- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Rybkin - Profil | Ne 11.3.2007 18:00:31
zkouška nového místa v Praze se povedla ryby reagovali slušně převážně cejni,plotice a povedl se i kapr 57 chytáno na feeder červi s rohlíčkem krmení lorpio
Briza - Profil | Ne 11.3.2007 17:55:00
Dnes od 6-10 hodin na Lukově. Počasí bylo parádní, ráno sice kosa, ale jak vylezlo sluníčko tal jsem se nahříval jak náš kocůr. S rybyma to ovšem bylo slabší, záběry sporadické a nečitelné. Jeden silnější jsem propásl. Nakonec jsem vytáhl jsem 2 cejnky, takže se to dalo.
kuci2 - Profil | Ne 11.3.2007 17:46:00
tak sem se konečně dostal k vodě, krásné počasí, 4 hodiny na plavačku, 5 kapříků,krásný začátek sezóny
JardaN - Profil | Ne 11.3.2007 17:45:39
Dnes poprvé na rybách s Milem a Vlastem, perfektní chytačka, počasí super, ryby celkem braly, chyceno - 1 x pstruh, kapr 2 x 45cm, 1 x 47cm, 1 x 55cm, 2 x 66cm po 5,2kg a 1 x 73 cm 5,5kg. omlouvám se za horší kvalitu fotek.
mulda - Profil | Ne 11.3.2007 17:44:05
dnes poprve u vody a super chytacka na polozenou od 8 do13 hod.jsem chytil 8 cejnu 2 upadli apar zaberu jsem prodrbal
davish - Profil | Ne 11.3.2007 17:15:52
Tak dens s Mirus na lovu na řece, sme chytli okouna a jelce, jinak to moc nebralo ale hezké počasí
plamen - Profil | Ne 11.3.2007 17:12:24
dnes od 14 do 16h,chytačka na položenou na rohlík.dva záběry bohužel nepromněněny.počasí paráda.sluníčko svítilo,jen trochu kosa.jinak spokojenost.
mir - Profil | Ne 11.3.2007 17:03:50
Dnes od 8-14 hod na rybníku v Zeměchách jeden kapřík -40.Krásné počasí záběry téměř žádné , ale jinak pohoda.
splavek - Profil | Ne 11.3.2007 16:35:25
Dnes dopoledne další výjezd na mé oblíbené misto ,počasí jak malovaný,ale ryby téměř nereagovali.Málem jsem byl letos poprvé bezrybka ale nakonec jsem dvě plotičky přemluvil a moje rybářská čest bylo zachráněna.Ve středu to byl kolotoč záběrů a dnes prd inu po hodech bévá sra ...a.
helis - Profil | Ne 11.3.2007 16:16:06
dnes dvojhodinová vycházka do rokle... krásné počasí, ale ryby nic moc... přemluvil jsem dva okouny, ten větší měl +-25... ale paráda
MrKos - Profil | Ne 11.3.2007 15:00:49
Dopoledne mi u vody dělali společnost kolegové Bob, Emroy, Hraji a Ricci... a tedy, bylo nás opět pět... Ryba reagovala velice pěkně a nachytali jsme každý několik desítek ryb ve složení kapr, cejn, cejnek, plotice, duhák, lín, perlín, okoun a nějakého toho křížence k tomu... S titulem největší ryba dne kraloval dlouho kolega Ricci který měl duháka 44 ale potom shodou okolností jsem ho přeskočil s kapříkem 48... Toho jsem vlastně ani pořádně nechytil protože na fídru tak dlouho hrčel že ho sekal opět kolega Ricci... a já jsem si jen zdolával a podebíral :-)... Kolega Emroy vytáhl několik pěkných lopaťáků a kolegové hraji s Riccim se dnes zase specializovali na líny kteří měli často i 35+... Jinak jsme chytali všichni plavačku a nejlepší nástrahou byl asi masňák ale ryby se tahaly i na rohlík a nebo hnojcla... Kolemsedící bobkaři v poměrně hojném počtu vytáhli za celé dopoledne doromady asi dvě rybky velikosti většího mexického dolaru...
K lovu se podávaly klobásy z grilu a káva či čaj z hrajiho vařiče...
Moc vydařené dopoledne v příjemné společnosti...
Jeden duhoň a jeden násaďák šel do kuchně a zbytek plave dál...
anguilla - Profil | Ne 11.3.2007 13:07:19
Dnešní chytání na feeder přineslo osm cejnů a dobrou náladu:-) převážně brali na červy.
jepice - Profil | Ne 11.3.2007 12:53:56
Federovačka a následně plavka na Dyji od 9:30 do 11:30. Chytal jsem v Sedlešovicích a pod Louckým splavem a doufal jsem, že se splete nějaká plotice nebo tloušť. Bohužel jsem opět skončil jako Mr. Bezrybka. Ale na druhou stranou můžu říct, že jsem aspoň rybu viděl :-).
Abe - Profil | Ne 11.3.2007 11:47:46
Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.Na Lávce jsem pokoušel plavanou. Masňáci dnes mimo provoz, rohlík nepatrně nadipovaný nestačil dopadnout na dno, většinou ho stačily rozebrat ještě dřív, než jsem naznal zaseknout. Ale i tak pár rybek uvízlo. Tepelnou sluneční pohodu pokazil chladný větřík. Na fotografii kapří miminko těsně před vylovením.
mava - Profil | Ne 11.3.2007 8:59:30
Včera po menší pauze opět u vody s Ii a Lacim .Mě a Iimu se podařilo vytáhnout 9 cejnku a plotiček ,Laci dopadl jako bezrybka.Nakonec nás vyhnalo počasí .
jepice - Profil | So 10.3.2007 21:54:19
Chytačka s petersem od 12:15 do 17:00, prošli jsme úsek od Oblekovického mostu až do obce Dyje, takže celkem solidní výlet. Já chytal na feeder a peters plavačkařil s boloňkou. Během lovu se za námi podívali muškařící Puntík se svou mladou a psem a taktéž muškařící Arnošt. Jinak ryby skoro vůbec nešly, peters lapl tlouště kolem 20cm a duháka 32cm (zmasen), já měl čistý zero.
Celkem pěkný lov, ze začátku pěkně pražilo slunce, ke konci bylo solidně zataženo. Chytáno na masňáky a hnojňáky.
Maco - Profil | So 10.3.2007 21:00:42
Dneska podruhé s Madlenkou na rybách.Nejdřív v Sychotíně, tam jen dva malé potahy, jinak nic, ale madlenka se pobavila s přítomnými dítky.
Pak přesun na Křetínku.Byl jsem tu poprvé, zkusil jsem stranu naproti cesty.Šílený vítr, kosa a na háčku velké kulové :o)
Madlenka mi hlídala pruty,ale moc se ji tam nelíbilo, tak jsme jeli domů :o)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...








































