- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Kamčatkyn - Profil | Čt 22.2.2007 21:06:33
Tak dneska to bylo jen an tři hoďky a jednu hoďku jsem promrhal na jednom malým rybníčku, kde to vypadalo slibně a kde se mi ukázali dva kpříci, ale neměl jsem zde ani podrb. Pak jsem se přestěhoval o pár metrů na větší rybník, kde to bylo o poznání lepší, zde jsem tahal ploťky a cejnky - jako obvykle. Jinak to bylo krásné zpříjemnění tohoto náročného týdne
Petr | Čt 22.2.2007 20:00:54
Tak jsem se dočkal prvního konečne největšího životního úlovku měřil 50cm a váha 3,35Kg.
Sanča - Profil | Čt 22.2.2007 19:17:17
Dneska 1,5h u vody v Obřanském nadjezí. Na 6m boloňku jsem posléze překecal ostroretky(4ks), podoustev, hrouzka, plotice(2ks) a slušného tlouště. Cejn mi spadl pod nohama, mohl jsem mít 6 druhů ryb. Překvapivě super chytačka s forpasem 0,08. Krmeno lorpiem s kuku šrotem a strouhankou+ hlína. Záběry jak kdy, ale většinou opatrné. Ještě že jsem si vzal polarizační klapky, jinak bych viděl kulové. Vitt vedle s feedrem bezrybka.
John K - Profil | Čt 22.2.2007 18:36:23
Odpo jsem se zastavil na 2hodky na Citove na nejstarsi piskovne, a zase nic, tak jsem pokracoval smerem domu do Troji pod jez a okounek to vzal. Ale jinak den krasny sice bez ryb skoro.Zitra jdu zas.
John K - Profil | Čt 22.2.2007 18:33:04
Cele dopoledne vubec nic, jen jednou to vzala parma,ale utekla u brehu. CHytal jsem u vytoku z elektrarny, kde je tepla voda,hodne rybaru a malo ryb. Petruv Zdar
Mišak - Profil | Čt 22.2.2007 18:32:30
Tinka-Tinka První kousek přišel po hodince čekání v 16:50 na kostňáčky mira 30 cm ten na fotce pak za půl hotky 25 cm a na konec 17:45 tak kolem 45 cm ale krasavec jenze telefon nemá blesk tak jsem bez něho.Ale stejně mě nádherně potěšil a já potěšil jeho když jsem ho ve vodě jemně bez dotyku vyhákl peanem .Pěkně mi zamával a zmizel.
havl | Čt 22.2.2007 18:07:44
Odpolední procházka s plavačkou kolem řeky. Zvýšený průtok, na jednom místě na hnojáčka 2 plotice a hrouzek, jinak nikde nic.
Starouš - Profil | Čt 22.2.2007 16:00:43
Tak jsem se konečně dostal letos poprvé na ryby. Počasí vyšlo parádně, ale rybky nic moc. Zkoušel jsem nový medium feeder, ale vzhledem k vyššímu stavu vody a poměrně silnému proudu to nebylo to pravé ořechové, takže bez záběru.(Nicméně s akcí prutu při nahazování jsem velmi spokojen, už se těším, až si na něm povodím taky nějakou rybičku:-) ) Na plavačku to taky nebyla žádná sláva, ale nakonec jsem přecejen několik pidiouklejí a jednoho perlínka přemluvil. Chytáno na 5m boloňku, forpas 0.10, háček 14, nástraha masňáci(braly hlavně na červené).
rybomil - Profil | Čt 22.2.2007 10:49:17
Včera vůbec nebralo, za 1,5 hod feedru 1 okyšek, 1 pidiplotička, 2 ševci . Toť fšechno.Červáky jsem neměl.
davaprd - Profil | Čt 22.2.2007 9:44:10
Včera pro změnu Kyják, cca 3 prutohodiny 7 plotiček, nové Mikádo je super proutek, ale docela brutálně mě přechytal Petrus na plavačku a feeder, sice tvrdil, že není žádný expert, ale jeho úlovky svědčili o opaku, další příjemný den u vody
Agas - Profil | St 21.2.2007 20:57:54
Po včerejším chytání na Gabčíkovu kde jsem byl bez záběru opět na Mocle.Ze začátku to bylo mrtví asi tak 2,5 hodky bez potahu,ale pak jse ryby umoudřili a začali za to tahat.Záběrů poměrně dost z toho 5 plotic ,3 ryby jsem smekl něco většího.Počasí jsi dělá co chce při příchodu k vodě počasí supr,a pak silný ochlazení kosa jak v ruskym filmu.Vše chytáno na feeder.
kasty - Profil | St 21.2.2007 20:21:52
Tak dnes prvni jarni vyprava, super pocasi, skoro nikdo tam nebyl a bralo to porad, dokud jsem mel krmeni. Na breh se podivalo par cejnku do 25i cm, nej je na fotce.
Miras S. - Profil | St 21.2.2007 20:15:09
Dnes testovačka nového vláčáku Berkley na Vonderlandu s Radkem. Po třech duhácích u přítoku jsem šel zkusit druhou stranu. Nához z lávky a vázka, najednou se vázka rozjela a dalších 3/4 hodiny jsem se jenom modlil aby všechno vydrželo a čekal co se objeví. V duchu jsem myslel, že sumec. Když se konečně objevila ryba u hladiny - kapr cca 8O cm. Na vláčák 3-15g a 0,14 vlasec docela adrenalin................... Pak už se se mnou nebavil.......
fofo - Profil | St 21.2.2007 19:57:58
Dneska na Varvažově-lapnuty 3 plotice,3 cejnci a dva tloušti.Záběry jak v létě.Na položenou na žížalu jen jedno malý potažení.Jinak počasí šlo-byl si tam i zaplavat nějakej otužilec.Jo a štiky lovily jak o závod.Super den
Cerebro - Profil | St 21.2.2007 19:37:02
Procházka kolem Jizery s Matchkou. Za 1,5 h na rohlík chyceni 2 tloušti. I přesto, že mi tam celou dobu vždy, když jsem někam přišel přejížděli dva kajakáří.
havl | St 21.2.2007 19:31:22
JohnMcE - Profil | St 21.2.2007 19:17:37
Dnes 13:30 - 16:00 na Labi. Skoro celý den inverze a celkem chladno a tak opět zvolena aktivnější plavaná. Chytáno na boloňku, kmen 0,12 a návazec 0,10. Voda stále přikalená a vyšší, ale hlavně všude větve, tráva a listí - takže dost obtížná plavačka. Přesto slušné záběry a celkem chyceny tři velké plotice a dva cejni. Nástraha tradiční, tedy hnojáček a masňáček.
dave - Profil | St 21.2.2007 17:44:57
Dneska první letošní vycházečka k vodě.Za dvě hodinky chyceno 8 kousků.První letošní rybka duhák cca 25cm,pak následovaly plotičky a perlíni.Vše na feeder ,červík s rohlíkem :oD
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
21:40Lov pod jezem v letních vedrech? 31
20:45ATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
20:22🔥 Grill a grilování 🔥 591
20:00Rybářský kniho - koutek 143
16:32Rybářské odznáčky ... 547
14:35Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:07Rybáři vs ochránci přirody 90
9:55Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43Hlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....




































