- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
berlinan - Profil | So 14.7.2007 10:31:33
tak vcera znovu na dve hodky,vysledek 2 cejni 30cm plus jedna plotka,bud je to misto vychytane nebo berou nejak min.
tak me napada je to vubec mozne aby bylo na rece nejake misto vychytane?
dnes vecer jdu znovu,no zase tak na 2 hodky.petruv zdarec.
Vlach - Profil | Pá 13.7.2007 19:53:12
13. pátek... 4 feederhodinky na Labi v Brandejse...První záběr asi po půl hodině. Cejn cca 30.. Ohýbám se k němu s peánem v ruce za účelem vyproštění háčku a ejhle. Najednou mi něco padá z kapsy..přímo do vody..Mobil..samozřejmě nefunguje... No nic. Chytám si dál. Cejni, cejni a zase cejni (max 30) - ale pohodička. Pak záběr, konečně větší ryba. 5 vteřin a vyřízla se.. Pak zese cejni, cejni + 2 okouni cca 25 na ocásek z oukleje... Na závěr, když nosím věci do auta a nechávám nahozený jeden proutek až do poslední chvíle, se otočím a vidím prut letící z vidliček, špičkou směr voda.. Přiskočím, přiseknu a nic.. Návazec náporu neodolal a vytahuju pouze prázdné krmítko... Nu což.. Ale jinak pohodové odpoledne...Vášeň je vášeň třeba i za cenu utopenýho mobilu...tak Péťův všem...
Lukas 5 - Profil | Pá 13.7.2007 17:34:55
Candát 46 cm Můj první candát v životě.Dneska se mi povedli 4 candáti a nějaká větší ryba se mi po cca 20 metrech zběsilého ůtěku vypla. 8-(
pasty J. - Profil | Pá 13.7.2007 16:02:43
dnes va 4 jsme dojely na místo rozbalil jsem pruty a nastražil boilies vlastní výroby asi po 30 minutách jsem vytáhl kapry 58 a za další hodinu kapra40.Rozhodl jsem se že skusim candáta jeden prut jsem nechal nahozenej na kapra a na jinej jsem dal ocásek z plotičky asi po 5 minutách došel na prut s boilies cejn30.Asi v 7:30 jsem dostal záběry na prut nastražený na candáta a vytáhl jsem takovýho malýho candátka cca35cm.Do devíti už nedošla žádná ryba tak jsme zbalily pruty a jely domů.
tommi | Pá 13.7.2007 15:06:05
Včerejší vycházka po příjezdu k vodě vypadala velmi slibně,ale..vytáhnuto jen pár malých kapříků (ne mnou),4x jsem urval a nakonec jsem urval i mého jediného woblera,..no,snad příště…(ale myslím,že už jsem se svou "úspěšností" raději přestanu psát..:-D
Vlastislav - Profil | Pá 13.7.2007 14:53:02
vcera sem si vysel na okouny na na zermanickou nadrz okolo 200.ha. silon 0.18. nosnost 3.60. zn.power hayabusa bez lanka a krom par okounu kolem 30.cm a 1. stiky okolo 50.cm. se mi podarilo ulovit stiku 113.cm 8.kg doba zdolavani 20.min.
herilak | Čt 12.7.2007 23:55:15
Tak dnes na řece v Děhylově a opravdu spokojen.Dva kapry 61 a 55.Oba dva na kukuřici.Foto dodám později.
adraj.x - Profil | Čt 12.7.2007 20:19:03
Podvečerní vláčka necelé dvě hodinky - nejdřív kapr 60 cm za břišní ploutev - bojoval jak drak :-) a pak tenhle candoš 60 cm.
klobuk | Čt 12.7.2007 15:06:15
panov - Profil | Čt 12.7.2007 13:54:52
2 hodiny lovu na feeder na tůni Kocanda - několik cejnů, kapřík 45cm a nakonec amur 60cm. Boj 15 min (návazec 0,12mm). Celkem pěkná tůň. Revír zatím moc neznám, ale protože jsem se sem letos přistěhoval sháním informace převážně o místech na lov sumce (hlavní tok Vltavy). Kdyby jste mi dal někdo tip, byl bych vám vděčný. Zatím to zkouším nad jezem u Veltrus. Dík siluro@seznam.cz
jerzyyy - Profil | Čt 12.7.2007 12:48:33
V neděli jsem se vrátil z týdení chytačky na Tovačově.Hned po příjezdu jsme byli upozorněni,že to moc nežere.Pravda byla že sousedi měli za týden jednoho kapra,na proti partie ve třech za týden 4 záběry(jeden z nich měl 90cm-17kg) a co jsme tak pozjišťovali tak jeden záběr za den byl úspěch.I tak jsme zachytali parádně.Nevím jestli to bylo místem a místy na které jsme to vozili ale za týden jsme ve 3 lidech vytáhli skoro 90kaprů, největší Sláva-12kg, já-10kg a spoustu krásných kaprů mezi 5kg - 9,5kg.Já jsem jeden den 3hodiny po sobě vyřízl u břehu z jedné bojky dva hodně slušný kapry kteří mě nedali vůbec žádnou šanci se na ně podívat..škoda.Jinak jsme o malé mušličky,trávu uřízli a vyřízli ještě asi 20kaprů.Byl to náročnej týden,protože jsme trávili půl dne na vodě zavážením a zdoláváním ale chytačka báječná.
milous - Profil | Čt 12.7.2007 11:10:26
Tak jsem včera odpoledne vyrazil, že potrápím dravce nad jezem, ale naopak potrápili oni mě :-/
Do woblera jem vrazil 240,- , po hodině házení jsem začšal cítit tenisový loket, ale záběr žádný. Ne že bych na woblera nic nevytáhl, ale nebylo to klasicky za hubu. Podařilo se mi totiž napíchnout zkrz bok asi tak 4cm plotičku. Jinak pak na feeder 1 podoustev a 2 skaláci a na položenou "maxi" tloušť (ale utíkal s tím jak kdyby měl metr). Všechny ryby kromě zmiňované plotičičky cca 20+-. Chyceno na žížaly. Fotky jsou na kartě v mobilu, ale katra mě neposlouchá, tak budou, až se mi jí podaří přemluvit
Agas - Profil | Čt 12.7.2007 11:08:02
Dnešní lov byl nevidařený,protože od 4.15-7.15 pouze jedna jízda od kapra 30cm +-. To včerejší lov byl na to lépe víc záběru od malích kaprů a přišla jízda od kapra 57cm.Uvidíme zítra jestli jse něco splete.Počasí jsi dělá co chce proto taky aktivita ryb je špatná.Petru zdar ať Vám berou
strejka - Profil | Čt 12.7.2007 10:12:39
Tak jsem byl na jednom zapomenutem potoce. Voda zvedla, lehce prikalena. idealni doba. Fantazie. Uz od zacatku relativne kratkeho reviru bylo videt, ze jdu ten den jako druhy. Po cca 3/4 reviru jsem dosel tatika se synkem se splavkama a zizalkama. Misto pozdravu mi maskacovy tatik, co si zuby zapomnel doma, odpovedel: "Ale, vzdyt je tady hovno." Nasledoval dotaz, na co chytam. Ja, ze na rotacku. On, ze tady jedine na zizalu. Ale clovek mu nemuze ani nic rict, protoze je dle RR vse koser. Odesel jsem, nez by mi zacal vykladat, kolik si jich odtamtud (z toho hovna) odnesl a ze na jednohacek na rotacce nemuzu nic chytit. Nikdo se o ten potok nechce starat, tak je to MP. Pritom se tam potocakovi dari a dost pravdepodobne se tam umi i vytrit. Pak to tam projde petkrat do roka takovyhle negramot a skutecne je tam hovno. Navic za sebou nechava vyskoleneho synka v lovu potocaka na zizalu, v tom, ze jak ma, dost mozna ani nemusi mit, 25, tak jde do pytle. Jen tak dal.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:56NKurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....








































