- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
vydra 001 - Profil | Ne 29.4.2007 20:43:28
Sobota, krásný den, letní teploty, tak kde jinde líp než u vody. Od půl třetí do půl sedmé u Bytýšky a připadal jsem si jak v rybárně. Na položenou čtyři kapři, všechno lysci. Míry 49, 45, 44 a 42 cm. Do toho plotice 38 cm. Prostě super (jak říkám já) čubačka. Největší zážitek s kaprem 49 cm. Taháno na prut 2,40 m, 30 - 50 g, vlas 0,18 mm, háček 6. Na háčku perníkové extrudy. Krásný boj proti proudu, několikrát útěk ale nakonec se podíval na břeh. Přeji všem mnoho takových krásných dnů u vody.
OMO - Profil | Ne 29.4.2007 20:43:12
Feeder/položená s Jurisem-Bečkařem. Chyceno 52 ryb (cejni, karasy, plotice, kapříci a po delší době jeden línek). Juris vyhrál na body, ale počkej příště ... Ryby braly bez jakéhokoliv vnadění. Luxusní chytačku nám pokazil silný vítr, který překryl většinu feedrových záběrů :o(. Chytáno na červi, kuku z plechu a extrudy (česnek, mušle). Společnost nám dělala husí rodinka.
Hadik | Ne 29.4.2007 20:40:35
Asi po třech týádnech jsem nevštívil rev. Vltava 1 pod Vraňanským jezem. Ukrutně málo vody, ale cejní šli dobře.
Stanley 87 - Profil | Ne 29.4.2007 20:04:09
tak dnesni soulacka kolem brehu po okoli dopadla nad ocekavani.za necele 3 hodinky jsem prochytal strasne moc krasnych mist a obcas se spletla i nejaka ta rybka.cca 6 tloustu par plotic, oukleji a tento krasny 30 cm karas stribrity
Spacir - Profil | Ne 29.4.2007 19:58:44
Dvoudenni vyprava na Severni morave a vytecne vydarena, tato 80tka prisla temer v 15hod po poledni, na bobule vlastni vyroby:)...
NOVIS - Profil | Ne 29.4.2007 19:52:44
Přespolední pochytáníčko ve Věstonicích ovládla matchka - vytáhla 6 karasů střibřitých (max 40), čtyři cejnky, tlouštíka, kapříka (35) a dva malé úhoře. Nejvíce chutnali masňáci následováni bonduellkou. Feeder bez záběru.
jepice - Profil | Ne 29.4.2007 19:46:47
Plavka na závodech v Lukově od 8:00 do 14:00. Jelo nás z kroužku celkem 6 a 5 se nás umístilo v první desítce. Nejlépe dopadl kolega Filcek, skončil 3. Já byl až těsně za ním 4. Sice vím, že to mohlo být lepší, ale i tak jsem spokojen. Jinak ryb se celkově moc nenachytalo, podle majtele rybníku to bylo prý tlakem. Já sám jsem chytl za celý závod jen 5 (kapr 39cm, 1x perlín a 2x plotice) ryb. Rozhodovala každá ryba, třeba i jedna 10cm plotice znamenala trojku v sektoru.
Takže jsem byl docela spokojen, jen mě trošku překvapilo, že mě nakonec přechytala nějaká místní holka (skončila suveréně 1.). Chytáno na masňáky a hnojáky.
Aďo - Profil | Ne 29.4.2007 19:39:39
Pocas piatich hodin som ulovil 6 pleskacov vsetko vo velkosti 55+ sposobom METHOD na pelety halibut.
Patis - Profil | Ne 29.4.2007 19:07:35
Dneska rybačka na feeder velice slušná. Ve dvou chyceno cca 40 plotic a cejnů, jeden kapřík 42 a na plavačku ještě nějaké oukleje a okouni.
pettrr - Profil | Ne 29.4.2007 18:05:07
Dnes ráno na jednom rybníce v okrese Příbram.Chyceno asi 10 kapříků do 74cm a 2 amuři do 60cm vše vráceno vodě.
wenda - Profil | Ne 29.4.2007 17:51:30
Tak dnes o5 muškařina. Zdoláno asi 8 lipanů, nej kolem 35cm, 2 tloušti, 1 proudník a 2 potočáci, jeden je zase doma 36cm. Jinak zpousta velkých ostroretek kolem 50cm, ale nechtějí se nechat zlákat na mouchu, snad až vlétě
Rybkin - Profil | Ne 29.4.2007 17:29:45
dnes ráno stejné místo ve dvou chyceno pět kaprů,4trumani,3karasi nej 38 a mraky cejnů
Rybkin - Profil | Ne 29.4.2007 17:26:41
včera odpoledne chvíli u vody chycen jeden kapr,dva trumani a spousta cejnů,jako vždy na feeder
Vydrysek - Profil | Ne 29.4.2007 15:40:48
Tak jsem si včera vyrazil spolu s kolegou kapříkem Jarkem na Svitavu.Zkusily jsme jednu tůň na které jsem z jara celkem slušně zalapal na patentky.Nedopadlo to zrovna nejlíp, kolega chytil jednu plotici a já cejna a dvě plotice.Následoval přesun na jiné místo.
situace né o moc lepší.Sem tam drblo a sem tam se náhodou něco chytlo ve složení cejn,plotice,karas.
Jarek na to neměl nervy a v cca 18:30 to zabalil.
Já ještě čekal a vyplatilo se mi,se soumrakem přišla spousta záběrů.Jeden z nich byl i krásný kapřík 53 cm.Taže nakonec to bylo ok.
Vítek | Ne 29.4.2007 14:47:52
Dneska se probudil po úsvitu(spacáček hřál) a otestoval plandavku ABU Garcia Toby Tiger.Jeden okounek neodolal.Potom na místě začala lovit štička, tak jsem to sbalil, aby mi nepřecvikla vlasec(0,28 k "nezbytným úpravám řečiště").Bylo to pro radost.Poněkud ale zděšen :-), neboť kdosi s motorovou pilou a chorobnou "pracovitostí" vyplenil dva km pobřežního vrboví mezi Lahovicemi a Zbraslaví , což má v tomto čase ptačího hnízdění skutečně hloupou razanci. Pustina,ptáci u vody kromě strak žádní, hmyz nikde, večer na hladině ani kolečko, ačkoli noc vlažná.
Hugo Fisher - Profil | Ne 29.4.2007 13:43:39
Dnes asi od 7 rano do pul jedne. Metuje pruzracna jak studanka.. Vody celkem malo. Miliony lipanu, malo pstruhu... (jsem videl :) ) .. Jinak chyceno 10ks potocaka. O dva duhaky jsem prisel. Celkem nic moc..ale ten klid u vody za to stal. PS: Rano byla desna kosa...
koffi - Profil | Ne 29.4.2007 13:40:08
Tak včera zase po týdnu na rybách.Byli jsme hned z rána a hned po prvním náhozu na těžko se u jednoho z prutu rozvrčela brzda chvilka boje a už byl na břehu zaím můj největší kapřík 50 cm neco přes 2 kg..Za zbytek dne už nic nebralo až na jednoho menšího 37cm každopádne parádní počasí i rybačka.Mejte se
Vláďa S. - Profil | Ne 29.4.2007 13:29:30
Někdy člověk zapomene proč k té vodě vlastně šel a věnuje se třeba focení ... vždyť ryby neutečou :-)
Briza - Profil | Ne 29.4.2007 12:58:30
Tak jsem vyrazil otestovat novou matchku. Abych měl dost místa kolem sebe tak jsem byl v Kvítkovicích. Nejprve jsem nahodil feeder. Než jsem stačil došponovat už jsem propásl záběr. Tak jsem nahodil znova a navazoval v klidu anglána. Další záběr na feedru a malý kapřík cca 30. Dal jsem na háček kukuřici abych měl trochu času i na druhý prut. Mezitím na plavačku perlíni a cejnci. Za chvilku se ozval zase feeder, amurek. A tak to šlo pořád dokola. Výborné pochytání, celkem asi 20 rybek z toho 3 amuři a 1 kapřík.
Tom. - Profil | Ne 29.4.2007 11:25:05
Včera jsme byli na Hartě.Od 6:30 do 11:00.Ryby nic moc,ale přesto se kolegovi podařil chytit jeden kapřík (malý) a asi 8 cejnů,Já jsem měl jen jednoho Cejna a potom jsem něco zdolával-musela to být velryba! Boužel mi urvala háček:( Tak jsem ji ani neviděl.JInak krásné počasí a lidí bylo celkem dost-ti taky měly po malém Kapříku a hodně cejnů.Foťák jsem nechal doma,tak fotka není.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
14:37NATTs hlásiče a ATTx příposlech 539
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:56NKurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
-20% akce ANGLICKÝ TýdenZa 79 Kč
ANGLICKÝ TÝDEN -20% od středy 17.6. do úterý 23.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na sortiment značek SONUBAITS, KORUM, PRESTON, FOX, CC MOORE a AVID. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_AN20. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....





































