- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
BAZY - Profil | Út 27.3.2007 21:21:35
Ipřes včerejší propadák jsem znovu prubl Bagrák,a nelitoval jsem,zvolil sem jiný flek na druhé straně,a celkem super,opět na střídačku feeder a picker,páč zároven' to nešlo,braly jak pominutý,vesměs cejni,i celkem slušný kousky,teda na místní poměry,nějaký plotice a 3 malí kapříci.Větší cejni všichni jak šmirgl,brzo jich tam přibude,soplošů.Krmení Traper+hlína +kuku,a ta šla i na háček,rohlík rvaly oukleje hned u hladiny a červi moc nešli.Vedle mě vytáhl nějakej pantáta amurka tak 35,myslím tak třikrát ho přeměřil,pro jistotu se ještě zeptal,kolik má vlastně míru,jestli by ho náhodou nemohl zmasit,tak sem mu řekl,že 65,tak ho se slzou v oku pustil,a šel nasranej domů,no hnus.
Abe - Profil | Út 27.3.2007 18:38:58
Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.Dnes odpoledne po práci s kamarádem Petrem v Holáskách, sedli jsme na Opletu od lesa, celkem aji droboť zobala ve složení lín (cca 30 cm), cejni, plotice a perlín.
hevlín - Profil | Út 27.3.2007 17:17:41
Jak už jsem tu psal včera, tak dyje je o dost stouplá a to věští dobrý lov v jejich různých přítocích. Dnes jsem opět navštívil soutok s mlýnským náhonem(pro místní Muhlbach). K vodě jsem se dostal až okolo desáté hodiny. Sluníčko krásně hřálo a minimálně 5 kilometrů okolo nikdo nerybařil. Všichni sedí již 2 týdny od vysazení násady kapra na místním rybníku a marně čekají na úlovek. Již tam žádný nečeká, vše je již zpracováno a zamraženo:-) Tímto je zdravím a děkuji jim, že díky jim mám na svých toulkách okolo řeky božský klid. Ale teď už k vlastnímu lovu. Klasika jako včera. Feeder jsem směřoval na soutok dyje a náhonu na štěrkovou lavici v hloubce asi 2,5 metru. pod sebou jsem zatopené pobřežní partie prochytával plavačkovým prutem. Jako nástraha sloužil rohlíček a hnojáčci. Krmítkouvou směs na feeder jsem použil s jahodovou příchutí, tou jsem lehce vnadil i pod sebou. Za 2 hodinky se mi podařilo ulovit jednoho kapříka, pěkného cejna, 4 menší cejny, karase stříbřitého a podle mě zřejmě jelce jesena. Tímto vás prosím o přesnou definici ryby. Vypadá jako jesen, ale má až netypicky zlatavé zabarvení. Lov byl super, jen je škoda, že se týden k vodě nedostanu, tak ať se daří vám. Servus
Wáclaw | Út 27.3.2007 13:23:19
Včera jsem si byl zamuškařit na MP a krásně jsem si zachytal na oranžového blešouna v blízkosti břehů.Nechalo se přemluvit 5 tlouštů a dokonce 1 bolen,kterému do 50cm moc nescházelo.Takže parádní muškařina a dnes mám poslední den volna,tak jdu na ně znova:-)Petrův zdar
plachej | Út 27.3.2007 11:25:58
Včera vycházka na hodinkua půl k vodě - letos poprvé, nejdříve pár plotiček a pak krásný kapřik 48 cm - pomazlil jsem se s ním vyfotil a hurá zpátky do vody.
Quicky - Profil | Po 26.3.2007 22:35:55
Konečně rybačka....chytáno na anglána a klasický těžko. Hned z kraje přišli dva kapříci trofejních rozměrů ( 23 a 32cm), ale pak se rozfoukalo a bylo po rybách. Sem tam ještě nějakej nezřetelnej záběr, ale už se nic na břeh neporoučelo
Pajonk - Profil | Po 26.3.2007 22:12:06
Hodně zvedlá voda tak jsem zkusil slepé rameno. Moc pěkné místo, ale žádná sláva. Na plavku 9 plotek vše na hnojky.
PS - Profil | Po 26.3.2007 20:57:57
Dneska s feedrem na pískovně.Na červa ani potah(nebo jsem ho v tom vichru nezaregistroval).Na rohlíkový boilie to bylo lepší-4 kapři od 40 do 50cm a další tři mi spadli.
Až na ten vítr dobrej lov.
Beton - Profil | Po 26.3.2007 20:57:08
Dneska jsem zkoušel odhoz, 0,18 kmen a 0,12 forpásek, červíci + kuku, rybky zobaly nádherně, chyceno mnoho Plotiček a Perlínků, 2 Kapříci 40+ a 43 (viz foto).Dva jsem ještě ztratil a asi pět záběru do prázdna, možná už to chce větší háčky...ale nádherná chytačka
Esox - Profil | Po 26.3.2007 20:31:02
Dnes opět na domácím revíru, bohužel fučelo zas jak včera tudíž byly vlny jak na moři tak jsem sekal jen záběry které nešl přehlídnout. celkem pěkně jsem si zachytal bylo to o ploticích mezi 15 a 20cm a také jsem chytl svého prvního tlouště v životě cca 27cm. takže spokojenost
BAZY - Profil | Po 26.3.2007 20:30:12
Dnes po dvou hodinách strávených na Bagráku,kde jsem s hrůzou vydřel 5 miniplotic a dva mikrocejnky,jsem se přestěhoval na Moravu,tam už to bylo veselejší.Voda je vysoko a kalná,prubl sem soutok,a bingo!Ani nebylo třeba krmit,jen sem jim pohodil trošku kuku,celkem vydatně se ukazovaly,výsledkem byli 2 tloušti 30+,pár ouklejí a 12 solidních podouství,proměněn v podstatě každý záběr,dnes jim šmakovalo.Na střídačku picker a bolo,na háček šly hnojky a červi.Ve finále jsem sekl igelitku a v ní asi mrtvý kot'ata,to už sem jednou zažil,velmi příjemně vonící úlovek.
šikušik - Profil | Po 26.3.2007 20:18:24
Zahájení letošní sezóny jsem odkládal až do tohoto dne a vyplatilo se to. "Chycen" v 1 hodin 52 minut, vaha 3,9 kg, délka 51 cm.
Ksk - Profil | Po 26.3.2007 20:14:14
Dnes s Big Carpem na fišlích a žádná sláva. Počasí super ale šupiny na nás ...... Po krásný jízdě se ale nechalo ukecat toto amuří mimino.
hevlín - Profil | Po 26.3.2007 20:04:52
Dneska se udělalo po nějaké době opět nádherně, tak mě doma nemohlo nic udržet. Ještě ke všemu byla dost zvedlá voda na dyji, tak místo lovu bylo jednoznačné. Soutok dyje a jaroslavického náhonu u hranic s rakouskem. Vždycky když je hodně vody tak to v ústí krásně stojí a najíždí tam ryby. Po příjezdu na místo mě trochu zamrzelo, že už tam dva lidi byli, ale dobrých lidí se vždycky vejde. Hlavně byli docela neškodní, protože tam házeli krásně prorostlé rousnice a čekali na záběr. Marně:-) Abych se ale dostal k vlastnímu lovu. Chytal jsem na feeder a druhý prut byl plavačkový. Krmnou směs jsem namíchal s anglické vločky a nějaké noname ovocné krmítkové ovocné směsi. Nástrahu tvořili hnojáčci, protože masní červi se mi v chladné vodě vůbec nechtějí hýbat:-) Záběrů na feeder bylo dost a poctivých, na plavačku to bylo slabší. Taky jsem na ni tak nekoukal, protože jsem věčně zýral nahoru na feeder. Celkem jsem chytil 6 cejnů okolo 45 cm. Voda už pomalu klesá, ale pokud bude pěkné počasí, tak mé cesty jsou jasné! Na soutok. Foto je z minulého roku, zkolaboval mi fotoaparát. Servus
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
19:45NRybáři vs ochránci přirody 63
19:26NATTs hlásiče a ATTx příposlech 543
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....









































