Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

RadekM - Profil | Pá 29.7.2011 12:46:02

29.7.2011 - místni
dnes s afjeem tak se nam povedlo nachytat docela dost rybek ve složeni cejn kapr plotice perlin karas lin okoun nej ryby kapr 53cm >> Stránka diskuse

    RadekM - Profil | Čt 28.7.2011 19:05:49

    28.7.2011 - v lesiku
    chtel bych vedet co je to za rybku >> Stránka diskuse

      RadekM - Profil | Út 26.7.2011 13:50:04

      25-26.7.2011 - JM
      včera večer kolem 10 hodiny to začlo brát na boili sem chytl ploticu tak 35cm hned po ni nasledoval krasnej kapr 56cm a pak na rousnice 3 zabery jedna ryba odhat 140cm nemohl sem ju zastavit a nasledne zvednout odedna pak nasledoval dalši dumik tak 80cm ten se vyhačkoval u kraju a jeden zaber do prazdna .dnes rano jen jeden zaber a sumik cca 40cm >> Stránka diskuse

        RadekM - Profil | So 23.7.2011 16:20:24

        23.7.2011 - v lesiku
        na popa první >> Stránka diskuse

          RadekM - Profil | So 23.7.2011 11:58:14

          23.7.2011 - nekde
          dneska zkouška pelet red fish tak se povedli 3 jizdy >> Stránka diskuse

            RadekM - Profil | Pá 22.7.2011 11:56:14

            22.7.2011 - svratka
            prochazka >> Stránka diskuse

              RadekM - Profil | Čt 21.7.2011 12:42:35

              20.7.2011 - v lesiku
              včerejši chvilkova vlačka štička cca 40cm >> Stránka diskuse

                RadekM - Profil | So 16.7.2011 8:49:55

                15.7.2011 - dyje 5
                včerejši prochazka >> Stránka diskuse

                  RadekM - Profil | Pá 15.7.2011 11:26:48

                  15.7.2011 - v lesiku
                  40minutova vlačka a vysledek jedna upadená štika cca75 a jedna zdolana cca 60cm >> Stránka diskuse

                    RadekM - Profil | Čt 14.7.2011 21:54:59

                    14.7.2011 - v palachu
                    dnes chvilku k vode před bouřkou jeden kapřik na merunku a candat taky na merunku ze dna za hubu >> Stránka diskuse

                      RadekM - Profil | So 9.7.2011 9:34:16

                      9.7.2011 - svratka
                      rani vlačka dopadla zase blbe 2 boleni jedne cca 60cm a druhej cca 15cm a k tomu 4 ouklejky za triko >> Stránka diskuse

                        RadekM - Profil | St 6.7.2011 12:55:13

                        6.7.2011 - pod splavkem
                        jeden tlošt cca 30cm >> Stránka diskuse

                          RadekM - Profil | Út 5.7.2011 13:34:04

                          5.7.2011 - težká voda
                          uloveno 7 štiček od 20cm do 50cm >> Stránka diskuse

                            RadekM - Profil | Po 4.7.2011 12:28:22

                            4.7.2011 - místni
                            jeden kapřik kolem 75-80cm spadnul u kraju a druhej 65cm vracen vode >> Stránka diskuse

                              RadekM - Profil | Pá 1.7.2011 12:32:05

                              1.7.2011 - místni
                              3 hodky u vody a 3 kapřici 45-55cm plavou >> Stránka diskuse

                                RadekM - Profil | Po 27.6.2011 21:56:59

                                27.6.2011 - v palachu
                                odpoledne na nastražkach tak se me na jatra povedlo chytnout 5 sumečku do 40 cm >> Stránka diskuse

                                  RadekM - Profil | Po 27.6.2011 16:57:10

                                  26.6.2011 - v palachu
                                  včera večer pokus o dravca a povedl se candatek + kapr na rohlik >> Stránka diskuse

                                    RadekM - Profil | Pá 24.6.2011 11:46:44

                                    24.6.2011 - dyje 4d
                                    jedna 70ka >> Stránka diskuse

                                      RadekM - Profil | St 22.6.2011 11:03:55

                                      22.6.2011 - dyje 4c
                                      dneska rano sem skoušel na kaču tak zaber 10 minut boj a pak se na hladine ukazala štika tak 100-120cm a tatka ju blbě podebral a štika byla fuč pak na přivlač kapra za triko bolena a okouny a jedna žaba na mušku :-) >> Stránka diskuse

                                        RadekM - Profil | Ne 19.6.2011 14:32:19

                                        18.6.2011 - nerevir
                                        ze segrou u vody >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.