- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Antihlava - Profil | Pá 10.8.2007 17:03:43
Dnes pod zamračenou oblohou pěkná chytačka na položenou a bič. Revír jsem do dneška neznal. Přijel jsem domu s velmi dobrou náladou:o) Kapříci lysci 39, 40, 40cm, šupináč 44cm a nakonec malej cejnek.
Pulec.24 - Profil | Pá 10.8.2007 14:44:44
Byl sem na Balince 1 a byl sem mile překvapen že sem chytil tuto rybu Pstruha Potočného..!
Luban - Profil | Pá 10.8.2007 13:51:27
Opět krásná rybačka na pstruhovce. Na Zbirožáku za 5 vycházek 18 pstruhů ( max.28 a 31cm). Na Radnickém p. jsem byl jen jednou a nachytal jsem asi 15 potočáčků od 10 do 24cm. Dva pstruzi odešli se mnou.
Sonny - Profil | Pá 10.8.2007 13:37:19
Za celé prázdniny jsme toho moc nenachytali, a tak jsme si řekli, nejprve zakrmíme a pak půjdem na týden pod širák. Týdenní krmení se vyplatilo, kapři braly jeden po druhém a měli půl kila navíc, než je psáno v tabulkách, takže jsme nechytali žádný hubeňoury...
Ronny182 - Profil | Pá 10.8.2007 10:19:46
No tohlenc to je amur ktereho sem chytil asi týden zpátky na těžko měl 35 cm :-) jinak super lov :-))
Synodontis - Profil | Čt 9.8.2007 23:15:48
Tak jsem dnešní počasí odhadoval spíše na candáty. NAkonec přišla parma asi 50, pak tři boleni 40,54,57. Jinak mnoho ran do prutu. Myslim, že tam na mě čeká ještě něco mnohem vetšího.
kura11 | Čt 9.8.2007 23:03:44
tri krasne dni stravene na ruzine priniesli kopec zazitkov a hlavne ulovkov, hlavnou rybou bol ostriez, zopar malych zubkov a jedna nečcakana stuka 70+, vsetko ul vlacka, prutik 2-10 krasny zazitok....
VOMI - Profil | Čt 9.8.2007 22:09:47
Včera na Piláku odpoledne asi od 18 hod do 21 hod bez rybek vyloženě na kaproše akorát že ani ho....Dneska pro spravení nálady na Strži chycen JEDEN!!!!!!!! maxi karpoš asi tak 30cm jinak pan bezrybka.Mám asi prokletý verky jinak to není možný je fakt že to ale moc nebere.Je moc krásně chtělo by to ochlazení a trochu deštíku.Petruv zdar Vomi
wili | Čt 9.8.2007 21:20:50
Dnes 3 hoďky s Pazim na Prýglu - 10 cejnů 40-51 cm. všechny vyudíme :-), největší 51 viz foto.
Zachy - Profil | Čt 9.8.2007 16:15:38
Celkem zobali.Candoš 41,bohužel to nerozdejchal.Kapříci 46 a 41.Celkem spokojenost
Lodar | Čt 9.8.2007 14:16:54
Vyrazili jsme s kamarádem vyzkoušet pro nás neznámou vodu. Vzhledem k tomu, že jsme neznali, jak a na co se zde chytá, nebylo vše zase špatně. Asi pravděpodobně se štestím, vzhledem k počtu přítomných rybářů, jsme našli volný flek pod Novými mlýny nedaleko od čerpací stanice. Ve čtvrtek 2.8. po zakrmení asi ve 20,00 hod. kapr který se zamotal do nahozené udice na sumce a při pokusu jej uvolnit nenávratně zmizel. Večer ve 23,00 hod. opět jízda od kapra. Tentokrát vytažen - 68 cm rovných 6 kg. Byl to klasický říční nízký avšak velmi bojovný. Ten první zhruba stejný. Bohužel to bylo vše. V pátek ani ťuk, pokud nepočítám cejny lopatové 50+. V sobotu jsme museli balit, vzhledem k jiným povinnostem.
Ale jinak spokojenost. Sumec vůbec nic. A kvůli němu jsem tam vlastně jel. Foto onen kapr. Chycen na kombinaci Halibut peleta + boilie 18 mm humr/krab. Vše na vlas.
Maco - Profil | Čt 9.8.2007 13:37:13
Tak jsme si stejně jako loni jeli spestřit festival Prázdniny v Telči k Brázdovu rybníku.Loni jsme si tam perfektně zachytali, tak jsme se těšili co nás čeká letos.
Po příjezdu nás trochu rozladilo, že naše loňské místečko bylo obsazené :o(
Našli jsme si jiné, které se nám taky moc líbilo.
Vedle nás byl takový infaustní páreček, stojan na pruty, pípáky atd....
Asi třičtvrtě hodiny se nic nedělo, zkoušeli jsme různé nástrahy.Poté co se do vody podíval konopáč přišel první záběr ze kterého se vyklubal kapr 42 cm.Asi za pět minut na druhý prut krásný záběr a prut už si to mířil do vody.Vše dobře dopadlo a na břehu se ukázal silák 39 cm :o)
Ve chvíli kdy jsme se prutům zase moc nevěnovali se ozval onen krásný zvuk bouchnutí policajta do prutu a byl tam krásný amur 40 cm.Skoro zároveň přišel na druhý prut kapr 41 cm.Po 7 minutách od kapra se ještě na břeh podíval amurek 33 cm!
Tu situaci už neunesl onen infaustní páreček, který za celou dobu neviděl ani jednu šupinu.Znechuceně stáhli své pruty a jeli domů :o)
U prutů jsme se střídali čtyři, takže každý si nějakou tu rybu vytáhl.
Všechny rybičky samozřejmě jako vždycky šli zpátku domů do vody :o)
Maco - Profil | Čt 9.8.2007 13:19:01
Poprvé na tomto revíru.Asi půl hodiny se nic nedělo, pak přišel kapřík 37 cm.Po něm dva cíni 27 a 23 cm.Na rohl.boilies konopí se nato zakousl kapr 41 cm a cín 24 cm.Pak to zase nějk mlčelo, tak jsem zkusil lisovaný rohlík a po chvíli přišel kapr 44 cm a asi za čtvrt hoďky další kaproš 42 cm!
Určitě se sem ještě podívám :o)
komik - Profil | Čt 9.8.2007 10:27:09
Tak mě včera letos po čtvrté vyhnala bouřka od vody.
Vláčka asi 30min a bez záběru. Pak jsem seděl asi hodinu v autě a následně jel nas....j jel domu. Já ty bouřky asi přitahuju.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
7:33NRybáři vs ochránci přirody 71
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64











































