- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
sczert | Út 21.8.2007 20:58:43
Kamarádi tam zabivakovali, já tam přijel dnes na návštěvu - Morava je podkalená a šla nahoru, plave spousta "bordelu", ryby se ukazují. Kamarády jsem trochu naštval, když jsem odpoledne na 2 hodiny vytáhl feeder a chytil kapra 73 cm, zatímco oni od neděle o kapra nezavadili. Jejich úlovek - a přísahám, že to není nachystaná mystifikace - je sumeček asi 30 cm, který se pověsil na trojhák montáže na stejně velkém karasovi. To jsem v životě neviděl !!!
hatori - Profil | Út 21.8.2007 17:56:43
Dnes ráno jsem na řece vytáhnul tyto dvě solidní štiky, ještě, že jsem si vzal velký podběrák. Obě jsem pustil. Potom jsem se při brození neplánovaně okoupal a tím můj lov skončil:)
Chrostík - Profil | Út 21.8.2007 16:54:08
Dnešní feedrovačka na Labi nebyla nic moc. Pár cejnů, cejnků a fůra plotic. Dnes na stejným místě lovil bolen o kterém psal včera na ML kolega b.gun. Po ruce jsem měl jenom jednu twistrovou rybku z které jsem použil olovo s hákem tahané po hladině. Na třetí nához přišel razantní útok po kterém následoval pěkný boj v silném proudu na vlasec o síle 0,15. Asi po 10 minutách byl bolen na břehu. Měl 65cm. Snad si dá příště nenažranec větší pozor na to co loví! :-)
V_L_K - Profil | Út 21.8.2007 16:13:15
Vláčka na Hartě s kámošem Svakym se celkem vyvedla, chytli jsme nějaké malé štiky a okouny. U břehu jsme našli mrtvou štičku, smutný pohled.....
amuřík - Profil | Út 21.8.2007 13:43:05
dneska výborná kaprařina na řece-5 kaprů-67, 68, 70, 70 a 80 cm a jeden tloušť asi 40 cm
soulfly - Profil | Út 21.8.2007 12:08:00
Tak se zase jeden poved 72cm 6,75kg. Zajímavý byl záběr. Nejdřív padák takxem to dopnul. Za chvíli zase padák zase sem dopnul. Po pěti minutách zase padák zase sem to dopnul. Den před tim sem tam měl timhle způsobem cejka taxem si připravil boilie jdu to vytáhnout už se to nemlelo a byl tam.
adraj.x - Profil | Út 21.8.2007 11:48:14
Ráno hodinku a půl vláčka po nočním dešti. Jediný záběr
- štika 64 cm. Potěšila.
nairam - Profil | Út 21.8.2007 10:59:41
Převážně výprava zaměřená na kapry. Po zakrmení a hodin čekání na záběr přišlo 7 kaprů v délce 35 -50 cm. Večer jsem zkoušel i candáty, vytaženo celkem 6 kousků, nej cca 30 a nej 70 cm. Povedená výprava až na setkání s namyšlením poskokem ryb. stráže, který víc kontroloval než samotná ryb. stráž.
hansus - Profil | Út 21.8.2007 8:23:41
Takovych okounu jsem nachytal na Harte v sobotu a nedeli na marmysku cca 40 kazdy den:-),krasna prehrada, priroda jak v Kanade.Parada
b.gun - Profil | Po 20.8.2007 23:40:49
Poté, co nás včera večer od vody vyhnala bouřka, jsme dneska doufali v lepší počasí. Jak se ukázalo, tak marně, opět jsme několikrát slušně zmokli. Ale nějaké ty rybky se na břeh podívaly, a to v druhovém zastoupení cejnek, okoun, plotice, jesen a parma (max. 60). Kromě toho se kámošovi podařilo vyprovokovat k útoku bolena, který se snažil pozřít stahované olovo.
stagy - Profil | Po 20.8.2007 23:20:53
Super chytačka na Orlíku, ulovily jsme 15 kaprů přes 60 z nihž největší byl šupin 77cm 9,2kg. Vše na hotovky od Richwort. Zajímavé bylo že za deště brali kapři v noci a když svítilo slunko tak přes den. Ještě malou připomínku chytali jsme cca 70m od břehu v hloubce 9m.
Ondik - Profil | Po 20.8.2007 23:09:07
Sper víkendová chytačka na Jestřabicích co víc si přát(nemaž prosím fotky admine dík moc)
fanouš - Profil | Po 20.8.2007 22:10:26
Paráda ,hodně vydařený pátek ,zatím můj osobáček. Kapr 60cm samice! Velká radost!
JKL - Profil | Po 20.8.2007 21:27:05
Kolega dneska dopoledne na červíka tuhle zubatku 93. Voda má cca 25 a . Neměli jsme o ní tušení.
cz - Fisherman - Profil | Po 20.8.2007 21:17:14
Dnešní 2 hod. vláčka dopadla docela úspěšně, ikdyž se špatným koncem . . . chyceno 9 tloušťů, 6 okounů - největší 31cm , a jedna malá kudla 33 cm ....závěr celého dne zkazila zlomená špička u vl. prutu :(
chachar000 - Profil | Po 20.8.2007 19:08:07
Tož dneska procházka s bičem okolo Odry , chyceno tuny malejch kapříků !! Jinak nic zvláštního až na to dusno .
Antihlava - Profil | Po 20.8.2007 18:44:47
Tak dnes výlet na Lomy Amerika s následným rybolovem. Našli jsme celkem pěkné, leč pro 2 rybáře a baby:o) stísněné místečko. Ale dalo se. Poté připravena krmná směs, naházení do vody a začátek dobré chytačky. Na bič přicházeli záběry proměněné v malé Tlouště, Podoustve a Cejny. Na položenou přišli 2 krásní a bojovní Tloušti (39,40cm) a Kapr (53cm), pro kterého jsme s Luckou hupsnuli a podebrali podběrákem. Až po skočení do vody jsem si uvědomil, že mám v kapse mobila a peněženku:o) Naštěstí mobil po vysušení funguje a peněženka bez úhony i s obsahem přežila:o). Kamarád rybář Radek, měl nahozeno na kapra a doplňoval chytání feedrem nebo vláčkou. Na feeder nějaká Ouklej a Padoustvička, na vláčku 2 krásní Jeseni, Kapr mu bohužel nepřišel.
Michal Č. | Po 20.8.2007 17:55:52
Michal Č. | Po 20.8.2007 17:50:20
Jeden z mála na hlubinou přívlač.Jinak 21ks není problém na žížalu z lodě na 12metrch problém chytit.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
13:13Rybáři vs ochránci přirody 82
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
12:28Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 20
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....















































