- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
harvis - Profil | Pá 4.5.2007 18:29:01
Vláčka. Chyceno devět potočáků od cca 20 do 30cm. Ten největší se mi pochlubil, co měl k obědu - potočáček 13cm. Tím se vysvětluje úbytek pstruhů:)
Starouš - Profil | Pá 4.5.2007 14:44:04
Dnes dopoledne výprava na rybník u Čepiroh. Zpočátku to vypadalo na velké fiasko (od 6 do asi půl8 jen pár pidiperlínků), ale ryby se nakonec umoudřily a začaly kousat. Suma sumárum 13 karasů stříbřitých (20-30cm), 4 kapříci okolo 30cm, 1línek (25cm) a plno perlínků do 15cm. Dnes jsem chytal jen na plavačku - 1. prut u břehu, splávek 0.75g, forpas 0.10, háček 12, 2. prut odhoz asi 20m, splávek 4+1g, forpas 0.12, háček 12. Mnohem úspěšnější byl odhoz.Krmení Traper(Kapr, lín, karas)+kukušrot+strouhanka+ov. vločky+kuku+červíci+hlína. Nej nástraha - kombinace masňáka s hnojákem. Počasí bylo parádní, takže spokojenost. Na fotce úlovek, který mě dnes potěšil nejvíc - línek... Všechny rybky šly pochopitelně zpět do vody.
Vaša - Profil | Pá 4.5.2007 13:18:49
Ještě jedna fotka.Z tohoto kapříky by mohl být jednou krásný KAPR pokud bude mít štěstí na lidi ( rybáře )
Vaša - Profil | Pá 4.5.2007 12:30:09
Na stejném místě jako včera.Ryb taky stejně jen dnes to vyhráli nac cejnama kapříci 10 : 4.Nej měl 41 cm.Nic moc,ale zábava byla.
Maty - Profil | Pá 4.5.2007 10:18:21
První letošní závody a ejhle. Ryba nebrala přesně jak to mám rád :) proto jsem s výsledkem 358 ulovených ryb spokojen :) Čekal jsem až se objeví nějaká fotečka.
Kojhle - Profil | Čt 3.5.2007 21:27:52
Včera večer na Strakáču 3kapry nej 43cm na kuku a halibuta
Mr.Fisch | Čt 3.5.2007 21:17:25
Tak jsem dneska z kámošem zašel na chytatčku kousek od Příbrami na rybačku.Chytnuli jsme pěkného fleka a bylo to znát chtil jsem celkem 5 kaprů a 1 ploťku a kámoš Petr lapnul jednoho kaproše a jednoho karáska.Tady je fotka největšího 52 cm
havl | Čt 3.5.2007 21:07:04
MrKos - Profil | Čt 3.5.2007 20:21:37
Navečer chvilku s boloňkou jsem lapil dvě fousaté dorostenky a potom mi nějaká zlá ryba vytáhla 50m vlasce a upálila to... Asi fousatej taťka nebo fousatá mamka... A jel jsem domů...
koffi - Profil | Čt 3.5.2007 18:39:00
Tak dnes jsem byl 2 hodinky na labe poze jeden záběr,ale aspon jsem ho proměnil byl to malý cejnek cca 20 cm.Jinak nic jo a viděl jsem mrtvého kapra kolem 80 cm chudáák takovej obr.:((( zapříčinilo to prudký pokles vody.
krocan | Čt 3.5.2007 18:11:51
Dnešní fídrovačka na Svratce dopadla skvěle. Ráno několik cejnů a plotic na červíky, potom jsem tam šoupl kuku na vlas a vyklubal se z toho pěkný sedmdesátník. Na rozloučenou mě nějaká ponorka narovnala háček takže jsem o ni přišel.
Veny41 - Profil | Čt 3.5.2007 16:02:15
Podzimní násada z rybníku.Sice malý (48cm),ale aspoń něco na tu bídu.
Michal Stehlik | Čt 3.5.2007 13:20:54
vcera jsem se opet konecne po dvou tydnech dostal na par hodin k vode.podarilo se mi zdolat dva kousky supika 75/8 a lysce 60 na kralovsky losos s esenci ultra jatra.
AlTo - Profil | Čt 3.5.2007 12:50:11
S Fenrim první noční výprava, kdy za 20hodin lovu nebyl ani jediný záběr. Ále nám to nevadí u vody je krásně a co nejdříve to zopakujeme
Colombo - Profil | Čt 3.5.2007 11:03:41
Tak včera jen pár Cejnů a pak jeden dobrý skutek jednomu osamocenému rybáři - bohužel jsem pouze asistoval s podběrákem a výsledek vidíte, krásně zdravá ryba. Blahopřeji anonymnímu rybáři !!!!
Petli - Profil | Čt 3.5.2007 10:48:17
Pěkné čtyři dny rybaření.Ze začátku to vůbec nešlo,ale vše se v dobré obrátilo.Chyceno spousty cejnů,plotic několik bolenů,pět amurků a něco přes dvacet kapříků,jeden byl zmasen.Od vody odneseno sedum pytlů bordelu.Vše od rybářů - dle obsahu nebylo pochyb.Jsme prasata.
Vaša - Profil | Čt 3.5.2007 10:45:02
Tak dnes super chytačka v Záříčí.Polo a feeder,polo 1 kapřík,feeder 6 kapříků a 7 cejnů.Nej kapřík 42 cm.Vše na kuku a červ.Ráno zima a od 9 hod nádherně.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










































