- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Rici | St 10.4.2002 20:50:06
Černošice cca 2hod lovu a hafo ouklejí.Kosa jako kráva, znásobená větrem.Ryby braly tak, že jsem nestačil dát feeder ani do vidliček.Jak se nástraha propadala ke dnu hned byl záběr,takže jsem sekal téměř okamžitě po náhozu.Pařená houska a červíci.
red.foot - Profil | St 10.4.2002 16:19:05
super pocasi, super chytacka na odhoz, nastraha cerv a cosi, co vypada jako zizala, zvane dendroben. ryby braly na hod, zlatym hrebem byl nadherne zlaty lysec 46 cm s piercingem z haku 3/0 v prave tvari, chytnuvsi se za ritni ploutev. po lite bitve osvobozen od veskerych haku a vubec.
Petrus | St 10.4.2002 10:54:23
pampalini - Profil | St 10.4.2002 9:24:21
na plavacku pod mostem od 16 do 19 hodin hafo oukleji a jine drobotiny na kostni cerviky
Robert | Út 9.4.2002 15:18:15
Od rána hrozná zima, dostavil jsem se k vodě až v 11 hodin, do 17 hodin tři podoustve, dva cejni, jeden malý kapřík a jeden tlouštík. Vše na housku nebo hnojáka. Bolen 37 cm skočil po stahovaném hnojákovi.
Tottenham | Út 9.4.2002 11:58:45
OD 14:00 do 17:00,feeder, záběry paradní, 2*kapr,1*karas,plotice,podoustve,jelci,skveli rybolov, minimum krmeni,parena houska, testo
pampalini - Profil | Út 9.4.2002 9:23:25
Od 16 do 18:30 intenzivni strimrovani na jezu a ani tuk, pak jsem presel pod most a chitil jednu ouklejku.
Jura Č - Profil | Út 9.4.2002 7:51:20
Tak jako všude kosa jako prase.Ze začátku sem chytl nějaký karásky plotice a cejny. Pak sem tam měl prvního kapra,ale 10 návazec nevydržela. Převázal sem 12 záběry prořídly a zabrali další 2 kapři. Jeden na feeder druhý na odhoz. Oba se se mnou odmítli bavit a byli v řiti. Dal sem tam 14 ale na plavačku záběry přestaly úplně. Jen na feeder sem chytl 1 kapra 54 cm. Pak už sem to zabalil a zmrzlej sem šel dom.
Jinak je to asi 2ha rybník uprostřed lesa z hloubkou max 4m . Ostatní bobkaři nechytli vůbec nic, což taky potěší.
sendwich | Po 8.4.2002 19:56:32
ráno něco okolo 6-8 cm sněhu, feeder - na 20 metrech jen pár slabích záběrů, na 10 metrech první razantní záběry 4 cejni (35-43 cm) a jedna plotice 25cm. ale jinak slunce a skoro bezvětří....
Igor | Po 8.4.2002 13:01:42
Byl jsem po obědě zkusit jednu stojatou vodu přímo ve městě. Rybářů tam bylo dost a chytil se i nějaký ten kapr, já měl na feeder za 4 hod. jen 2 záběry, z toho 1 kapr = 53 cm, na plavačku ani ťuk. Chytal jsem na rohlík.
Martin M. - Profil | Po 8.4.2002 11:40:40
Rano 3cm snehu a do 10hod. jsem tam byl s Boyscoutem sam (cekal jsem tak 20 rybaru). Ryby temer nebraly, tedy aspon nam dvema. Kazdy jsme chytli jednoho velkeho cejna a nejake mensi ryby (opet jeden tolstolobik!). Byly tam, ale nezraly, mrchy.
red.foot - Profil | Po 8.4.2002 11:16:24
prosel jsem usek z medlova do cvrcovic. krasna prochazka, za cely den jsem chytil jen N, pak I a nakonec C. vsechny tri jsem si odnesl domu.
Golem | Po 8.4.2002 10:58:21
Chytani odpoledne cca 2 hod, protoze byla tak nehorazna kosa, ze se tam nedalo vydrzet. Za dve hodiny jeden kapr cca 40 cm na foukacku, par zaberu na cerva. Kolem se tahali cejni a maly kapri. Slo to hlavne rano. voda jen mirne nahore.
Skvor - Profil | Po 8.4.2002 10:25:52
Zima ... strasna, kolem 30 plotic, vsechno kolem 20 cm, cca. 5m od brehu bez vnazeni na bile cervy. Uz aba tu zacalo jaro :o))
JuraS - Profil | Po 8.4.2002 9:56:46
Pro vítr to šlo jen na těžko. Slušně braly plotice 15-25cm. Jeden kapřík. Pěkná kosa. "Nemám rád na rukou studenou vodu" .
Vlada S. | Po 8.4.2002 8:35:00
Od 14:00 do 16:00 3 kapříci, 2 cejni, 2 cejnci, 1 plotice a 1 ouklej. Kamarád 3 oukleje a 1 cejnek. Vše na kuličky rohlíku z kleští. Ze začátku ryby braly na nához, ale dost jsem jich vyhák, chytal jsem 5-6 m od břehu bez vnazení - v té zimě jsem si sice rozmočil chleba, ale odmít jsem si v tom pak máchat ruce. Kamarád chytal na bič tak na 11-12 m a jen ty oukleje. nakonec nevydržel převázal si na splávek prut co měl na těžko a chytal taky u břehu = 1 cejnek. Zima, vítr, vlny = měl jsem to trochu přehloubený, bralo to a nebýt té kosy tak jsem vydržel dýl.
siro | Po 8.4.2002 6:51:06
Zima jak v Rusku.Kupodivu ryba brala dobře.Feeder,plavanda--hlavně kvůli větru vyhrál feeder.Kvůli té zimě je to zatím pořád o čudlařině,dávám jim 14 dní a hovadáci najedou do krajů!:o))
Piškot - Profil | Po 8.4.2002 5:55:21
Tak jsem byl poprvé muškařit na stojáku a byli z toho 3 duháci 25-30 cm.Většina znalců ale tvrdila,že nejlepší chtání je až později odpoledne.To už jsem musel být ale jinde.Lidí tak akorát,ráno trošku přimrzaly očka,jinak fajn.Místy tak foukalo,že skoro nebylo možný nahodit,jinak spokojenost.
onry - Profil | Ne 7.4.2002 23:09:11
Poprvé letos u vody a hned taková zima.Na rozloze asi 10 ha 4 rybáři.Chytání dobré.Za asi 3 hod 15 karasů a jeden cejnek.Vše na kombinaci extrůdy a pařené housky a na položenou.Chtěl jsem zkusit plavačku,ale kvuli větru to nešlo.Ostatní rybáři(kapraři) bez záběru.Když jsem přestal slyšet na levé ucho kvuli větru,tak jsem to vzdal.Snad zatýden.
Izak - Profil | Ne 7.4.2002 16:20:08
Jal jsem slíbil minule "počkej příště", tak jsem šel. Už v 5:30 jsem vyjížděl z Brna. Ráno bylo už živo u vody a začal foukat severák, který se za chvíli proměnil v sibiřský fučák. Voda byla rozhoupaná a ryby šli o sto šest. Jen to nahazování byl problém. Dopoledne bylo málo záběrů, do hodiny 3, a jen dorostenci. Vše do 45cm. Po obědě, jak se zhoršilo počasí a začal poletovat sníh, tak šli i větší kapříci. 54cm jsem z těch větších dal do síťky. Záběry byly od cejnů i od kapříků. Všechno jsme pouštěli, ať se nám to vytře. Zkoušeli jsem všechny návnady, co jsme koupili na výstavišti v Brně, Firma Chytil by měla radost. Pak přišel po 15hod. razantní záběr na "killer system". Byli to 2 velcí rousňáci s plovoucí kuličkou, vše mimo háček, jako tradiční boilis. Nebyl jsem ho schopen udržet a asi po 2-3 minutách mi utrhl 25šňůru u návazce. Škoda. Vůbec mi nedal šanci. Do večera ještě chytili 6 kapříků dorostenců.Zhoršovalo se počasí. Bylo víc a víc zima a tak jsme jeli domů. Rybařina byla dobrá, ale ta zima!! Když jsem dnes ráno viděl tu nadílku sněhu, tak jsem byl rád, že jsem tam nezůstal nocovat. Zkusím to za týden,zda-li bude čas.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
13:44Úprava chodu woblerů. 11
12:56Kurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43Rybáři vs ochránci přirody 56
10:30ATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45Polsko, okolí Dunajce 6
8:22Labe fishing store 19
0:02Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoStaré Česke rybářské vybavení 392
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...
























