj ! po 2min. Jsem uviděl krásného Candáta okolo 60cm ! Který se nakonec u břehu vyháčkoval a osvobodil ! Vyhrál ! Nechal jsem to na 30min. uklidnit a šel jsem se podívat ke kamarádoj který chytal opodál. Ten chytil krásnou 60cm štiku ! Pak jsem se vrátil na místo a opět nahodil ! Záběr na sebe nenechal dlouho čekat a už opět byla ryba na prutě !
Zasekl jsem a opět podobný tah, uviděl jsem opět Candáta ! Písknul jsem na kámoše a ten přibjehnul a podebral mi úlovek ! Typoval jsem ho na 50cm ! Metr ukázal 51cm ! Moc krásný, a na přehradu Mšeno si myslím že je to moc pěkná ryba !
Tak opět někdy naviděnou !
Hrouzek - Profil | St 12.9.2007 22:20:06
Zajel jsem zas trochu zamušit, po příjezdu nic moc, zjistil jsem,že jsem nechal doma foták,nikdo tu nechytá-asi to moc nebere..?
Během cca půl hodky lovu 4záběry, dva nedotažený a dva siveni, potom se začalo vyjasnovat. Tak jsem začal trochu nadávat, páč jsem se těšil na lov blízko hladiny a na ni... Naštěstí se opět zatáhlo a po té se střídalo slunce s mraky a to ryby vyhecovalo k mlsání. Poprvé jsem viděl duháka,jak vylítl z vody a sebral mušku,která letěla cca 20cm nad hladinou,krása. No a ted k tomu lovu, tak nějak jsem nevěřil vlastním očim, když první záběr byl duhák cca 55 a hned druhý záběr byl duhák přes 60cm...No mě bolela ruka...:o) Nakonec jsem vytáhl během 3hodin cca 7ks duháků okolo 50-55cm a 3 nad 60cm. Dva co měli dorostlé ploutve jsem už proklínal,at ten boj vzdaj, myslel jsem,že mi ta ruka odpadne. Věřim,že místama můj 4kovej proutek brečel. No dneska to byl den, vidět skákat při rychlích utěcích takové ryby, to byl mazec.
Jinak těch menších jsem chytil asi jen 5ks a ještě nějakej siven se tam připlet. Několikrát se stalo,že vzali třeba 2 najednou..takže mám pročištěnou hmyzovou krabičku,takže mě čeká vázání:o)
Pěkně mně na boutu namrzla...,ta voda už je ledová:o)
zdenos - Profil | St 12.9.2007 21:25:43
Letos podruhé s vláčákem v ruce u vody. Začalo to slibně, hned na první nához mi sebral gumu docela slušný bolen, ale po pár výpadech se setřepal. Poté kolotoč vyměněných nástrah a nic. Nakonec se přece jenom nechala přemluvit 50-tka zubatá. Spokojenost veliká
MrKos - Profil | St 12.9.2007 20:58:09
V podvečer jsem zajel na dvě hodinky provětrat hlavu a bičík... Půl hodinky to bylo jalové a rybka šla tak co 5 minut a potom se to rozhýbalo a šla v podstatě na vyklesání... Na červíky hodně bílé ryby ve složení perlín, ploťka a malý cejnek a po přezbrojení na kukuřici šli kapříci, amurci a 2 karasové...
Chytal jsem 0,7g pevňáček a desítku forpas... krmil jsem takovým tím domácím futérkem ze šrotu ovoněným trochou kaprového bolanda a okořeněným řepkou a kukuřicí...
pěkné pochytání i když žádná rybka neměla 40+...
u vody nikde nikdo...
koubek - Profil | St 12.9.2007 20:41:24
Ve 10 cm vody jsem chytl 5 kaprů a štiku za 30 min.
bylo krásné sledovat jak ryby berou nástrahu.
k-70 - Profil | St 12.9.2007 19:40:42
dneska jsem na dvě hodinky utekl ze spárů mé přítelkyně k vodě. Šel jsem vláčet candáty. Nejdřív mi málem přistál vrtulník České armády na hlavě. Na hladině a i pod ní udělal pěknej rozruch. Na 1h rybníčku se není čemu divit a potom jsem dostal záběr na kopyto. Prut se krásně prohejbal a já se radoval že mám pěkného candáta. Jenže nakonec se z toho vyklubal podseknutej kapřík zhruba 30cm :-( Trošku zklamání, ale byly to krásné dvě hodinky plné překvapení
berlinan - Profil | St 12.9.2007 18:51:03
hodinu a pul u vody,4 plotky a jeden okoun,chytano na cervy.
a presne 45 minut v lese,celkem asi 30 suchohribu a dvakrat hrib borovy.kratke,ale krasne odpoledne.
Petrus | St 12.9.2007 18:35:59
Pokus o získání nástražních rybiček nevyšel . Všechno přes 20 cm ,hlavně karasi . Hodně jich mělo znetvořené tlamky ,kdyby místním dědkům ty jejich pazoury chtěly upadnout !
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
22:55NATTs hlásiče a ATTx příposlech 555
22:52NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 9
22:17NPodvodni zabery na Šírave - sumce, kapre a zubáče (Video) 1
22:03NV Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky (Bleskovka) 3
21:29NRybářská videa: Podvodni zabery na Šírave - sumce, kapre a zubáče 1
21:08NJezero Štít A , místo R1 7
20:41NPodběrák Solar Bow Loc Carbon Fibre 87
20:02NLabe fishing store 21
17:56NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 16
17:56NPoradna: Muškaření 3852
17:42NRybáři a vinařství 933
15:57NLov pod jezem v letních vedrech? 47
15:43NČluny Raptor 805
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
Co je nového - všeobecné
16:24NBleskovka: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...







































