- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NVLK | Čt 15.2.2007 8:50:18
NSanča - Profil | Čt 15.2.2007 8:08:54
Namísto valentýnské procházky na Špilas jsem zvolil rande s Vittem u vody. Já s boloňkou sestava 0,14/0,08 pevný splávek a Vitt s feedrem. Zezačátku oba dva po rybě(feeder rychlejší), pak 1h mrtvo a před soumrakem dokrmeno, jak v létě(Lorpio mandle, strouhanka, kuku šrot a 1/2 hlíny) a najednou to šlo na hod, škoda, že poslední ryba si vzala háček a zpadlo sluníčko. Hezké 2h u vody. Osádka tradiční cejn-plotice. Foťák zůstal v autě, ale předpokládám, že všichni víte, jak vypadá cejn:-)
Nrybomil - Profil | Čt 15.2.2007 7:11:09
Podvečerní 1 hod. na 1 feeder.Voda tak o 40 nahoře, musel jsem hledat místo, takže 2x přesun.
3 záběry, 3 karpoši tak 39 - 43 na břehu.Žerou fšechno, jsou v dost žalostném stavu.Kmen 0,14, forpas 0,11.
Škoda že na ostrohubkovém místě se nedalo.
Nclovek1 | St 14.2.2007 22:25:59
Konečně po 6-ti dnech na rybách, krásná rybačka 2 kapříci 39 a 41 cm spokojenost, vlasec 0,15/0,12 háček č. 14, plavaná - super počasí na únor :-)
Nbavorak-1015 - Profil | St 14.2.2007 21:37:05
dneska jsem byl ve Věstonicich na feeder po třeti v živote.A hned amura (45cm) muj prvni za asi 6let rybolovu takže parada jinak cejn počasi bylo nadherne!
Kamoš par zaberu ale nic nechytl. CHytano na bile červi
NKarásek - Profil | St 14.2.2007 19:02:15
Dnes jsem se konečně po dvou dnech zase dostal ryby. Záběrů bylo jako o víkendu dost- 2 kapříci, pár plotic a hodně promarněných záběrů.
NSnowbee - Profil | St 14.2.2007 19:01:11
Dnes na oblíbeném místě jako včera. Tátovi se podařilo chytit nejmenšího kapříka co jsem kdy viděl (měl asi 20cm). A mě se zadařili dva líni. Vše chyceno na feeder. Na únor to byl podle mě víc než dobrý lov.
Nwili | St 14.2.2007 18:42:07
Tak dnes opět 1,5 hoďky, docela zobali a celkem 11 ks 10 cejnků a 1 plotička, dnes víc na rohlík jak na masňáky :-) .
Nstryček - Profil | St 14.2.2007 18:28:54
Dnes sem využil zvedlé vody a vyrazil s mušákem. Do 10-ti hodin sem nepotkal rybu, potom vylezlo slunce a vše se v dobré obrátilo.Dnes chutnalo nejvíc potočákům.
NPetrus | St 14.2.2007 17:15:11
Dnes dominoval feeder nad splávkem .Na malém oku hojně brali cejnci ,tím myslím tempo asi 6-8 záběrů za 1 PH /prutohodinu / .Bez ohledu na doporučení k zimnímu lovu po větším zakrmení více záběrů .Zatím se mi sice kapřík nepovedl ,ale zábava je slušná .
NPavel Jindřich - Profil | St 14.2.2007 16:37:46
Přátelé
začátkem roku jsem začal dělat brigádu na tomto potoce. Byl jsem znechucen co vše jsou lidé schopni na břeh a do potoka zahodit. Nicméně jsem začal ty nechutnosti jako zách. mísy, barvy ,skla, plasty, gumy odklízet a když toho bylo asi 500kg a nechal jsem to odvést. Břeh a okolí se již začalo podobat krásnému potoku.Dnes ráno jsem jel na kontrolu (jsem členem RS) a našel jsem asi 100 sklenic se zavařeninou pěkně "uložených" na břehu a některé i rozbité a jakoby nastražené na případnou odklízející ruku. Chtěl bych touto cestou "poděkovat"tomuto "člověkovi",který má toto na svědomí za to, že se mohl také zapojit do "zkrášlování" přírody a dal mi další možnost, abych uplatnil své greenpeace cítění. PS. už mě to fakt nebaví. Apropó ryby na Výmole berou ale zatím "jen" plotice, karasi a tloušti. Srdečně zvu(ale až odklidímty kompoty. Pavel Jindřich zást. ryb. hosp.MO Čelákovice
Nkonyli - Profil | St 14.2.2007 16:35:29
dnes skoro 4hodiny na rybach ani tuk na co chytate
Nanquilla - Profil | St 14.2.2007 8:42:45
Po čtyřech hodinách lovu jsem chytil dva cejny a kamarád cejna a plotici, není to moc, ale potěší.
NSnowbee - Profil | Út 13.2.2007 22:03:24
Dnes brali jako vždy cejni, ale k večeru se tátovi podařilo vytáhnout dokonce lína a po dlouhé době se na břeh podíval kapřík.
Takže docela dobrý lov.
NVydrysek - Profil | Út 13.2.2007 20:09:27
Tak dnes poprvé na rybách!KONEČNĚ!
Chyceno:3 cejnci, 1 plotička.
Nic moc, ale jsem rád, že jsem na poprvé neskončil jako bezrybka.Zdravím Endyho.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
22:55NATTs hlásiče a ATTx příposlech 555
22:52NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 9
22:17NPodvodni zabery na Šírave - sumce, kapre a zubáče (Video) 1
22:03NV Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky (Bleskovka) 3
21:29NRybářská videa: Podvodni zabery na Šírave - sumce, kapre a zubáče 1
21:08NJezero Štít A , místo R1 7
20:41NPodběrák Solar Bow Loc Carbon Fibre 87
20:02NLabe fishing store 21
17:56NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 16
17:56NPoradna: Muškaření 3852
17:42NRybáři a vinařství 933
15:57NLov pod jezem v letních vedrech? 47
15:43NČluny Raptor 805
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
Co je nového - všeobecné
16:24NBleskovka: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....







































