- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
kašpi - Profil | Po 20.8.2007 17:43:27
Delší výprava na labi dopadla v celku dobře nachytali jsme dost ryb. chytali jsme na směs od Vasru s brusinkou a na kapří guláš.na guláš jsme nedostali ani jeden záběr.vše přišlo na směs z dílny vasr. Přikládám foto největšího kapra 10,8kg a 73cm.
Michal Stehlik | Po 20.8.2007 16:50:54
Z patka na sobotou jsem brigadne delal hlidace na frantiskove rybniku. kolem 19 hodiny jsem se dostal i ksamostatnemu lovu vysledkem bylo do ctyr rano kolem 20zaberu s toho sest krasnych lyscu kolem 70 zbytek mensi a dve velmi silne ryby jsem diky rakosu nevytahl... jinak se tam ten vecer chytl pekny supik 85/11
trpky - Profil | Po 20.8.2007 16:26:08
Včera navečer s tátou a bráchou na vláčce.Táťkovi se povedl tenhle krásnej okoun 30+.
Kublaj - Profil | Po 20.8.2007 15:31:08
Včera na chvíli vláčka na Chrudimce. Počasí opět skvělý, ale rybám to ve braní nepomohlo. Nakonec sem skončil s nulou a třema utrženejma twistrama :( Večer než sem se vydal domů ještě improvizovaně lapáno na těžko , ale nic sem nevytáh :-D
wallys | Po 20.8.2007 13:26:39
tak po třech dnech zas na Mušove na stejnem mistě 3 zabery 2 vypnuti a 1 kaprik 76cm na brehu vse na koule.Krasně stravený den
Agas - Profil | Po 20.8.2007 12:34:00
Po delší době jse zavítal na mojí domácí vodu a přišli dva záběry od malích kaprů.Na to,že jse nebyl měsíc chytat tak jsem byl spokojen.Nechám jse překvapit co mně přinese další návštěva.Petru Zdar ať Vám berou.
Fishky - Profil | Po 20.8.2007 12:30:46
Vékend strávený u vody nedopadl podle očekávání. Amuři vůbec nespolupracovali - páteční zlom počasí se neskutečně projevil v jejich aktivite, respektive trávení (ale místním bobkaři "brali", celý vékend mi to valili s krmelcama do rozkrmeného fleku, takže radost jako sviňa...) Tak jsem skončil jako bezrybka, reputaci zachraňovala až šoulačka, když to vzal cca kapřík kolem 70ky na chleba z hladiny, ale kunčák si to takovým fofrem zavalil do padlého stromu, že mi málem vyrazil prut... ve stromu to pověsil, tak jsem se ještě okoupal v sinicích :) nakonec jsem jednoho amurka ukecal při šoulačce - sice jen "osmdesátka" ale bojoval jako lev, takový zápas jsem v životě nezažil. Zdoláván byl z padlého stromu nad vodou, mezi větvemi - naviják dotažen, jen prut pracoval... byl jsem až překvapen, kolik vydrží 2,5 Ibs Chub outkast, fakt síla a nádhera, až jsem tajil dech a čekal kdy praskne... po každém výpadu amura a jeho povolení ho prut vymrštil takovou razancí zpět, že asi 5x vyletěl v celé kráse nad vodu, no nepopsatelné :))) něco málo se ještě podařilo narvat z téhle exibice na kameru, ale ta si to odnesla a po hokně valí do servisu, takže foto jen ilustrační... škoda :(((
scopi - Profil | Po 20.8.2007 12:02:15
tak jsem zase zavítal na vysočinu na ryby. Chtěl jsem jet na nějakou dobu pod stan na domanák, ale kvůli nečekanému úrazu mé blbosti na kole jsem tam jel až v pátek. Do té doby sem šel každý večer na hrouzky zkusit candáta, ale výsledek nulový. Na domaníně šli kapři v pátek pěkně, bohužel všichni menších rozměrů (40 - 50 cm). Další 2 dny šli velmi málo a velmi malí, k tomu karasi, cejni a na hladině jsem marně přemlouval vychytralé amurky. No co dodat....ted lítam po doktorech s vyraženým zubem, skrz proraženým rtem a rozbitou bradou - nádhera
"Petrův zdar"
PetrL - Profil | Po 20.8.2007 11:34:57
Vláčení na štěrkovně a přilehlé řece (5:00 - 8:30) přineslo několik okounů a mého prvního bolena (51 cm), vrácen vodě. Nástraha stříbrná rotační třpytka, velikost 1.
Stroft - Profil | Po 20.8.2007 10:56:52
Tři denní výprava na Dyji dopadla nečekaně špatně.Krásné místo,byť plné vázek,zakrmeno plechovkovou kukuřicí a do Krmení Traperu cejn special dodávany červy.Přes veškerou snahu jsme vytahovali jen cejny od 40 do 60cm.Odhadem 150ks.Záběr od sumce jen jeden,který jsem nestihnul včas zaseknout a sumec zkončil mezi potopenými stromy,nepomohla ani noční vyjížka se člunem,nad místo ukrytu sumce.Z jednoho slušného záběru na červy se vyklubal podseknutý tolstolobik. 70cm.Po přesunu na usek zvaný regule,ještě větší zklamání,opět jen cejni menších velikostí a jeden kapr 60cm.Nuž co,tak snad příště!!!!
mális | Po 20.8.2007 10:44:43
Děda Gandalf | Po 20.8.2007 9:55:43
Feedr, čtrnáctka návazec, dvanáctka háček, kapřík 63cm. Dobře čtvrt hoďky jsme se přetahovali. Až povyroste bude z něj pěknej labák.
O-Shea - Profil | Po 20.8.2007 9:18:07
V sobotu 11 cejnů (většina 40+), karas 30 cm , kapřík cca 37 cm. Candáti ani ťuk. Místo vody zelená kaše. Snad každých 5 minut projela motorová loď (někdy i 4 najednou). Jinak ale celkem fajn a počasí nádherné.
rybomil - Profil | Po 20.8.2007 7:16:27
Moc mi to zpočátku nešlo, protože jen jsem zakrmil u břehu přijeli vedle 2 místní a to bylo tedy rachotu. Zacouvání pomalu až do vody, stálé bouchání dveřmi od auta....
Lapeni lín 25, 1 podoustvev cca 40, pár plotic,ouklejí. Když před setměním odjeli , přesun jinam a hned jiná karta.Přišel amurek + - 45, tloušť 45 a na závěr taková ta klidná síla, kdy to pomalu jede a jede a jede a nedá se s tím nic dělat. Však to znáte.
Včera večer 1,5 hod. feedru. Flek který jsem ráno před odjezdem na Moto GP krmil obsazen, tak vedle.
Skoro bez potahu. Když odjel, přesun tam a do 10 minut karpoš 51, se projel domů.
Chrostík - Profil | Ne 19.8.2007 22:31:54
Dnešní večerní lov na feeder nám s kolegou moc nevyšel. Za hodinu lovu byla jedna parma (52cm), pár hrouzků a cejnků. Pak nás vyhnalo počesí...my vydržíme dost, ale dnes to doopravdy nešlo :-)
Chrostík - Profil | Ne 19.8.2007 22:26:31
Dnešní plavaná na Labi. Na konipase se dali přemluvit tloušťi, jeseni, perlíni, okouni, cejni, cejnci a oukleje.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Diskutujte o rybaření
 Muškaření
NPřívlač a dravci
NSumcařina
 Mořský rybolov
 Dotazy začátečníků
Kde to žije - všechna témata
12:28NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 20
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....









































