- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nmartin-klikař - Profil | Ne 6.5.2007 14:36:51
Tak jsme dnes vyrazili Edou(jeden z nás) na rybky. A klasicky od rána se nic nedělo do tý doby než udeřila desátá. Od tý doby jsme solidně tahali. Naší pozornosti nemohl uniknout náš soused který jednak nahazoval stilem Zab Rybu,ale hlavně do strany takže před nás. Po zasvištění mého baitu si vybrumlal takovejch nadáve že jsme to nestačily počítat. A tady jeden z těch hezčích úlovků
NJohnMcE - Profil | Ne 6.5.2007 13:26:26
Dnes 7:00 - 11:00 na Labi. Tentokrát zvoleno jiné místo než obvykle ( veslařská regata a spoustu rámusu, lodě, motorové čluny a řvaní rozhodčích... ). Počasí téměř " rybí ", mírný větřík a občasné přeháňky. Jeden prut boilies příchuť jahoda, druhý feeder a osvědčené nástrahy : rohlík, kuku, červy, žížaly. Krmeno Top Mixem ořech + kuku, řepka, pražené konopí. Boilies bez pípnutí, feeder úspěšnější : cejni 40+, dva kapříci nej 44, několik karasů. Příjemné dopoledne.
NKoudy7 - Profil | Ne 6.5.2007 12:39:02
Včera opět ve třech kousek za Příštpem. Za cca 4 hodiny lovu chyceni pouze 2 jelci. Večer jsme zkusili úhoře a asi nějaká pořádná hadice to ihned po záběru ukroutila. Uvidíme, co nás tam překvapí dál.
NForest 1 - Profil | Ne 6.5.2007 10:47:31
Opet tento revir nezklamal za 24hod asi 14 kapriku od 63-77,a ty 77 se povedli dve.Jinak pocasi take v pohode.Chytano na Suprafisku,a rozpustnou brusinku od CDB.
Nbiglou - Profil | Ne 6.5.2007 9:37:10
Tak dneskajsem jel na ty závody do Luhačovic.Nadšení opadlo když asi po půl hodině začalo strašně pršet a neměl jsem navíc ani jeden záběr po 12.00 se počasí umírnilo, ale stejně jako předchozích 6 hodin záběry nepřicházely.20minut před koncem jsem měl na kukuřici nesmělý záběr, ale cítil jsem, že to bude větší ryba.Po nekolika minutách souboje jsem ho dostal na břeh a zjistil jsem, že to je kapr 64cm-5kg...můj největší v životě, páč chytám druhým rokem.První cenu získal nádherný kapr 78cm-7,9 kg.Tady máte obrázek toho kapříka.
Nb.gun - Profil | Ne 6.5.2007 0:58:03
Vyrazil jsem večer opět na potok, tentokrát s feederem. Na břeh se podíval malý kapřík, několik cejnků ke 30 cm a jeden cejn 51 cm. Na sotva 4 metry široký potok vcelku slušná ryba. Předpověď se naštěstí nevyplnila, počasí pohodové, prakticky bez větru a ani kapka.
NHugo Fisher - Profil | So 5.5.2007 23:50:28
Odpoledni "P" vlacka.. Celkem 16 ryb. 15 potocmenu, 1 siven. Vetsina fišek vsak jezdila jen pod nohy a nedobirala..pouze tupe na nastrahu zirala.. :) .. Nej potok 41cm na .12ku forpas...moc krasne a dlouhe potahanicko..
foto nic moc..vim. .. CaR
NHadik | So 5.5.2007 22:21:10
Navečer jsem opět zkusil na plavku parmy. Na žížalu a červy příšlo asi 6 kousků, tak do 60 cm.
NKajman-Grizly - Profil | So 5.5.2007 21:59:16
Tak dnes na řece jsme snad byly jenom tři.S Tomem jsme chytli pár cejnů jednoho kapříka a unikátní plotici asi na 2cm nafouklej rohlík.Plotice měla asi 6cm(viz foto).Snad zítra to bude lepší:-)).Petrův Zdar.
NScanix - Profil | So 5.5.2007 21:23:21
Dnes jsem hledal nove misto a nakonec nasel, za prvnich 10min jsem vytahl 5 duhaku (nej 35cm), pak dlouho dlouho nic, pak mi spadnul peknej 40tnik a par ryb nedobralo, nakonec se povedli 2 potocaci (nej 34cm viz foto) a navic jsem videl krasny utok sumce na kachnatko, krere se kolebalo spolu s ostatnimi v metrove vode, byl to masakr.
Nhelis - Profil | So 5.5.2007 20:47:51
Dnes o 15 do 19 na Svratce... lidí jak hnoja a ryby nikomu nebraly, tedy až na pár drzých frajerů, kteří chodili nahazovat asi 50 metrů za most, že?.. tak ti nachytali několik kaprů přes 70cm... ale mám taky pocit, že by se mělo hrát v duchu fair-play... a kde byla třeba rybářská stráž.....
Nscopi - Profil | So 5.5.2007 20:17:23
dnes i ve špatném počasí v líšni, 2 cejni a 1 kapřík 44 cm. Jinak 9 hodin skoro nic.
NAďo - Profil | So 5.5.2007 19:46:47
Tu je najkrajsi zo sestice ulovenych. Bol to velky bojovnik. Zabery boli ukazkove. Prilepeny swinger k prutu a pomale pretacanie cievky.
NAďo - Profil | So 5.5.2007 19:43:29
Dnes 6 lienov 52-54. Nastraha halibut pelety priemer 8mm. Doba lovu 10AM-4PM. Tu je najvecsi z nich. Je ale v strasnom stave. Vsetky ryby boli prepustene na slobodu.
NHevlín - Profil | So 5.5.2007 19:40:50
Dnes jsem prubnul dopolední lov na mém domovském revíru. Záběry přišly až po cca hodince od prvního prokrmení a vesměs byly jen od ouklejí. Třešničkou byl jen cejn 56 cm. Jinak to byla bída. Co má ploutve se tře, tak by to chtělo asi prubnout úhoře. Myslím, že se bagouni pěkně fasují jikrama:-)
NFrantišek - Profil | So 5.5.2007 19:33:31
Dnes odpoledne od dvou do půl šesté se švagrem 1x feeder a 2x položená, nástraha hnojky, kostňáci, kukuřice. Z ryb cejn, cejnek, okoun, ježdík, jelec jesen, perlín, karas. Luxusní pochytáníčko:-), naprostá pohoda a neustálá aktivita ryb. Dost promeškaných záběrů (dlouho jsme se neviděli, kecali jsme o všem možném a brali to spíše jako relax), taky nám jich pár spadlo těsně u břehu. Celkově nádherný odpoledne u vody, nejmenší ryba: ježdík 4cm, největší: jelec jesen 43cm. Foťák, jako vždy když berou, zůstal zapomenutý doma:-(
NHaas Jiří - Profil | So 5.5.2007 19:29:10
Po obědě to nebylo nic moc ryby vůbec nebraly toto byl ojediněly zá běr na plavačku s masňákem
ahoj Jirka
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING
Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře...







































