- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Maco - Profil | Ne 11.3.2007 20:45:25
Dneska od 9:30 do 13:15 ve dvou- já a Máca + naše feňule Madlenka a Máša :o)))
Aktivita ryb mizivá! Mě se povedl jeden "cín" 30 cm!Na rohlík.Máca bezrybka.
Ale naprostá pohoda - sluníčko, pivečko, faječka :o))))
Omlouvám se za kvalitu fotky, ale je to z mobilu.
Bláža - Profil | Ne 11.3.2007 20:45:12
od 08:00-11:30
letos poprvé na rybách a spokojenost na plavku 0,16 kmen 0,10 forpas 5 cejnů 25-30 cm na červíky a jedna ploťka pěkné rybky pěkné počasí jen docela zima po ránu.Druhý prut na těžko (bobek +PVA) ani píp.
daemon.aeon - Profil | Ne 11.3.2007 20:41:31
Tak dneska na Radbuze pod papírnou na boilie vůbec NIC,jen kolega na feeder občas plotice nebo cejn.Vypadalo to tam jak na závodech,plný břeh rybářů,ale ryba moc nešla!:-(Aspoň to počasí bylo fajn:-)Jediný rozruch způsobila asi"dvacetiveslice",která dvakrát projela kolem nás s kormidelníkem a bubeníkem:-):-):-)
Fisherman - Profil | Ne 11.3.2007 20:34:36
Dvě hodinky na rybkách s dcerkou :-) jako obvykle mě přechytala úlovkem několika plotic a cejnů. Já skončil jako bezrybka :-))
Starouš - Profil | Ne 11.3.2007 20:30:42
Letos poprvé na domácím revíru. Počasí super, rybky taky celkem zobaly - na plavačku (bolo, 0,10 forpas, 14 háček) 16 plotiček a perlínků do 15cm a 4 kapříci do cca 30cm. Konečně přišly i první rybky na feeder - kapřík 35cm a cejn cca 20cm. Nástraha masňáci a rohlík. Na fotce moje první ryba na feeder:-)
havl | Ne 11.3.2007 20:10:33
Toulka s fídrem kolem řeky, dneska přinesla několik plotic, kapra a jedno překvapení, línka. Vše na hnojáčky.
BAZY - Profil | Ne 11.3.2007 20:04:29
dnes 11-15 na svém oblíbeném fleku,chytáno většinou na rousnice,výsledkem bylo 5 cejnů kolem 45,3 slušní karasi a ve finále kapr rovných 50.krmení Timár sýr +kuku
Srneček - Profil | Ne 11.3.2007 19:45:39
Dnešní rybačka celkem uspokojivá,až na ty kapříky po zimě,která jakoby nebyla.Bohužel takovích je dost. :o((.
JiJin - Profil | Ne 11.3.2007 19:43:33
Krásné slunečné odpoledne ale ryby na to ... Kromě 2 ježdíků a 1 mini candátka .Chytáno na plovku a feedr. Ten byl úplně plonkový.Švagr měl několik nesekatelných záběrů na položenou.Rybičky zobaly pouze hnojky, masŇáci a foukaná kuku byly neúpěšný.
pepson - Profil | Ne 11.3.2007 19:33:09
Dnes za tri hodinky asi 5 kaprov do 35cm a cez desať karasov.Najskôr som chytal na dva feedre, ale nestíhal som, tak som musel loviť iba na jeden.Kapre sú rozlezené až do plytkej vody 1m ako keby bolo leto.Včera na tej istej vode 8 kapríkov.
fofo - Profil | Ne 11.3.2007 19:17:30
Dneska chycen jeden kapřík,několik plotěk a pár malejch bolínků.Vše chyceno na feedr na červíky.Docela to šlo,ale čekal jsem víc kapříků
sosed - Profil | Ne 11.3.2007 19:06:43
Maňas, Hori, moje maličkost. K vodě jsme dorazili v 8:30. Podle množství bobkařů jsme mysleli, že nasadili. Dělička a odhoz bez záběru. Na feedery vymodlených 5 cejnů. Okolní rybáři občas něco lapli, skoro až pod druhým břehem. Kolem druhé jsme se přesunuli na druhý stoják, kde to vypadalo slibněji. Opak byl ale pravdou. Na ropovod jeden cejn, anglán nic a na feeder cosi co vypadalo jako cejnokaras. Po dvou hodinách jsme z nouze přejeli do Holásek. Masňák ani nemohl propadnout na dno, hladina byla plná minirybek. Tam jsme si alespoň trošku vylepšili skóre cejnkama a plóťama. Ráno nám dvakrát před autem přeběhla černá kočka. Příště už budeme vědět, co to znamená. Počasí bylo vydařené až na občasné větrné nárazy.
ALIK | Ne 11.3.2007 19:06:28
Dnes po dlouhe dobe jsem byl na mem reviru a chytl jsem 1 okouna +-20 cm a pal zaberu na fidr na zizalu,s pozdravem petruv zdar.pocasi uzasne a spokojenost
Kolči - Profil | Ne 11.3.2007 19:04:59
Dnes 3 a půl hodinky u vody, pěkné počasí, akorát foukal studený vítr. Ryb bylo málo (3 kapři, plotice a duhák), nej 45cm.
LSD | Ne 11.3.2007 18:57:02
Krásné odpoledne v Chebu. Na mikronymfu cejna a ouklej. Rosťa dva cejny. Za tu dobu co jsme chytli tyto rybičky, tak na břehu jeden jeden bobkař nic (aspoň co jsem viděl). Pouze to jednou urval, ale když nahazoval to krmítko, tak to byla bomba :-))))
carpk | Ne 11.3.2007 18:23:39
Včerejší feedrovačka oproti dnešnímu počasí se odehrála odpoledne za ledového větru a dešti. Naštěstí počasí nejvíce vadilo mě nikoliv rybám. Zhruba během 3 hodin chyceno kolem 30 ryb, převážně cejni, kteří šli na hod, jinak 5 karasů, jeden 42cm, ten byl pěknej a pak 2 kapři násaďáci kolem 45cm. Cejni šli na červi, karasi a kapříci na kukuřičku. Už to bylo skoro jak v plné sezoně, párkrát záběry na oba feedry současně, takže spokojenost. "Upravené" krmení top mix mě opět nezklamalo, takže pár promarněných záběrů a 2 utržené forpasy vůbec nevadily. Snad už to zlepšené počasí vydrží, pozdrav Rudymu a Jožinovi.
studna - Profil | Ne 11.3.2007 18:18:09
Odpoledne v Ivani na kanále s kamošem,chytali jsme na plavku na masňáky a pěkně jsme si zachytali,sice nic moc velkýho,ale ryb bylo hafo,nejvíc ouklejí pak dost skaláků,červenky,perlíny,nějakej ježdík se připletl a taky každej asi 4 kapří mimina,na fotce jeden z nich.
b.gun - Profil | Ne 11.3.2007 18:11:33
Tak jsem se po více jak měsíci dostal konečně opět k vodě. Chytáno na feeder - forpas z 0,10, na háčku masňáci nebo hnojáci, krmení Lorpio plotice tmavá říznutá šrotem a doplněná o konopí a masňáky. Záběrů spousta, na břeh se podívalo asi 20 kapříků, pytel plotic a nějaký ten perlín. Velikostně už to bylo bohužel slabší, všechno do cca 35-40 cm. Na bokem na zkoušku hozený prut s boiliesem ani potah, ikdyž se tam na mělčině nějaký ten kapřík ukazoval.
PS: Proběhla také první letošní kontrola od RS.
lukas | Ne 11.3.2007 18:10:25
Dnes v krasnem pocasi od 12 do 17 hodin ve Vev. Bitysce pod a nad splavem - 3 plotice, 2 tlousti - plavacka, zizala. Velikost +/- 15 cm, ale jinak spokojenost.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
10:36NRybáři vs ochránci přirody 80
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic





































