- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Mlady_rybar - Profil | Po 9.7.2007 9:31:30
V neděli na Pinkách odpolední feedrovačka. Chyceno asi milion cejnů, skaláků, plotic a cejnoplotic, pár ryb jsem nesekl. Docela fajn den, až na to, že největší ryba měla 30cm.
Kubajz - Profil | Po 9.7.2007 9:22:32
Původní výprava na kapry se zvrhla v lov všeho možného,jen ne vytoužených kaprů 10+.Kapr max do 5 kg,jesen,tloušť,cejn,sumci,pár prodrbaných záběrů a volavka.Vše na boiliky.Ale příště jim dáme.
Vankart - Profil | Po 9.7.2007 9:17:57
Týdení vyprava na jezerech měla být hlavně o sumcích,ale bohužel nedělo se tak.Chytl se jen jeden metrovej a to hned v pondělí po zavežení.Pak se pokazilo počasí a sumci prostě nebrali.Zato kaprům a bílé rybě to moc nevadilo,takže na feeder jsme si parádně zachytali.Večer brali dobře candáti,chytlo se jich celkem hodně.Kdybych to měl shrnout parádní týden,super chytačka.Poslední noc mi přišel na rybku nastraženou na candáta krásnej kapr šupi rovných 50cm.Přikládám foto jednoho z mnoha.
waza - Profil | Po 9.7.2007 9:07:14
Příjemná chytačka s plavačkou na slepém rameni, hromady plotic a menších cejnů, dva kapříci a na závěr štika 56 na masňáky....
Ondra (tloušťák) - Profil | Po 9.7.2007 8:41:27
Včerejší podvečerní vláčka s Kašpim na pstruhovce se moc nevydařila. Vyhrál jsem nad ním s jedním malým okounem 1:0. Asi i pro to tam nikdo nebyl :o)
boyscout - Profil | Po 9.7.2007 0:58:27
Dnešní ranní a dopolední vláčka dopadla docela fajn. Chyceno asi 10 štiček (max.65cm), 4 candátci (max.50cm), 3 okouni a 1 kapr 68cm. To všechno za cenu 4 utržených a 1 totálně rozkousané gumy. Byl jsem si celkem jistý, že toho kapra jsem musel podseknout a proto jsem byl po jeho zdolání a vytažení celkem v šoku, měl 2,5" kopýtko spakované tak hluboko v tlamě že jsem mu to musel vyndávat peanem. To se mi ještě nestalo, je to můj první kapr chycený regulérně na vláčku na umělou nástrahu (marmišku nepočítám). Ještě pár záběrů jsem promeškal a pár štiček mi spadlo. Ztratil jsem i jednu hodně slušnou. Ale i tak jsem s dnešním lovem maximálne spokojený :-)
Radek Ch. | Po 9.7.2007 0:44:50
vicx | Po 9.7.2007 0:14:03
EkrCZ - Profil | Ne 8.7.2007 22:54:01
Dnesni vlacka na me oblibene Berounce. Za cele odpoledne vytahnuto 9 ryb myslim, ze na vodu jako je B.... je to nadhera. Celkem 5 okounu, 2 tlousti, jeden bolen dorostenec a na zaver stika 48cm. To vse za cenu spaleneho krku a nosu:-((( ale co by pro ten zatitek clovek neudelal ze???:-D
wena | Ne 8.7.2007 22:14:30
Přijeli jsme na svátky natěšeni a třídenní lov nic moc dva karasy a jeden kapr53 cm zato ale4,2kg na boilie jahoda vítr jako na balatonu a plno rybářů ale v srpnu vyrážíme opět.
ALIK | Ne 8.7.2007 21:40:41
Po mirne pauze opet na privlac na pstruhovce,chytnuto 10 potocaku 1 duhak 32cm,a 2 pekne pstruhi straceni,pocasi pekne akorat neja pri chuti pstruzi nebyli.
BAZY - Profil | Ne 8.7.2007 21:26:56
Dnes ráno jsem prubl letos poprvé celkem horký místo,a celkem to stálo za to.První hodinu to ani nedrblo,tak už mě napadala změna místa,ale pak najely na krmení a pěkně se to rozjelo,během hod'ky a půl lapeno 12 cejnů kolem 45,3 ostroretky a 3 karasi,a navrch parma,taky 45,pak najednou mrtvo,tak sem spokojen šel domů.Krmení Lorpio cejn+kuku a hlína,na háku červ,kuku a hnojka.brzo repete
BorisLetovský/after-strike - Profil | Ne 8.7.2007 20:37:17
Dnes muškařina 20m od domova v oblíbené tůni.Dnes to bylo o lipanech -nej 35cm + jeden potočák.Chytáno na bobeška,golda a patentku.35ka přišel na bobše.
Vlach - Profil | Ne 8.7.2007 20:31:32
Dnes odpoledne po delší době u vody..Labe v Brandýse nezklamalo, ale ani nepřekvapilo.. Feeder - cejni, cejnci, plotice. Celkem cca 30 kousků. Ouklejka (6cm) na těžko - jeden záběr - velké očekávání - tloušť(ík) cca 30cm... Ale celkový dojem.. Pohodička, sluníčko, relax a hlavně zábavička.. O to nám přeci jde... Všem přeju hodně zdaru..
Grave | Ne 8.7.2007 19:42:22
Tak dnes asi 5 hodin na Rozkoši. Chyceno několik kapříků v masařské velikosti (+-40cm). A zahákován člun s motorem. Kdyby mi vrtulí neusek háčky, tak jsem byl připraven posádku zvážit, změřit, narvat do vezírku, při odchodu zmasit a narvat do mrazáku.
lorpio - Profil | Ne 8.7.2007 19:20:56
Dnes jsem se vydal na ryby po dlouhe dobe s mym otcem,a bylo to jak za starych casu (pohadaly jsme se jeste nez jsme dojely k vode:-))) Ale bylo to moc super,jely jsme do jedne zatoky na Musov kam otec jezdival asi pred 20 rokama. Bylo to moc pekny az na to ze tam bylo hrozne malo vody. Asi 25m od brehu byla voda podstatne vetsi tak jsem si tam zakrmil na anglana. Otec lapal u brehu na "polotezko". Zaberu jsme ale moc nemely,a kdyz uz tak vetsinou maly ryby. Tak jsme se pak zbalily,a jely zkusit jeste stesti do Pouzdran. Tam jsem si rozbalil delicku,a zaberu bylo dost,ale zadna poradna ryba.Vetsinou cejnci a cervenky,a lapl jsem dokonce podoustev,coz se mi na tomhle reviru jeste nepodarilo.Takze nakonec jsme si dobre zalapaly,a vyprava se v celku vydarila:-)))
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
22:46NRybáři vs ochránci přirody 68
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










































