- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Njepice - Profil | Út 8.5.2007 18:12:31
Muškařina od 14:40 do 16:30. Rybkám se zase moc nechtělo, asi je to tím neustálým měněním průtoku. A nebo to prostě neumím. Nakonec jsem vymodlil na jungle cocka potočáka kolem 15cm.
Nfredyn - Profil | Út 8.5.2007 17:11:48
vecer na podebradech na kaprech(nebrali)chycen jen jeden maly uhor na rousnici,sedl sem si do kresla a nejak nevydrzelo,co taky cekat od kresla za 200,-
Nkoffi - Profil | Út 8.5.2007 16:53:47
Tak dnes po týdnu na stejném místě,ale bylo obsazené tak jme šli jinam našli jsme si krásné místečko.Dnes mi zabral jen jeden kapřík 39cm lysec tak měl svobodu a chyceno asi 5 perlínů od5-18cm moc pěkný.Kluci chytli kapříka 41 a 40 a malého cejnka.petrův zdar
Nsczert | Út 8.5.2007 16:29:33
Když jsem objížděl Svratku a Dyji a zjistil, že řeky jsou v obležení, raději jsem zajel do klidu na rameno Moravy. Za odpoledne v Po a dopoledne v Út : cca 10 velkých nádherných plotic, asi stejně cejnů, 4 sumce (spíš minisumce - největší 75 cm), 3 kapry (největší 65), 1 amura 70 cm. Vše na feeder. Sumci přišli na rousnice, vše ostatní na kombinaci medové kukuřice s masnými červy. Pokud jsem místo dipované kuku dal bonduelku, záběry nebyly. Všechny ostatní nástrahy, které jsem měl - rohl.boilies, majory, rohlík, plovoucí kukuřice - neúčinné. A ještě možná jedna vychytávka(zdání???) : jestliže jsem dipovanou kukuřici, která je skoro v oranžové barvě kombinoval s barevným červem, záběry ustávaly. A tak jsem pracně vybíral z krabičky ty bílé. Pozn.na okraj : masňáky jsem sehnal na jižní Moravě až v páté prodejně...to asi letos bude hodně masařek...
NMaco - Profil | Út 8.5.2007 15:14:01
Dneska poprvé na tomto revíru.Nic moc jsem nečekal a taky to tak dopadlo - spíš nic než moc.
Asi za hoďku ani ďub!!! Tak jsem to zabalil a jel domů na výborný obídek :o)))
Njepice - Profil | Út 8.5.2007 13:45:41
Muškařina s kolegou Puntíkem, který plavačkařil od 9:25 do 11:30. Během lovu skoro furt pršelo, jen ke konci přestalo a vylezlo slunko. Rybkám se žrát moc nechtělo. Dohromady jsme chytli asi 30 perlínků, nějakou plotici a pár okounů.
Pohodový lov, chytáno na goldy, Puntík chytal na masňáky.
NGo-To - Profil | Út 8.5.2007 13:07:04
skočili jsme s Hanzem na Antošky u bunkru, našli jsme si místečko, kde nám vlnky pomalu šplíchaly na nohy a donesly nám k nim kapry 38, 41, 42 a 47 a jednoho cejna něco přes třicet, všechno na červa nebo žížalu, takže naprostá pohoda, s tím 47 jsem se nechal zvěčnit o:)
Nvychin - Profil | Út 8.5.2007 12:55:54
Dnes od 7-12:00 s feedrem na řece Moravě.Ráno brali jenom plotice,ale před polednem najeli kapři na který jsem nebyl připraven a forpas 0.10 mě 2x utrhli,až po převázání na 0.14 se jeden 48 cm na břeh podíval. Po vyfocení plave dál.
Nzdenos - Profil | Út 8.5.2007 12:19:29
Včera opět na stejném místě jako minule. Vše při starém, jenom brali převážně cejni a podoustve, spletl se i jeden bolen.Cejnů chytlých tak 25ks průměrně tak 45cm, jen tak 5jich mělo třecí vyrážku.
NRybkin - Profil | Út 8.5.2007 11:47:00
dnes ráno chycen jeden kapřík jinak samí cejni a plotice vše na feeder nástraha kukuřička
Nraff - Profil | Út 8.5.2007 9:41:48
včera od 16,30 do 19,00 hod 10 tloušťů, 2 okouni, 1 hrouzek a 1 bolínek...zajímavá pstruhařina, tak snad příště :-)))
NBriza - Profil | Po 7.5.2007 23:34:17
Odpolední chytání se synkem v Prštném se moc nepovedlo. Ryby se sice ukazovaly, ale záběry prachbídné. Podařilo se mi vydolovat 2 plotice. Nakonec se chvíli před odchodem pověsil kapr za ocas. Tak jsem aspoň konečně pokřtil novou matchku větší rybičkou. Měl jsem strach že to urve, protože jsem dost zjemňoval abych aspoň něco vytáhl, takže jsem se s ním chvíli přetahoval. Zajímavé že chvíli přede mnou se totéž podařilo vedle sedícímu kolegovi :-)
NJohnMcE - Profil | Po 7.5.2007 22:32:31
Dnes 7:00 - 12:30 po mnoha letech přemluven známým k návštěvě pískovny na Barabě. Počasí fajn, ovšem revír vypadal spíš jako kemp. V podstatě všude stany, bivi, karavany, 12smrti s přístřešky a k tomu stojany a stojany a pípáky a pípáky... Tak tam by bylo asi co kontrolovat RS...
Tak zvoleno naprosto neznámé a neotestované místo na kraji s malou hloubkou. Na břeh se dostalo velké množství Trůmanů ( sum.amer. ), plotice, cejni, perlíni. Chytáno převážně na feeder a klasické nástrahy, když zvítězil rohlík+masňáček. Na boilí kromě jedné " jízdy " od Trůmana 30+ nic.
NJohn K - Profil | Po 7.5.2007 20:38:08
Příjezd - sluníčko-déšť déšť déšť déšťdéšť déšť, odjezd - sluníčko. Kapr 57, 55,50,48 a par mladat, AMur max 60, Sumik Jeden 30cm albin a 65 normal,1Xlin, cejni. vubec to nebralo, hruza a ten desť.Ale, jak jinak než přijemný dny na rybach... :-) Petruuv zdar. V bivi Kulik, meli jsme super sousedy z Prostejova, prava broskvovice.....a srandy kopec :-)
NMaco - Profil | Po 7.5.2007 20:23:05
Dneska na 3 hoďky s Madlenkou poprvé u této vody. Při příjezdu jsem byl šokován počtem rybářů!Nebylo skoro možné najít volné místo!!!
Pak jsem se dozvěděl, že minulou sobotu tu byly závody, tak masaři vyrazili naplnit mrazáky!
Ryby ignorovaly veškeré nástrahy a to i všem dokola.
Nakonec jsem zkusil opět tajný trumf - banán a za pět minut byl nabřehu kapr 42 cm!
Pak ještě 2x cín, taky na banán a jel jsem dom s dobrým pocitem správné volby nástrahy.
Vše vráceno domů vodě.
NMaco - Profil | Po 7.5.2007 20:17:16
Rybačka s Mácou a našima fenkama :o))) (Mysleno psi!)
Já 3x kapr 33cm,37 cm a 41 cm a 4x cín ve velikosti 25-35 cm.
Máca jen 3x cín.
Všechny rybky puštěny zpět domů!
Nlorpio - Profil | Po 7.5.2007 20:08:44
Dneska jsem si vyjel na trosku vzdalenejsi vypravu do Uher. Hradiste na reku Moravu. Pri rozdelani delicky a namereni hloubky jsem zjistil ze mi bude tak tak stacit ctyrdilnej topset. Po nakrmeni jsem ale zacal hned lapat ryby.Napred jsem tahal pekny cervenky,pak najeli na chvilku cejni,pak zase asi 5 podoustvi a nakonec jsem dostal jeste kaprika a slusnyho karasa. Krasna chytacka na krasne rece.Nakonec se za mnou jeste dosel podivat Levak Bob,kterej me poradil par dobrych tipu:-)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:15NRybáři vs ochránci přirody 72
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










































