- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NPete - Profil | Út 1.5.2007 22:50:02
Dnešní prvomájová rybačka byla celkem úspěšná, chyceno několik kapříků nej 73 cm až na jednoho vše na boilie - šupi jasně preferovali rybí směsi.
NJura Č. - Profil | Út 1.5.2007 22:01:18
Po delší pauze opět na priglu. Nechtělo se nám vstávat tak jsme u vody byli až v 7. Chatáno já bič a bokem feeder.Kamarád feeder a odhoz. Každý jsme chytli asi 7 kaprů od 35 do nej můj nový osobáček na bič na 12 návazec 50cm. Většina na plavačku. Feeder jsem nehlídal tak na něj jeden oběšenec.Chtěli je masnáky s kuku. Záběry většinou opatrný. V deset jsme se šli připravit na večerní pálení spoluobčanek.
Nondresss - Profil | Út 1.5.2007 21:38:21
v pondělí jsem se poprvé vydal na řeku Odru. čekal jsem nákou proudnou řeku ale skoro to tam stálo. chytal jsem na feeder, 10 háček a na něm 3 červíci. tato kombinace vedla k dobrému zachytání. za 2,5 hod jsem vytáhl 42 karasu, 1 kapra, 3plotice a 1perlína. byla to paráda.
NSláva | Út 1.5.2007 20:47:39
Amur 94 cm, 11 kg, nástraha moučný červ, klasická položená, krmítko se šrotem, vlasec 0,20 mm, boj 15 min.
NMrKos - Profil | Út 1.5.2007 20:20:18
Jak již popsal kolega jepice tak to byla opět zdařilá akce a kromě uvedených ryb se lapali ještě také karasové, oukleje, boleni, líni a skaláci...takže sumasumárum asi 15 rybích druhů což vůbec není na takový rybníček špatné... V drtivé převaze byl kapr kterého snad ani nešlo nechytit a vytáhlo se rozhodně několik stovek kusů... Většinou malých ale často přišel i holdegrón... na snímku se zrovna kolega jepice s jedním takovým přetahuje...
moc pěkná akce a žranice...
fotky jsou k nahlédnutí v tom našem jádře... http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=8798
NVankart - Profil | Út 1.5.2007 20:16:59
V pondělí paradní feedrovačka s bráchou.Vytahly jsme spoustu kaprů,cejnů,karasů a plotic.Vše plave dál :-).
NBriza - Profil | Út 1.5.2007 20:11:13
Tak dnes ráno další test matchky. Nemohl jsem se rozhodnout kam jet až nakonec vyhrály Březůvky. Moc dobrá volba to nebyla, protože 3 stupně a vítr byla vražedná kombinace. Za 2 hodiny jsem ulovil cejna a perlína. Na feedr to asi 2x potáhlo, ale nic. Pak jsem to zabalil a frčel se zahřát do tepla domova :-)
Nscopi - Profil | Út 1.5.2007 19:39:52
dnes na rybách v lisni u brna. Tentokrát jsem se nehonil jako vždy,ale na ryby jsem šel až na desátou. Celkem sem chytl asi pět kapříků od 39 do 50 cm. NO, jakš takš, ale už to hodně přestává. Jinak kolem mě se téměř nic nechytalo a tu padesátku sem pouštěl už jen kvůli tomu, že ty větší ryby sou děsně potlučení................
Norf - Profil | Út 1.5.2007 19:39:44
od pátku do uterý na moravě a hodně slabá aktivita ryb, pátek sobota se to ještě dalo to něco šlo kapřík 52cm ale od ne do uterý obrovská slabota. v uterý ráno došel jako záplata za ten umorný megastudený větr amur 85cm 8kg.
Njepice - Profil | Út 1.5.2007 19:37:49
Chytačka s kolegy z Brněnského jádra (Puntík, MrKos, Ricci, Lenochod, Dalimil, NOVIS, karelc a jeho brácha, Bacil, Josher, pytlák, Kamčatkyn, Krteček) od 7:00 do 17:00. Chytalo se hlavně na plavku, sem tam se ukázal někdo s vláčákem nebo s mušákem. Rybky zobaly hlavně z rána, pak už to bylo čím dal tím víc horší, ale i přesto to nebylo tak špatné. Laplo se něco kapříků (nej od Puntíka- 77cm), cejni až k 60cm, plotice, perlíni, podoustve, jeseni, duháci (nej ode mě- 45cm), jeseteři kolem 30cm, nějaké štiky a candáti.
Navíc jsme ještě něco grilovali a pojedli. Takže velmi vyvedený den. Jen nás naštval pan majitel, se kterým jsme byli na něčem dohodnuti a on to nedodržel...
Nhavl | Út 1.5.2007 19:34:00
Dneska odpoledne v Uhřínově, kromě klasických plotic a tloušťů se sem tam ukázala i zajímavější ryba. Pěkný lov.
NBAZY - Profil | Út 1.5.2007 18:59:56
Dnes ráno jsme vyrazili pod jez na Bělově,rybačka celkem dobrá,nebýt hnusnýho větru a zimy by to bylo ještě lepší.Solidně šly pekný lopaty,celkem 9 kousků,nej 56,k tomu pár podouství a plotic,a dvakrát jsem něco upálil,nejspíš parmy,bývají tam celkem solidní.Krmeno Traperem s hlínou a kuku,na háku hnojky a červi+kuku
NKosák - Profil | Út 1.5.2007 18:27:34
Vcera se povedl tloustik na musku... a dneska na feeder zacali plotky a pak se dostavil i kaprik 46cm a cejn 37, nakonec to opet dokoncili plotky, kmen 0,18 a forpas 0,12... vsechno na cervy ;-)
NMirus - Profil | Út 1.5.2007 18:20:58
Dnes na Markovce bez krmení a zapoměl jsem si doma kostní červy no prostě paráda :)) . Na chleba vytaženo 13 plotic :)
NO.syrena - Profil | Út 1.5.2007 17:34:34
Dneska jsme se rozhodli si zajet na Skaličku, byl hrozný studený větr, chytli jsme hodně moc pstruhů- od 30 až 50cm, několik cejnů, ale hlavně amura 93cm- na srkačku a foukačku :).... samozřejmě plave dál.
NXEIKON - Profil | Út 1.5.2007 17:06:11
Tatkuv kapr 75 a jeste jsme dva upalili a tri jizdy jsme nepromenily......dobra chytacka
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
20:11NRybáři vs ochránci přirody 65
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....









































