- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
matas - Profil | Ne 25.3.2007 21:31:35
Dneska ani šupina.Dost zakalena voda navic vitr jak na Sibiři.Takže místo chytani jsem si udelal par fotek kolemjdoucich u vody.Ten kun se na me stejne porad tak divne dival!??!!
Jurys - Profil | Ne 25.3.2007 21:31:03
Dnes kvůli povodňové aktivitě nemožný chytání na dyji 11 tak jsme s kamarádem(viz foto) navštívili lom.Na plavačku 2 cejni,2 perlíni.Ještě že mi pučil klacek jinak sem s mušákem skončil jako bezrybka.Počasí super!!!
Mrvan - Profil | Ne 25.3.2007 21:17:55
Dnes opět feeder se svým 4,5 letým synátorem,kterého to začíná také brát viz foto.Mnoho jemných nesekatelných záběrů na housku s červíkem.Na břehu pouze jeden cejnek.
Pete - Profil | Ne 25.3.2007 20:56:57
....a aby toho nebylo málo tak většinu z těchto dobrot nám díky mojí "šikovnosti" zpapali lipenské lišky :-))))
fofo - Profil | Ne 25.3.2007 20:54:58
Dnešní odpolední chytačka na Hrázi.Chytáno na plavku a feedr.Na plavku to ani neťuklo a na feedr jen několik nesekatelných záběrů.Nebyl jsem v tom ale sám,neťuk si skoro nikdo.Docela to i foukalo
Pete - Profil | Ne 25.3.2007 20:54:22
Víkendová rybačka s Kancem na Lipně,kdy jsem "testoval" nové nádobíčko. Včera neskutečnej saigon ...celej den pršelo nebo sněžilo, strašná kosa a tak jsme za oba dny byli nečekaně bez záběru a bylo asi i jedno, že jsem doma nechal všechno boilie :-)))
dl - Profil | Ne 25.3.2007 20:53:15
zdarec všem dneska ráno jsem byl lovit nečekal jsem nic extra ale povedlo se od 8.30 do 11h jsem nachytal 14kaprů od 45 do 64cm zasakoval jsem 59 a 64 super chtačka ale opatrné záběry na splávek polotěžko a lis. houska
Karel65 - Profil | Ne 25.3.2007 20:33:33
Dnes od 14 do 18 hod. na stojáku cca 4 ha se s osmiletým synem Martinem. Po příjezdu si téměř nebylo kam sednout. Museli jsme vzít za vděk dvěma od sebe oddělenými silně větrnými místy. Byla to značná komplikace, neboť syn měl každou chvíli technický problém (nejčastěji motanici). Tím pádem jsem si mohl o klidu nechat jen zdát. Chytáno na feeder (po jednom prutu). Vítr to silně komplikoval. Nástraha - červi, rohlík. Chyceny tři plotice a tři cejni.
z-boy - Profil | Ne 25.3.2007 20:20:56
Dneska sem zašel s Laďou na štěrkáč v Hulíně s feederem a bobkem a na feeder sem chytil cejna 40+ to bylo vše jinak ani tuk!Laďa nechytil nic
Jožin - Profil | Ne 25.3.2007 20:19:20
Dnes na přehradě,na hrázi(schodech) s Brodu do Pasohlávek.Záměr byl pochytat nějaké velké cejny a kdyby se podařilo nějakyho kapřika.Trochu bída,na to jak jsem se těšil.Byl taky velevážený kolega carp k.Na břech se za nama podívalo několik lopatových cejnů,plných jiker.Braly to na bonduel+červík.Všude do kola spousta rybářů,tak čekám nějaké reakce,jak to šlo ostatním.
Matěj - Profil | Ne 25.3.2007 20:08:18
Dnes po O na dvě hoďky na zámeckym.Počasí paráda akorát foukal větřík.Na červíky 3x karásek
JohnMcE - Profil | Ne 25.3.2007 19:59:55
Po včerejším velkém větru, kdy nešla plavačka téměř nahodit, dnes na Labi nádherný den. Po zakrmení cejním lorpiem s hlínou na bolonězku, 0,12 kmen a 0,10 návazec nachytáno ryb nepočítaně. Na břeh se podívaly plotice, cejni a povedl se i kapřík 47. Další rybáři po břehu chytali na klasickou položenou a feeder převážně cejny slušné velikosti. Většina plotic i cejnů má třecí vyrážku. Chytáno na červíky, hnojáčky, housku a burisony. Nej nástraha asi houska. Před polednem korunoval celou rybařinu domácí rybář, který na klasickou položenou kousek od břehu, na starý teleskop od Sony a vlasec 0,25 a nástarhu housku chytil nádhernou štiku 92 cm, nezvážena. Byla zřejmě plná jiker, krásně vybarvená ( foto se svolením šťastného lovce výše ).
Po poledni se přidal danulko s feederem - takže skoro mikrosraz Mrku. Na brněnské jádro nemáme, ale zkusíme to zlepšit...
studna - Profil | Ne 25.3.2007 19:58:26
Tak jsem včera i dnes vyrazil po dlouhé době do Ponětek,včera s feedrem,deska na odhoz.Včera na feeder jeden pidikapřík a několik plotic,cejnoplotic a perlínů.Dnešní odhoz byl úspěšnější,nalapal jsem několik desítek perlínů a plotic a 4 kapřiky kolem čtyřicítky.
chachar000 - Profil | Ne 25.3.2007 19:45:31
chachar000 - Profil | Ne 25.3.2007 19:43:49
No dnes sem byl poprvé s děličkou u nás na přehradě , ikdyž voda byla jako kafe , ryby celkem brali -:)) Od 12:30 do 18:30 chyceno mraky plotic a jeden kapřík se vyháknul , celkem slušnej den -:)))
havl | Ne 25.3.2007 19:22:34
Odpoledne na příjemném slunci. Ryby moc aktivní nebyly, ale je pravda že jsem to ani moc neřešil a o něco jiného se nesnažil a nic nezkoušel. Prostě jen seděl a s přivřenýma očima a čerpal tu sluneční energii. Občas se mi na prut pověsila plotice a tenhle kapřík by si ho vzal klidně i sebou.
jepice - Profil | Ne 25.3.2007 19:21:19
Muškařina na Hnědce od 14:15 do 15:35. Chytal jsem u přitoku a rybky zobaly celkem solidně, teda ze začátku. Chyceno 5 okounů, 4 perlíni a 2 plotice. U okouna se mi dokonce povedl double při vytahování.
Pěkné počasí, jen škoda že se pak rozfoukalo. Chytáno na goldy a red tagy.
Fildis - Profil | Ne 25.3.2007 19:17:25
Dnes potreti na rybach ......v predchozich vypravach pouze jedna plotice tak 20cm.....ale dnes par zaberu ale nic moc ale okolo stale lovila sticka bohuzel nesmi se trpitkovat kolega mel par zaberu ale bohuzel po chvili se nejaka ryby vypnula:((((( ale mekny den !!
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
22:46NRybáři vs ochránci přirody 68
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










































