- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Moravák - Profil | Út 20.2.2007 17:20:44
poránu jsem se dal do kávy a nějakého toho oplatku, oproti soboty zima jak v únoru a studený vítr, ale nakonec mi to nedalo a kolem oběda jsem přece jenom nahodil. Chytal jsem na feeder na hnojňáky. Během tří hodin jsem chytl 5 sivenů a cca stejný počet záběrů jsem prospal (sledoval jsem sestru při rybaření - hrůza). Známý se synem chytli 6 sivenů (3 si ponechali) a dva pstruhy, ti plavou dál. Ryby berou, ale jaro jsem si představoval jinak.
helis - Profil | Út 20.2.2007 16:53:34
Letos poprvé na rybách... občas svítilo sluničko, vítr téměř žádný a slušné zachytání.... na plavanou 2 cejnci a na položenou krasnej lysec 47 cm... zahájení zcela parádní!
TK | Út 20.2.2007 16:42:16
Poprvé na úplném konci Otavy a krásné zachytání. Několik menších jelců a mraky lopat. Vnadil jsem jen proto, abych to nemusel vézt zpátky, ale domnívám se, že zbytečně. Bylo hodně živo, drobotina dokonce i sbírala a poskakovala po hladině. No... klasický únor :-)
Stopař - Profil | Út 20.2.2007 10:46:22
Tak konečně jsem se dostal letos poprvé k vodě.Venkovní teplota 4°C,voda asi o 25 cm zvedlá mírně kalná,doba lovu 1,5 hodiny ,dýl sem nevydržel , samozřejmně bezrybka. Zkoušel jsem plavačku s mastňákama a chvilku jsem muškařil.
Agas - Profil | Po 19.2.2007 21:06:59
Znovu jsem jse dneska vidal na tuto lokalitu chytáno od 13.45-17 hodin.Opět na feeder chyceno 5 plotic,několik záběrů proseknuto na prázdno.Zvolil jsem tentokrát paternoster průběžný,ale asi to nebyla dobrá volba neboť záběry nebyli takové čitelné.Počasí bylo supr bez větru,ale podmrakem.Pokud bude počasí přát tak se chci podívat na Babčíkovo u Rouchovan uvidíme.
Podškloubek - Profil | Po 19.2.2007 20:58:01
Dnes při opravě karavanu pokus o nějakou první rybku co se pustí zpět do vody,ale po dvou hodinách chytání za silného větru žádný ůlovek..jen včera soused Tolstolobik 81cm
Thomasek - Profil | Po 19.2.2007 18:52:48
Dnes první letošní rybačka od 15:00 asi dvě hodky.Na plavanou s červíčkami byly tři záběry.Proměněny dva,ploťka cca 25 cm a karas obdobné míry.Počasí celkem dobré,trochu zlobil vítr.
Vláďa - Profil | Po 19.2.2007 17:26:36
Nádherné zachytání opět přímo v Písku pod plavečákem. Od 12 do 14.30 šest rybek, podoustev, ploťky a tlouštík. Jedna větší rybička si vzala tak 3 metry 14 a pak se vypla.Spoustu záběrů jsem prošvih neb jsem kecal s jedním starším kolegou. Škoda. Loveno jak jinak než na feeder. Testována pletenka versus vlasec. Kupodivu vlasec úspěšnější. Náhoda řekl bych.Posledně to bylo naopak.Vše na červíky rohlík bez zájmu.
libkos - Profil | Po 19.2.2007 17:24:07
Nádherné braní ostroretky +-30 a plotice největší 36cm jen nějak nemůžu rozchodit takyrybáře co zabil vše co chytil včetně několika taktak mírových ostroretek.Jo hlad je hlad.
Romeo | Po 19.2.2007 15:59:25
V neděli jsem byl provětrat čerstvé "papíry". Na Spyťáku mě to málem sfouklo. Hodinka s H - feedrem bez záběru. Následoval přesun k Babicím. Po krátkém váhání a zhodnocení situace jsem se schoval mezi Babice 1 a kanál. Nasazen picker, krmítko 5g. Ač se to zdá neprvděpodobné, okolní větrolamy fungovaly báječně a já mohl použít jemné náčiní. Na kanálu první záběr utržený, pak ouklej, plotice a sedm cejnů. Na ten vichr moc příjemný začátek sezony. Zmenšením háčků mohlo být ještě veseleji, žel v tomto směru příprava podceněna.
Tom L. - Profil | Po 19.2.2007 15:28:51
Tak jsme vyrazily na ryby do Albrechtic.Dopadlo to tak,že jsme v sobotu dojeli k vodě a bylo -3 stupně.Zůstaly jsme tam asi do půl jedné,protože jsme už nemohly ani napíchnout nástrahu.Druhý den jsme jeli okolo desáté ráno a byl velký vírt a zima.V sobotu jsme chytaly na klasickou položenou a v neděli jsme vyzkoušel feedera.Oba dva dny ani ťuk,nebo možná že nějaký byl,ale nedalo se to poznat tím větrem.
Vydrysek - Profil | Po 19.2.2007 14:48:05
tak zase na Svratce,i když hodně foukalo, tak jsem si našel krásné místečko chráněné před větrem z obou stran a vyhřáté sluníčkem. Chyceno několik cejnů a plotic.
komik - Profil | Po 19.2.2007 12:31:36
V 7:30 u vody. Zima jako pr.se, vítr jako kr.va. Do 12:00 ani ťuk. Chytal jsem jemnou položenou a picker, nástraha: rohlík, kuku a červíci.
Igor - Profil | Po 19.2.2007 11:19:33
Ryby na Dyji celkem zobkaly, přikládám fotky zajímavých druhů, které se jinde běžně nechytají.
Zde - cejn perleťový.
Maso - Profil | Po 19.2.2007 8:06:31
S Levákem jsme se rozhodli jit "do plných". Sedli si na hlavni tok Moravy do vracáku. Levak 5 bubblika ja 6 kulaček. Na zacatku problem s drzenim nebo voděním, kazdych 30cm jiná hlubka, proudy do leva i do prava, vzdouvajici víry ...no zmatek ; mě sli ryby pravidelne od zacatku ale ke konci to slablo; Levak mel slaby začátek (po hodince chtel roslapat delicku) postupne se rozchytaval az do brutalniho konce kdy lapal mrmloně 40+ na hod ....nevahali nam brat 3masnaky + 3hnojaky na 1 hacku
milous - Profil | Ne 18.2.2007 23:42:35
U vody od půl deváté do dvanácti 1x feeder, 1x picker. A .... bezrybka. Ani kuku, ani rohlík, ani hnojáček. Červy jsem neměl, neboť jsem se rozhodl dnes ráno. Ale když neberu ranní mrazík, bylo u vody moc krásně, sluníčko a bez větru. Jen voda byla vysoká, hnědá, místy s pěnou a plná svinstva od loňského listí až po cca 6m větev. A že jsem byl bezrybka nevadí, protože jsem byl letos poprvé a jak známo, když se první den nezmaří, tak se celý rok nezdaří (táta říkával první vyhrání z kapsy vyhání).
toom - Profil | Ne 18.2.2007 22:40:21
Letos poprvé u vody, od 8:00 do 13:00 ani ťuk a potom tenhle krásnej koiák 55cm. Do 15:00 další 4
kapříci, vše do 50cm. Super počasí, jaro jako vyšitý.
Hromis - Profil | Ne 18.2.2007 21:36:28
Dneska odpoledne feedrovačka na Vítanci... počasí bylo nádherný akoráte mi do toho pořád foukal solidní vítr takže i když byla špička feederu proklatě nízko tak byl problém poznat záběr. Nakonec se mi podařili dva menší násaďáci a jedna plotička jinak jen neproměněné záběry. Všecko chyceno na tvrdší těsto s medem domácí výroby... na hojáčky to ani nedrblo... ale na to že je únor určitě spokojenost ;-)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....






































