Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

NVLK | Čt 15.2.2007 8:50:18

14.2.2007 - Dyje 4B
Vycházka k jezu v Bulharech,kde pokračuje stavba vodní elektrárny.

    NSanča - Profil | Čt 15.2.2007 8:08:54

    14.02.2007 - Svratka 4
    Namísto valentýnské procházky na Špilas jsem zvolil rande s Vittem u vody. Já s boloňkou sestava 0,14/0,08 pevný splávek a Vitt s feedrem. Zezačátku oba dva po rybě(feeder rychlejší), pak 1h mrtvo a před soumrakem dokrmeno, jak v létě(Lorpio mandle, strouhanka, kuku šrot a 1/2 hlíny) a najednou to šlo na hod, škoda, že poslední ryba si vzala háček a zpadlo sluníčko. Hezké 2h u vody. Osádka tradiční cejn-plotice. Foťák zůstal v autě, ale předpokládám, že všichni víte, jak vypadá cejn:-)

      Nrybomil - Profil | Čt 15.2.2007 7:11:09

      14.2. 2007 - Sázava 12
      Podvečerní 1 hod. na 1 feeder.Voda tak o 40 nahoře, musel jsem hledat místo, takže 2x přesun.
      3 záběry, 3 karpoši tak 39 - 43 na břehu.Žerou fšechno, jsou v dost žalostném stavu.Kmen 0,14, forpas 0,11.
      Škoda že na ostrohubkovém místě se nedalo.

        Nclovek1 | St 14.2.2007 22:25:59

        14.2.2007 - 401018
        Konečně po 6-ti dnech na rybách, krásná rybačka 2 kapříci 39 a 41 cm spokojenost, vlasec 0,15/0,12 háček č. 14, plavaná - super počasí na únor :-)

          Nbavorak-1015 - Profil | St 14.2.2007 21:37:05

          14.2.2007 - dyje 7a
          dneska jsem byl ve Věstonicich na feeder po třeti v živote.A hned amura (45cm) muj prvni za asi 6let rybolovu takže parada jinak cejn počasi bylo nadherne!
          Kamoš par zaberu ale nic nechytl. CHytano na bile červi

            Nstrela - Profil | St 14.2.2007 19:36:36

            14.2 2007 - pluto
            dnes opet jsem byl na rybach a jako vcera brali jak v lete.

              NSnowbee - Profil | St 14.2.2007 19:03:51

              14.2.2007 - Praha
              A tady jsou moji líni v plné své kráse.

                NKarásek - Profil | St 14.2.2007 19:02:15

                14.5.2006 - 401019
                Dnes jsem se konečně po dvou dnech zase dostal ryby. Záběrů bylo jako o víkendu dost- 2 kapříci, pár plotic a hodně promarněných záběrů.

                  NSnowbee - Profil | St 14.2.2007 19:01:11

                  14.2.2007 - Praha
                  Dnes na oblíbeném místě jako včera. Tátovi se podařilo chytit nejmenšího kapříka co jsem kdy viděl (měl asi 20cm). A mě se zadařili dva líni. Vše chyceno na feeder. Na únor to byl podle mě víc než dobrý lov.

                    Nwili | St 14.2.2007 18:42:07

                    14.2.2007 - Ivanovický potok 1
                    Tak dnes opět 1,5 hoďky, docela zobali a celkem 11 ks 10 cejnků a 1 plotička, dnes víc na rohlík jak na masňáky :-) .

                      Nstryček - Profil | St 14.2.2007 18:28:54

                      14.2 2007 - Novohradka
                      Dnes sem využil zvedlé vody a vyrazil s mušákem. Do 10-ti hodin sem nepotkal rybu, potom vylezlo slunce a vše se v dobré obrátilo.Dnes chutnalo nejvíc potočákům.

                        NPetrus | St 14.2.2007 17:15:11

                        14-2-07 - Kyjský rybník
                        Dnes dominoval feeder nad splávkem .Na malém oku hojně brali cejnci ,tím myslím tempo asi 6-8 záběrů za 1 PH /prutohodinu / .Bez ohledu na doporučení k zimnímu lovu po větším zakrmení více záběrů .Zatím se mi sice kapřík nepovedl ,ale zábava je slušná .

                          NPavel Jindřich - Profil | St 14.2.2007 16:37:46

                          14.2.07 - Labe 19 411051 Výmola
                          Přátelé
                          začátkem roku jsem začal dělat brigádu na tomto potoce. Byl jsem znechucen co vše jsou lidé schopni na břeh a do potoka zahodit. Nicméně jsem začal ty nechutnosti jako zách. mísy, barvy ,skla, plasty, gumy odklízet a když toho bylo asi 500kg a nechal jsem to odvést. Břeh a okolí se již začalo podobat krásnému potoku.Dnes ráno jsem jel na kontrolu (jsem členem RS) a našel jsem asi 100 sklenic se zavařeninou pěkně "uložených" na břehu a některé i rozbité a jakoby nastražené na případnou odklízející ruku. Chtěl bych touto cestou "poděkovat"tomuto "člověkovi",který má toto na svědomí za to, že se mohl také zapojit do "zkrášlování" přírody a dal mi další možnost, abych uplatnil své greenpeace cítění. PS. už mě to fakt nebaví. Apropó ryby na Výmole berou ale zatím "jen" plotice, karasi a tloušti. Srdečně zvu(ale až odklidímty kompoty. Pavel Jindřich zást. ryb. hosp.MO Čelákovice

                            Nkonyli - Profil | St 14.2.2007 16:35:29

                            14.2.2007 - 74153
                            dnes skoro 4hodiny na rybach ani tuk na co chytate

                              Nanquilla - Profil | St 14.2.2007 8:42:45

                              12.2.2007 - Turyňský rybník
                              Po čtyřech hodinách lovu jsem chytil dva cejny a kamarád cejna a plotici, není to moc, ale potěší.

                                Nstrela - Profil | St 14.2.2007 7:55:45

                                13.2 2007 - pluto
                                Vcera to bralo paradne.maly kaprici a dva 45 ktere byli vraceni vode.

                                  NSnowbee - Profil | Út 13.2.2007 22:05:55

                                  13.2.2007 - Praha
                                  Tady je výsledek.

                                    NSnowbee - Profil | Út 13.2.2007 22:03:24

                                    13.2.2007 - Praha
                                    Dnes brali jako vždy cejni, ale k večeru se tátovi podařilo vytáhnout dokonce lína a po dlouhé době se na břeh podíval kapřík.
                                    Takže docela dobrý lov.

                                      NVydrysek - Profil | Út 13.2.2007 20:09:27

                                      13.0.07 - Ivanovický potok 1
                                      Tak dnes poprvé na rybách!KONEČNĚ!
                                      Chyceno:3 cejnci, 1 plotička.
                                      Nic moc, ale jsem rád, že jsem na poprvé neskončil jako bezrybka.Zdravím Endyho.

                                        NNoxik - Profil | Út 13.2.2007 19:02:40

                                        13.2.2007 - Jihlava 13A
                                        dnes zase u vody par zaberu a jeden kaprik na brehu 46 cm

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.