- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
JiJin - Profil | So 24.2.2007 20:15:19
Dnes odpoledne (16-18) na mém oblíbeném místečku 3 kapříci cca 25 cm na feeder .Tři brutální jízdy přes brzdu jsem vůbec neotočil .Všecky záběry na hnojky .Prima ztrávený navečer.
Hecht - Profil | So 24.2.2007 19:08:31
Krásné odpoledne strávené u vody :-) Chyceno několik cejních lopat, nějáká ta plotice pár okounů a nakonec se nechal přemluvit i jeden kapřík... Spokojenost.
Louda - Profil | So 24.2.2007 19:02:47
Dnes po obědě od13 hod. do 17 hod. pod jezem šli jenom(3)tloušti a pak pod mostem(1)ploťka.Jinak zima jak v Rusku.
fofo - Profil | So 24.2.2007 19:02:05
Dneska o5 plavačka-splávek 4g,návazec 0,14mm,chytáno na červíky.Oproti minulému lovu to dneska bylo horší.Bylo zataženo,ale zato zima a rybkám se moc nechtělo.Od 11.30 chyceni pouze dva cejnci-jeden jak druhej.Druhej prut na poleženou se žížalou ani drb,tak jsem to zklamán a na kost zmrzlej asi ve14hod zabalil
MrKos - Profil | So 24.2.2007 17:51:51
Odpoledne se nás opět sešlo pět a nachytali jsme v podstatě každý několik desítek ryb kde převažovali kapříci několik cejnů a asi tři skaláci... Největší kapříky vytáhli kolegové NOVIS s Tomixem kteří měli tuším 43 a 46cm a největší cejny podobné velikosti jsem tentokrát trefil já... Chytali jsme plavačku kdy většina kolegů volila odhoz a kolega Lenochod ropovod... Já jsem se držel osvědčené boloňky... Někteří kapříci byli podobně veselí jako lovec na snímku protože jim někdo z místních bobkařů natrhl hubu... A některým kaprům dokonce i několikrát...
Až na ten ledový vítr to bylo slušné pochytání a aktivita ryb ukázková... Až na dva největší kapry všechny ryby plavou dál...
z-boy - Profil | So 24.2.2007 17:46:13
jediný míso kde berou ryby! Plotice okouni a krásně zabarvení perlíni kolem 25-30cm! na žížaly.+ okouni tak 25cm. Na fotce kámoš
vanvan - Profil | So 24.2.2007 16:15:36
Společný lov s profou přímo v Písku. Po včerejším těšení dnes kruté zklamání z počasí. Kosa a nepřijemný vítr. Já proměnil ojedinělý záběr okounka dva solidní jsem pro.. kolega mimo několika drbů nic. Pochopitelně feedery. Převázáno na plavku a oukleje na hod. Prohrál jsem 36:42!!
Mambo | So 24.2.2007 16:01:07
Dneska jsem se byl podívat na Metudu za kamarády Dědou Gandalfem a Psem.Oba lapali na feeder,já byl z časových důvodů pouze "na čumendu" a na pokec.Během asi hodiny Pes lapil jednu malou ploťku.Potom jsem musel odjet.Studený V vítr,zima jako v Rusku.
ištvan - Profil | So 24.2.2007 13:58:18
Dnes mě kolega sedlin vytahl s pickery k řece od 8:00 do 12:00.chycen pouze jeden pěkný tloušť 47 a 1 cejnoplotice asi 30cm.oba zaběry proměněny až po serii zaseku do prazdna s kratkym navazcem na průběžno,a po převázaní na paternoster se 70 cm navazcem.Od 10 00 ani tuk,krmeno pouze hlinou s hnojkama,bez krmítka.Kolega byl bezrybka protože byl línej převázat a měl krátké návazce.,Záběrů měl dost ale neproměnil.
Noxik - Profil | So 24.2.2007 11:59:38
vcera jsem chytl 3 plotic do 25cm a kamos 1 plotici
Briza - Profil | So 24.2.2007 10:08:01
Právě jsem se vrátil od vody. Kosa jak hrom a ani ťuk. Feeder dnes asi nebyl ta nejlepší zbraň, protože neznámý kolega na druhém břehu na plavačku záběry měl. No nedá se nic dělat.
gabo - Profil | So 24.2.2007 8:50:31
Včera na soukromáku 4 pstruzi duhoví a jeden siven od 22 do 28 cm chyceni na těsto a rohlík.Metoda feeder.
vydrouš - Profil | Pá 23.2.2007 19:55:20
Dnes po druhe na rybach ve stejne sestavě Fousek, Dědek, Vydrouš. Počasi dobre a ryby jako vždy"" ani TUK. chytano na žížala,masnaci PETRUV ZDAR
Ondra T. - Profil | Pá 23.2.2007 19:29:14
Tak opět na rybách, počasí je stále vinikajcí aktivyta ryb se zvyšuje. Za 3hodinky rybolovu chyceno 10rybek nej tloušt 48cm..........chytáno na feeder, rybky si plavou spokojeně dál. Jsem zvědav na zítřek jestli to bude lepší..........................
bexbach | Pá 23.2.2007 18:54:11
Dneska přes poledne super lov.Nejdříve 3 podoustve 15+,potom cejn 53 cm!a pak to přišlo-8 kapru 42-57 cm!!Neskutečný rybolov v unoru!!Jeden kapr domu,jinak vše zpět.Chytáno na feeder-2 červíci+moje tajná specialita!!Minulý týden 2x na rybach a bezrybka a dnes taková nálož.Prostě super chytačka.Zítra nemohu a le v neděli jdu na to!
John K - Profil | Pá 23.2.2007 18:17:08
Tak pro zadny uspech vcera, jsem to sel vyzkouset i dnes a uz bylo lip kaprik 41 na cerviky se splavkem 3g a navazec 0.09 a pak na zizalku prtava parma kralovna. Posilam foto z Citova ze vcera. bylo krasne.Petruv Zdar
Novakob - Profil | Pá 23.2.2007 18:04:53
Dnes po škole jsem vyrazil jen tak nalehko s plavačkou. Ze začátku to stálo za ho.. ale po chvilce jsem narazil na hejnko perlínů mezi nima pár cejnů , plotic a ouklejí. Chytáno na rohlík a žížaly ale na ty mi z vysoka.... takže všechno na rohlík. Celkem asi 25 rybek. Nejhezčí rybačka v letošní sezoně!!! PS- omluvte kvalitu fotky , je to z mobilu.
honda | Pá 23.2.2007 17:35:05
.rodina dovolena ja a švara sme 4.82006vyjeli na tydeni rybacku bylo opravdu velke vedro tak sme vyjeli brzo rano aby jsme se nemusely tahnout sevsim vercajkem ve 30stupnovym vedru na mysto jsme dorazyli v 7hodin rano a vklidu sme sy vybrali fleky avybalili vercajk nafoukli clun a jeli zakrmyt cca 250m od brehu velmy dobra volba .Dva dny sme cekaly na prvni zaber a pak zacal rybarsky sen ta se svama o to chcy podelit aspon fotkamy.......VSE VRACENO VODE.petruv zdar
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
21:40Lov pod jezem v letních vedrech? 31
20:45ATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
20:22🔥 Grill a grilování 🔥 591
20:00Rybářský kniho - koutek 143
16:32Rybářské odznáčky ... 547
14:35Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:07Rybáři vs ochránci přirody 90
9:55Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43Hlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...







































